krename - en to et translation catalogue (408 entries)

en: Input files will be renamed.
et: Sisendfailide nime muudetakse.

en: Files will be copied to: %1
et: Failid kopeeritakse asukohta: %1

en: Files will be moved to: %1
et: Failid liigutatakse asukohta: %1

en: Symbolic links will be created in: %1
et: Nimeviidad luuakse asukohas: %1

en: Cannot rename: source and target filename are equal: %1
et: Nime ei saa muuta: lähte- ja sihtfaili nimi kattuvad: %1

en: Cannot create symlink to non-local URL: %1
et: Nimeviita ei saa luua mittekohalikule URL-ile: %1

en: Error renaming %2 (to %1)
et: Viga %2 nime muutmisel (nimeks %1)

en: %1 error occurred. | %1 errors occurred.
et[0]: Tekkis %1 tõrge.
et[1]: Tekkis %1 tõrget.

en: KRename finished the renaming process.
et: KRename lõpetas nime muutmise protsessi.

en: Press close to quit.
et: Väljumiseks vajuta Sulge.

en: Filenames Processed after %1 seconds.
et: Failinimed töödeldi %1 sekundiga.

en: Undoing all renamed files.
et: Kõigi nimemuutuste tagasivõtmine.

en: Error during undoing %1
et: Tõrge %1 tagasivõtmisel

en: KRename finished the undo process.
et: KRename lõpetas tagasivõtmise protsessi.

en: Cannot create undo script: %1
et: Tagasivõtmisskripti loomine nurjus: %1

en: Undo is not possible for remote file: %1
et: Kaugfaili puhul ei ole tagasivõtmine võimalik: %1

en: Renamed %1 files successfully.
et: %1 faili nimi edukalt muudetud.

en: Elapsed time: %1 seconds
et: Kulunud aeg: %1 sek

en: Cannot set executable bit on undo script.
et: Tagasivõtmisskripti ei saa muuta täidetavaks.

en: Cannot create directory %1: %2
et: Kataloogi %1 loomine nurjus: %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File preview
et: Faili eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Please input a new filename
et: Palun anna uus failinimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioKRename)
en: Rename the file using the filename created by KRename.
et: Faili nime muutmine KRename loodud failinime kasutades.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioKRename)
en: Use filename created by &KRename
et: &KRename loodud failinime kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioInput)
en: Use the input filename when renaming this file. You may also change the input filename and use this for renaming.
et: Faili nime muutmisel tarvitatakse sisendfaili nime. Võid ka sisendfaili nime muuta ja siis seda ümbernimetamisel kasutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioInput)
en: Use &input filename
et: S&isendfaili nime kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioCustom)
en: Use a custom filename, based on the filename currently created by KRename.
et: Kohandatud failinime tarvitamine KRename loodud failinime alusel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioCustom)
en: Use &custom filename
et: Ko&handatud failinime kasutamine

en: Date & Time Plugin
et: Kuupäeva ja kellaaja plugin

en: DateTimePlugin works only with local files. %1 is a remote file.
et: Kuupäeva ja kellaaja plugin töötab ainult kohalike failide korral. %1 on kaugfail.

en: Cannot change date of file %1. (Cannot mktime)
et: Faili %1 kuupäeva muutmine nurjus. (mktime nurjus)

en: Cannot change date of file %1. (Cannot stat the file)
et: Faili %1 kuupäeva muutmine nurjus. (stat nurjus)

en: Cannot change date of file %1. (utime failed)
et: Faili %1 kuupäeva muutmine nurjus. (utime nurjus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAccess)
en: Change &access date && time
et: &Viimase vaatamise kuupäeva ja kellaaja muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkModification)
en: Change &modifcation date && time
et: &Muutmise kuupäeva ja kellaaja muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Time:
et: Kellaaeg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCurrent)
en: Get &Current Time
et: &Hangi praegune kellaaeg

en: Subfolder-Sort Plugin
et: Alamkataloogidesse sortimise plugin

en: %1: The output folder %2 does not exist.
et: %1: väljundkataloogi %2 ei ole olemas.

en: Cannot create folder %1
et: Kataloogi %1 loomine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This plugin sorts files into numbered subfolders after renaming.
    
    Example:
    	folder/001/file1
    	folder/001/file2
    	folder/002/file3
    	folder/002/file4
    	folder/003/file5
    	...
et: See plugin sordib nime muutmise järel failid nummerdatud alamkataloogidesse.
    
    Näide:
    	kataloog/001/fail1
    	kataloog/001/fail2
    	kataloog/002/fail3
    	kataloog/002/fail4
    	kataloog/003/fail5
    	...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Options:
et: Val&ikud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of &files per folder:
et: &Failide arv kataloogis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Start index:
et: Al&gusnumber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number &of digits:
et: Tüveko&htade arv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Out&put:
et: Väl&jund:

en: Insert the comment of an image
et: Kommentaari lisamine pildile

en: Exiv2 (JPEG/TIFF Exif) Plugin
et: Exiv2 plugin (JPEG/TIFF Exif)

en: <qt>This plugin supports reading tags from JPEG and TIFF files.</qt>
et: <qt>See plugin toetab siltide lugemist JPEG- ja TIFF-failidest.</qt>

en: Add folder names &with filenames
et: &Failinimede kõrval katalooginimede lisamine

en: Add subfolders &recursively
et: &Alamkataloogide lisamine rekursiivselt

en: Add &hidden folders
et: &Peidetud kataloogide lisamine

en: Add folder names only
et: Ainult katalooginimede lisamine

en: Walk recursively through the folder tree and also add the content of all subfolders to the list of files to rename.
et: Kataloogipuu rekursiivne läbiuurimine ja ka kõiki alamkataloogide sisu lisamine ümbernimetatavate failide loendisse.

en: If not checked, KRename will ignore folders starting with a dot during recursive adding.
et: Märkimata jätmisel eirab KRenane rekursiivsel lisamisel katalooge, mille nimi algab punktiga.

en: Add only the folder names and not the names of the files in the folder to KRename.
et: Ainult katalooginimede, mitte aga kataloogis leiduvate failide nimede lisamine.

en: This option causes KRename to also add the name of the base folder of the selected files to its list.
et: Märkimisel lisab KRename loendisse ka valitud failide baaskataloogi.

en: Supported tokens:
et: Toetatud kohatäitjad:

en: Insert the PostScript name for Type1 and TrueType fonts.
et: Type1 ja TrueType fontide PostScript-nime lisamine.

en: Insert the (usually English) name of the font family.
et: Fondipere (tavaliselt ingliskeelse) nime lisamine.

en: Insert the (usually English) name of the font style.
et: Fondistiili (tavaliselt ingliskeelse) nime lisamine.

en: Font (FreeType2) Plugin
et: Fondiplugin (FreeType2)

en: <qt>This plugin supports reading tags from font files.</qt>
et: <qt>See plugin toetab fondifailide siltide lugemist.</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Look and Feel
et: Välimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Configure the look and feel of the KRename GUI:
et: KRename graafilise kasutajaliidese välimuse seadistamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionWizard)
en: Use &assistant style GUI (beginners)
et: &Nõustajastiili kasutamine (algajatele)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionTabs)
en: Use &tabbed style GUI (advanced users)
et: &Kaartidega stiili kasutamine (edasijõudnutele)

en: Increase Counter
et: Numbrimuutja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Increase Counter
et: Num&brimuutja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <p><b>This plugin adds a given offset to numbers in filenames.</b><br/>
    E.g. you have the filenames: <i>img014</i>, <i>img015</i>, <i>img023</i> which should be named <i>img010</i>, <i>img011</i> and <i>img019</i>. Using this plugin, you can easily add an offset of -4 to get the desired result.</p>
et: <p><b>See plugin võimaldab muuta määratud moel failinimede numbreid.</b><br/>
    Oletame, et sul on näiteks failid <i>img014</i>, <i>img015</i> ja <i>img023</i> ning sa tahad, et need kannaksid nime <i>img010</i>, <i>img011</i> ja <i>img019</i>. Plugina abil saad tulemuse hõlpsalt, kui määrad erinevuseks -4.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Offse&t:
et: E&rinevus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupOptions)
en: &Options
et: &Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionRename)
en: &Rename input files
et: &Sisendfailide nime muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionCopy)
en: &Copy files to destination folder
et: &Failide kopeerimine sihtkataloogi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionMove)
en: &Move files to destination folder
et: F&ailide liigutamine sihtkataloogi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionLink)
en: Create symbolic &links in destination folder
et: &Nimeviitade loomine sihtkataloogis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkOverwrite)
en: &Overwrite existing files
et: &Olemasolevate failide ülekirjutamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: &Advanced Filename
et: &Täiustatud failinimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTemplate)
en: &Template:
et: &Mall:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (ExtHistoryCombo, filenameTemplate)
en: <qt>Enter a template for changing the filename.</qt>
et: <qt>Malli sisestamine faili nime muutmiseks.</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (ExtHistoryCombo, extensionTemplate)
en: <qt>Enter a template for changing the file extension.</qt>
et: <qt>Malli sisestamine faili laiendi muutmiseks.</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonFunctions) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonHelp4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonHelp3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonHelp2) i18n: ectx: property (toolTip), 
en: <qt>Insert special functions like the artist of an mp3 or the creation date of an image.</qt>
et: <qt>Erifunktsioonide lisamine, näiteks mp3 esitaja või pildi loomisaeg.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFunctions)
en: &Functions...
et: &Funktsioonid ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkExtension)
en: <qt>Keep the file extension as it is and do not change it.</qt>
et: <qt>Faililaiendit ei muudeta.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkExtension)
en: &Use extension of the input file
et: S&isendfaili laiendi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExtension)
en: F&ile extension starts at:
et: F&aililaiend algab:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, comboExtension)
en: <qt>Configure which part of the filename is considered to be the fileextension. E.g. "First Dot", will consider ".tar.gz" as extension, "Last Dot" only ".gz".</qt>
et: <qt>Siin saab määrata, millist failinime osa peetakse faili laiendiks. Näiteks "Esimesest punktist" valimisel peetakse laiendiks ".tar.gz", aga "Viimasest punktist" valimisel ainult ".gz".</qt>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: First Dot
et: Esimesest punktist

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: Last Dot
et: Viimasest punktist

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: No File Extension
et: Faililaiend puudub

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonFind) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonFindSimple)
en: <qt>Find and replace strings and regular expressions in the renamed filename.</qt>
et: <qt>Muudetud failinimedes stringide ja regulaaravaldiste otsimine ja asendamine.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFind) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFindSimple)
en: Find &and Replace...
et: Otsi &ja asenda ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonNumbering)
en: <qt>Configure start index, stepping and skipping for numbering of filenames.</qt>
et: <qt>Failinimede nummerdamise algusnumbri, numbrite intervalli ja vahelejätmise seadistamine.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNumbering)
en: &Numbering...
et: &Nummerdus ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: <qt>Graphically select a part of a filename to insert.</qt>
et: <qt>Lisamiseks failinime osa graafiline valimine.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: &Insert Part of Filename...
et: &Lisa failinime osa ...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSimple)
en: &Simple Filename
et: &Liht&ne failinimi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFilename)
en: &Filename
et: &Failinimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSuffix)
en: &Suffix:
et: &Sufiks:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename)
en: Use original name
et: Algse nime kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboConvert) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename) i18n: ectx: 
en: Convert to lower case
et: Teisendamine väiketäheliseks

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboConvert) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename) i18n: ectx: 
en: Convert to upper case
et: Teisendamine suurtäheliseks

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboConvert) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename) i18n: ectx: 
en: Capitalize
et: Pealkirjastiil

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename)
en: Custom name
et: Kohandatud nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilename)
en: File&name:
et: Faili&nimi:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSuffix) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPrefix)
en: Date
et: Kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPrefix)
en: &Prefix:
et: &Prefiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExtension_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExtension)
en: &Extension:
et: Laien&d:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: Use original extension
et: Algse laiendi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: Custom extension
et: Kohandatud laiend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDigits)
en: Number of &digits:
et: Tüveko&htade arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIndex)
en: Start  &index:
et: Al&gusnumber:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonUp)
en: Move selected files upwards.
et: Valitud failide liigutamine ülespoole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp)
en: &Up
et: Ül&es

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDown)
en: Move selected files downwards.
et: Valitud failide liigutamine allapoole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown)
en: &Down
et: &Alla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonAdd)
en: Add files for renaming.
et: Failide lisamine nime muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd)
en: &Add...
et: Lis&a ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: Remove selected files.
et: Valitud failide eemaldamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: Re&move
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRemoveAll)
en: Remove all files.
et: Kõigi failide eemaldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemoveAll)
en: Re&move All
et: Ee&malda kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sort:
et: Sortimine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Unsorted
et: Sortimata

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Ascending
et: Kasvav

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Descending
et: Kahanev

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Numeric
et: Numbri järgi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Random
et: Juhuslik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Date (Asc.)
et: Kuupäeva järgi (kasvav)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Date (Desc.)
et: Kuupäeva järgi (kahanev)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Custom ...
et: Kohandatud ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkPreview)
en: Display a preview image for each file.
et: Kõigi failide eelvaatluse näitamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkPreview)
en: &Preview
et: Eel&vaatlus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkName)
en: Display the filename together with the preview.
et: Failinime näitamine koos eelvaatlusega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkName)
en: &Display name
et: N&ime näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelCount)
en: Files: <b>0</b>
et: Faile: <b>0</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp)
en: Up
et: Üles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown)
en: Down
et: Alla

en: Do you really want to remove all files from the list?
et: Kas tõesti eemaldada loendist kõik failid?

en: old filename
et: vana failinimi

en: old filename converted to lower case
et: väiketäheliseks teisendatud vana failinimi

en: old filename converted to upper case
et: suurtäheliseks teisendatud vana failinimi

en: first letter of every word upper case
et: iga sõna esimene täht suurtähena

en: first letter of filename upper case
et: failinime esimene täht suurtähena

en: number (try also ##, ###, ... for leading zeros)
et: number (alustavate nullide saamiseks proovi anda ka ##, ### ...)

en: counter with custom start value 0 and custom stepping 1
et: arvesti kohandatud algusväärtusega 0 ja kohandatud sammuga 1

en: create a subdfolder
et: alamkataloogi loomine

en: character x to y of old filename
et: vana failinime märgid x kuni y

en: y characters of old filename starting at x
et: vana failinime y märki alates märgist x

en: insert name of folder
et: kataloogi nime lisamine

en: insert name of parent folder
et: eellaskataloogi nime lisamine

en: insert a '/' to create a new subfolder (useful from within regular expressions)
et: '/' lisamine uue alamkataloogi loomiseks (abiks regulaaravaldise korral)

en: insert the length of the input filename
et: sisendfaili nime pikkuse lisamine

en: strip whitespaces leading and trailing
et: alustavate ja lõpetavate tühimärkide eemaldamine

en: strip whitespaces leading and trailing of an arbitrary string
et: suvalise stringi alustavate ja lõpetavate tühimärkide eemaldamine

en: Built-in Functions
et: Sisseehitatud funktsioonid

en: Insert '$'
et: '$' lisamine

en: Insert '%'
et: '%' lisamine

en: Insert '&'
et: '&' lisamine

en: Insert '*'
et: '*' lisamine

en: Insert '/'
et: '/' lisamine

en: Insert '\\'
et: '\\' lisamine

en: Insert '['
et: '[' lisamine

en: Insert ']'
et: ']' lisamine

en: Insert '#'
et: '#' lisamine

en: Special Characters
et: Erimärgid

en: Starting conversion of %1 file. | Starting conversion of %1 files.
et[0]: %1 faili teisendamise alustamine.
et[1]: %1 faili teisendamise alustamine.

en: The folder %1 does not exist. Do you want KRename to create it for you?
et: Kataloogi %1 ei ole olemas. Kas KRename peaks selle looma?

en: The folder %1 could not be created.
et: Kataloogi %1 loomine nurjus.

en: Origin
et: Algse nimega

en: Renamed
et: Muudetud nimega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listPlugins)
en: Plugins
et: Pluginad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkEnablePlugin)
en: &Enable Plugin
et: &Plugina lubamine

en: &1. Files
et: &1. Failid

en: &2. Destination
et: &2. Sihtkoht

en: &3. Plugins
et: &3. Pluginad

en: &4. Filename
et: &4. Failinimi

en: &Finish
et: Lõ&peta

en: <b>Files:</b> %1
et: <b>Faile:</b> %1

en: KRename is a batch file renamer which can rename a list of files based on a set of expressions.
et: KRename on failide nime hulgikaupa muutmise tööriist, mis võib paljude failide nime korraga muuta etteantud parameetrite alusel.

en: If you like KRename you may want to support it. Testing, bug fixes and feature requests are as welcome as financial support (everybody needs money ;). See help files for details.
et: Kui KRename sulle meeldib, võid seda toetada. Oodatud on nii testimine, vigade parandamine kui ka uute võimaluste soovide esitamine - ja ega raha ka halba tee :-) Üksikasjalikumat teavet leiab abifailidest.

en: (c) 2001-2012, Dominik Seichter
et: (c) 2001-2012: Dominik Seichter

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Developer and former maintainer
et: Arendaja ja endine hooldaja

en: Website, testing, very good ideas and keeping me coding!
et: Veebileht, testimine, palju häid ideid ja minu innustamine koodiga edasi minema!

en: Helped to fix style guide issues and made improvements to user messages.
et: Abi stiiliküsimuste lahendamisel ja palju parandusi kasutajatele näidatavates sõnumites.

en: Thanks to him for creating RedHat 7.x packages and some other help.
et: Suur tänu RedHat 7.x pakettide loomise ja muugi abi eest.

en: Fixed a bug with startIndex and added the BatchRenamer class
    to his excellent image viewer showimg.
et: Algusnumbriga seotud vea parandamine ja klassi BatchRenamer
    lisamine oma suurepärasele pildinäitajale showimg.

en: Fixed a bug that caused krename not closing open files.
et: Vea parandamine, mis ei lasknud KRename'il sulgeda avatud faile.

en: Thanks for his great job at apps.kde.com and help with contributing krename to apps.kde.com.
et: Väga tubli töö apps.kde.com-i juures ja abistamine KRename'i lisamisel sinna.

en: Thanks for noatun and the ID3/Ogg Tag code is based on his noatun modules.
et: Noatun'i moodulite autor, millele tugineb ka ID3/Ogg silte toetav kood.

en: Gave me a good start into writing plugins with his application scribus.
et: Tema rakendus Scribus andis mulle hea alguse asuda pluginaid kirjutama.

en: Parts of the PNG support are copied from his KFile plugin for png support.
et: Osaliselt on PNG toetus kopeeritud tema KFile'i PNG toetuse pluginast.

en: Created the Gentoo Ebuild scripts for Krename.
et: Gentoo Ebuildi skriptide loomine KRename'ile.

en: Some GCC 3.1 fixes for Gentoo.
et: Mõned Gentoost pärit GCC3.1 parandused.

en: Thanks for creating the Mandrake RPM
et: Suur tänu Mandrake RPM-i loomise eest

en: Italian translation
et: Tõlge itaalia keelde

en: Italian translation work
et: Töö itaalia tõlke kallal

en: Provided a gcc3.x namespace patch
et: gcc3.x nimeruumi paik

en: Provided the new preview and move features
et: Uued eelvaatluse ja liigutamise võimalused

en: Fixed problems with the spec file and contributed rpms for every SuSE version you can imagine and is also the new Gentoo maintainer for KRename
et: Spetsifikatsioonifaili probleemide parandamine kõik RPM-ide valmistamine kõigile SuSE versioonidele, mida üldse võib ette kujutada; samuti on ta KRename'i uus hooldaja Gentoos

en: Provided SuSE RPMs and very good suggestions
et: SuSE RPM-ide valmistamine ja paljude väga heade ettepanekute tegija

en: Contributed a Spanish translation
et: Tõlge hispaania keelde

en: Provided a RedHat RPM and was big help in improving KRename
et: RedHati RPM-ide valmistaja ja suur abi KRename'i täiustamisel

en: Translated KRename to Japanese
et: Tõlge jaapani keelde

en: Translated KRename into French
et: Tõlge prantsuse keelde

en: Translated KRename into Polish
et: Tõlge poola keelde

en: Translated KRename into Russian
et: Tõlge vene keelde

en: Translated KRename into Bosnian
et: Tõlge bosnia keelde

en: Polish Translation
et: Tõlge poola keelde

en: Czech Translation
et: Tõlge tšehhi keelde

en: Files to be added to the list to be renamed
et: Nime muutmise loendisse lisatavad failid

en: [files...]
et: [failid...]

en: add folder recursively
et: kataloogi lisamine rekursiivselt

en: folder
et: kataloog

en: set a template
et: malli määramine

en: set a template for the file extension
et: faililaiendi malli määramine

en: enable a plugin for use
et: kasutatava plugina lubamine

en: copy files to folder or url
et: failide kopeerimine kataloogi või URL-ile

en: path or url
et: asukoht või URL

en: move files to folder or url
et: failide liigutamine kataloogi või URL-ile

en: link files to folder or url
et: failide linkimine kataloogi või URL-ile

en: start renaming immediately
et: nime muutmise alustamine kohe

en: start KRename's selftest (developers only)
et: KRename'i enesetesti käivitamine (ainult arendajatele)

en: <b>Krename was started from root!</b><br>When started from root, Krename may damage your system if you do not know exactly what you are doing!
et: <b>KRename käivitati administraatori õigustes!</b><br>Administraatorina käivitamise korral võib KRename tekitada süsteemile omajagu kahju, kui sa just väga täpselt ei tea, mida teed!

en: Error
et: Tõrge

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grouNumbering)
en: &Numbering
et: &Nummerdus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelStart)
en: Start &index:
et: Al&gusnumber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Step by:
et: Sa&mm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkReset)
en: &Reset counter for every directory
et: A&rvesti lähtestamine igas kataloogis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSkip)
en: &Skip Numbers
et: Va&hele jäetavad numbrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd)
en: &Add Number
et: Lisa num&ber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Remove Number
et: &Eemalda number

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <qt>Please select the part of the old filename  which should be inserted into the new filename in the textbox below:</qt>
et: <qt>Vana failinime osa, mis lisada allolevas tekstikastis näha uuele failinimele:</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkInvert)
en: &Invert selection
et: &Valik teistpidi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Convert selection:
et: V&aliku teisendamine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboConvert)
en: No Conversion
et: Ei teisendata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPreviewDesc)
en: Preview of the generated KRename command:
et: Genereeritud KRename'i käsu eelvaatlus:

en: Permissions
et: Õigused

en: PermissionsPlugin works only with local files. %1 is a remote file.
et: Õiguste plugin töötab ainult kohalike failide korral. %1 on kaugfail.

en: Cannot chmod %1.
et: chmod %1 nurjus.

en: Cannot chown %1.
et: chown %1 nurjus.

en: Access permissions
et: Juurdepääsuõigused

en: Class
et: Klass

en: Read
et: Lugemine

en: Write
et: Kirjutamine

en: Exec
et: Täitmisfail

en: Special
et: Erifail

en: User
et: Kasutaja

en: Group
et: Grupp

en: Others
et: Teised

en: Sticky
et: Kleepuv

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PermissionsPluginAdvanceDialog)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupPermissions)
en: Access Permissions
et: Juurdepääsuõigused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkPermissions)
en: Change &Permissions
et: Õ&iguste muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: O&wner:
et: &Omanik:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOwner) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermGroup) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOthers)
en: Forbidden
et: Keelatud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOwner) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermGroup) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOthers)
en: Can Read
et: Võib lugeda

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOwner) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermGroup) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOthers)
en: Can Read & Write
et: Võib lugeda ja kirjutada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Gro&up:
et: G&rupp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Ot&hers:
et: &Teised:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAdvanced)
en: This file uses advanced permissions
et: Sellele failile on määratud täpsemaid õigusi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkFolder)
en: Is Executable/Only owner &can rename and delete folder content
et: Täitmisf&ail/Ainult omanik võib kataloogi sisu ümber nimetada ja kustutada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: A&dvanced Permissions
et: Tä&psemad õigused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkOwner)
en: &Change Owner
et: Omani&ku muutmine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupOwner)
en: Ownership
et: Omandus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &User:
et: Kas&utaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Group:
et: &Grupp:

en: Author of the PDF file
et: PDF-faili autor

en: Creator of the PDF file
et: PDF-faili looja

en: Keywords of the PDF file
et: PDF-faili võtmesõnad

en: Subject of the PDF file
et: PDF-faili teema

en: Title of the PDF file
et: PDF-faili pealkiri

en: Producer of the PDF file
et: PDF-faili tootja

en: Number of pages in the PDF file
et: PDF-faili lehekülgede arv

en: PoDoFo (PDF) Plugin
et: PoDoFo plugin (PDF)

en: <qt>This plugin supports reading tags from PDF files.</qt>
et: <qt>See plugin toetab PDF-failide siltide lugemist.</qt>

en: &Change filename manually...
et: &Muuda failinime käsitsi ...

en: &Open
et: &Ava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Remove
et: &Eemalda

en: &Rename more...
et: &Muuda rohkemate failide nime ...

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &Open Destination
et: &Ava sihtkoht

en: Restart &KRename...
et: &Käivita KRename uuesti ...

en: Rename Processed Files &Again...
et: M&uuda töödeldud failide nime uuesti ...

en: Rename &Unprocessed Files Again...
et: Muu&da töötlemata failide nime uuesti ...

en: &Rename All Files Again...
et: &Muuda kõ&ikide failide nime uuesti ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ProgressDialog)
en: Progress
et: Edenemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: &Cancel
et: &Loobu

en: Save Find & Replace Settings as:
et: Otsimise ja asendamise seadistuste salvestamine

en: KRename Find & Replace Settings XML (*.xml)
et: KRename otsimise ja asendamise seadistuste XML (*.xml)

en: Failed to save the Find & Replace Settings File.
et: Otsimise ja asendamise seadistuste faili salvestamine nurjus.

en: Save Find and Replace Settings File
et: Otsimise ja asendamise seadistuste faili laadimine

en: KRename Find and Replace Settings XML (*.xml)
et: KRename otsimise ja asendamise seadistuste XML (*.xml)

en: Failed to open the Find and Replace Settings File. Cannot read file %1:
    %2.
et: Otsimise ja asendamise seadistuste faili avamine nurjus. Faili %1 lugemine nurjus:
    %2.

en: KRename Find and Replace Settings XML File
et: KRename otsimise ja asendamise seadistuste XML-fail

en: Parse error at line %1, column %2:
    %3
et: Parsimise viga real %1, veerus %2:
    %3

en: The file is not a KRename XML file.
et: See ei ole KRename XML-fail.

en: The file is not an KRename XML version 1.0 file.
et: See ei ole KRename XML versioon 1.0 fail.

en: Problem with loading KRename XML file.
et: Probleem KRename XML-faili laadimisel.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReplaceWidget) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ReplaceItemDlg)
en: Find and Replace
et: Otsimine ja asendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Find:
et: &Otsing:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Replace With:
et: &Asendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkRegular)
en: Find is a Regular &Expression
et: Otsing on &regulaaravaldis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkProcess)
en: &Process tokens in replace string
et: &Protsessi kohatäitjad asendusstringis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, list)
en: Reg. Expression
et: Reg.avaldis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, list)
en: Find
et: Otsing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, list)
en: Replace With
et: Asendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, list)
en: Process Tokens
et: Prots. kohatäitjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSaveList)
en: &Save Settings...
et: &Salvesta seadistused ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoadList)
en: &Load Settings...
et: &Laadi seadistused ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: &Edit...
et: &Muuda ...

en: JavaScript Plugin
et: JavaScripti plugin

en: Insert a snippet of JavaScript code (4+5 in this case)
et: JavaScripti koodijupi lisamine (antud juhul 4+5)

en: Index of the current file
et: Aktiivse faili indeks

en: URL of the current file
et: Aktiivse faili URL

en: Filename of the current file
et: Aktiivse faili nimi

en: Extension of the current file
et: Aktiivse faili laiend

en: Directory of the current file
et: Aktiivse faili kataloog

en: Variable Name
et: Muutuja nimi

en: Initial Value
et: Algväärtus

en: A JavaScript error has occurred:
et: Tekkis JavaScripti viga:

en: All currently entered definitions will be lost. Do you want to continue?
et: Kõik seni sisestatud definitsioonid lähevad kaotsi. Kas jätkata?

en: Select file
et: Faili valimine

en: The file %1 already exists. Do you want to overwrite it?
et: Fail %1 on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: Unable to open %1 for writing.
et: %1 avamine kirjutamiseks nurjus.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScriptPluginDialog)
en: Create Variable
et: Muutuja loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Initial Value:
et: &Algväärtus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Type:
et: &Tüüp:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Variables
et: &Muutujad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescVariables)
en: Declare global variables that can be used from within your functions:
et: Globaalsete muutujate deklareerimine, mida kasutada oma funktsioonides:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Delete
et: &Kustuta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Definitions
et: &Definitsioonid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescDef)
en: Define functions that can be used from KRename templates:
et: Funktsioonide defineerimine, mida kasutada KRename mallides:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: &Save to File...
et: &Salvesta faili ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: &Load from File...
et: &Laadi failist ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: &Insert Variable
et: L&isa muutuja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonTest)
en: &Test...
et: &Test ...

en: Inserts the series number of original filename
et: Algse failinime seerianumbri lisamine

en: Inserts the season number in two digits
et: Kahekohalise hooajanumbri lisamine

en: Inserts the episode number in two or three digits
et: Kahe- või kolmekohalise jaonumbri lisamine

note: i18n("Inserts the season number in at least pad digits") ); m_help.append( "[episode;pad];;" + i18n("Inserts the episode number in at least pad digits") );
en: SeriesNumber
et: Seerianumber

en: <qt>This plugin can extract information from the filename of a TV series.</qt>
et: <qt>See plugin võimaldab hankida teavet teleseriaalide failinimest.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:large; font-weight:600;">Welcome to KRename</span></p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A batch file renamer by KDE.<br />To rename your files, you have to:</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:large; font-weight:600;">Tere tulemast kasutama KRename'i</span></p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">KDE failide nime hulgikaupa muutja.<br />Oma failide nime muutmiseks tuleb:</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelAdd)
en: Add some files ...
et: Lisada faile ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelTemplate)
en: Specify the new filenames by giving a template ...
et: Määrata uued failinimed malli põhjal ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hint: Undo is still possible after renaming your files.
et: Vihje: isegi pärast failide nime muutmist saab selle tagasi võtta.

en: Insert the current date
et: Praeguse kuupäeva lisamine

en: Insert the current date using the formatting string yyyy-MM-dd
et: Praeguse kuupäeva lisamine vormingus aaaa-KK-pp

en: Insert the current year
et: Praeguse aasta lisamine

en: Insert the current month as number
et: Praeguse kuu lisamine numbrina

en: Insert the current day as number
et: Praeguse päeva lisamine numbrina

en: Insert the current time
et: Praeguse kellaaja lisamine

en: Insert the current hour as number
et: Praeguse tunni lisamine numbrina

en: Insert the current minute as number
et: Praeguse minuti lisamine numbrina

en: Insert the current second as number
et: Praeguse sekundi lisamine numbrina

en: Owner of the file
et: Faili omanik

en: Owning group of the file
et: Faili omav grupp

en: Insert the files creation date
et: Faili loomise aja lisamine

en: Insert the formatted file creation date
et: Vormindatud faili loomise aja lisamine

en: Insert the files modification date
et: Faili muutmise aja lisamine

en: Insert the formatted modification date
et: Vormindatud faili muutmise aja lisamine

en: Insert the date of the last file access
et: Faili viimase vaatamise aja lisamine

en: Insert the formatted date of the last file access
et: Vormindatud faili viimase vaatamise aja lisamine

en: Insert the file size in bytes
et: Failisuuruse lisamine baitides

en: Date and system functions
et: Aja ja süsteemi funktsioonid

en: <qt>This plugin contains tokens to get the creation, modification and last access time of files and the current system time and date.</qt>
et: <qt>See plugin sisaldab kohatäitjaid failide loomise, muutmise ja viimase vaatamise aja ning süsteemi praeguse kuupäeva ja kellaaja hankimiseks.</qt>

en: Insert the title of a track
et: Raja pealkirja lisamine

en: Insert the artist of a track
et: Raja esitaja lisamine

en: Insert the album of a track
et: Raja albumi lisamine

en: Insert the comment of a track
et: Raja kommentaari lisamine

en: Insert the genre of a track
et: Raja žanri lisamine

en: Insert the year of a track
et: Raja aasta lisamine

en: Insert the number of a track
et: Raja numbri lisamine

en: Insert the number of a track formatted with a leading 0
et: Raja numbri lisamine vormingus, mis algab 0-ga

en: TagLib (MP3/Ogg) Plugin
et: TagLib'i plugin (MP3/Ogg)

en: <qt>This plugin supports reading tags for MP3, Ogg Vorbis, FLAC, MPC, Speex WavPack and TrueAudio files.</qt>
et: <qt>See plugin toetab MP3, Ogg Vorbise, FLAC-i, MPC, Speex WavPacki ja TrueAudio failide siltide lugemist.</qt>

en: &Insert
et: L&isa

en: Recent
et: Hiljutised

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TokenHelpWidget)
en: KRename Help
et: KRename abi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: All supported tokens (commands) are listed in this dialog. You can search for tokens and insert a found token into the pattern for the filename.
et: Selles dialoogis on ära toodud kõik toetatud kohatäitjad (käsud). Neid võib otsida ja lisada leitud kohatäitja failinime mustrisse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listCategories)
en: Category
et: Kategooria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listTokens)
en: Token
et: Kohatäitja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listTokens)
en: Description
et: Kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listTokens)
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkPreview)
en: Token &Preview
et: Kohatäitja &eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPreview)
en: Preview File:
et: Eelvaatluse fail:

en: Access Date
et: Vaatamisaeg

en: Creation Date
et: Loomisaeg

en: Filesize
et: Failisuurus

en: Modification Date
et: Muutmisaeg

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TokenSortModeDialog)
en: Custom Sorting
et: Kohandatud sortimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Sort filenames ...
et: &Failinimede sortimine ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAscending)
en: &Ascending
et: &Kasvav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDescending)
en: &Descending
et: Ka&hanev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNumeric)
en: &Numeric
et: &Numbri järgi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: by
et: aluseks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Token ...
et: Ko&hatäitja ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPredefined)
en: &Predefined
et: E&ttemääratud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioCustom)
en: &Custom
et: Kohan&datud

en: Inserts the transliterated original filename
et: Translitereeritud algse failinime lisamine

en: Inserts the transliterated original filename converted to lower case
et: Translitereeritud algse failinime lisamine väiketäheliseks teisendatuna

en: Inserts the transliterated original filename converted to upper case
et: Translitereeritud algse failinime lisamine suurtäheliseks teisendatuna

en: Inserts the transliterated original filename capitalized
et: Translitereeritud algse failinime lisamine pealkirjastiilis

en: Transliterates the string following the semicolon
et: Stringi translitereerimine ja sellele semikooloni lõppu lisamine

en: Transliteration
et: Translitereerimine

en: <qt>This plugin can transcribe a filename into English (i.e. perform transliteration).</qt>
et: <qt>See plugin võimaldab failinime inglise keelde translitereerida.</qt>
