krename - en to uk translation catalogue (410 entries)

en: Input files will be renamed.
uk: Вхідні файли буде перейменовано.

en: Files will be copied to: %1
uk: Файли буде скопійовано до: %1

en: Files will be moved to: %1
uk: Файли буде пересунуто до: %1

en: Symbolic links will be created in: %1
uk: Символічні посилання буде створено у: %1

en: Cannot rename: source and target filename are equal: %1
uk: Не вдалося перейменувати: початкова і остаточна назва файла збігаються: %1

en: Cannot create symlink to non-local URL: %1
uk: Не можна створювати символічні посилання на нелокальні адреси: %1

en: Error renaming %2 (to %1)
uk: Помилка під час перейменування %2 (на %1)

en: %1 error occurred. | %1 errors occurred.
uk[0]: Сталася %1 помилка.
uk[1]: Сталося %1 помилки.
uk[2]: Сталося %1 помилок.
uk[3]: Сталася %1 помилка.

en: KRename finished the renaming process.
uk: Програма KRename завершила процес перейменування.

en: Press close to quit.
uk: Натисніть «Закрити», щоб завершити роботу.

en: Filenames Processed after %1 seconds.
uk: За %1 секунд оброблено таку кількість назв файлів.

en: Undoing all renamed files.
uk: Скасування всіх перейменувань файлів.

en: Error during undoing %1
uk: Помилка під час скасування %1

en: KRename finished the undo process.
uk: Програма KRename завершила процес скасування.

en: Cannot create undo script: %1
uk: Не вдалося створити скрипт скасування: %1

en: Undo is not possible for remote file: %1
uk: Для віддаленого файла скасування неможливе: %1

en: Renamed %1 files successfully.
uk: Успішно перейменовано %1 файлів.

en: Elapsed time: %1 seconds
uk: Тривалість виконання: %1 секунд

en: Cannot set executable bit on undo script.
uk: Не вдалося надати права на виконання скрипту скасування.

en: Cannot create directory %1: %2
uk: Не вдалося створити каталог %1: %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File preview
uk: Перегляд файлів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Please input a new filename
uk: Будь ласка введіть нову назву файла

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioKRename)
en: Rename the file using the filename created by KRename.
uk: Перейменувати файл на основі назви файла, створеної KRename.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioKRename)
en: Use filename created by &KRename
uk: Назва файла створ&ена KRename

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioInput)
en: Use the input filename when renaming this file. You may also change the input filename and use this for renaming.
uk: Використовувати під час перейменування цього файла початкову назву файла. Крім того, ви можете змінити початкову назву і використати її для перейменування.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioInput)
en: Use &input filename
uk: П&очаткова назва файла

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioCustom)
en: Use a custom filename, based on the filename currently created by KRename.
uk: Використовувати нетипову назву файла, засновану на поточній, створеній KRename назві.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioCustom)
en: Use &custom filename
uk: &Нетипова назва файла

en: Date & Time Plugin
uk: Додаток дати та часу

en: DateTimePlugin works only with local files. %1 is a remote file.
uk: Додаток дати і часу працює лише з локальними файлами. Файл %1 є віддаленим.

en: Cannot change date of file %1. (Cannot mktime)
uk: Не вдалося змінити дату файла %1. (Не вдалося виконати mktime)

en: Cannot change date of file %1. (Cannot stat the file)
uk: Не вдалося змінити дату файла %1. (Не вдалося виконати stat для файла)

en: Cannot change date of file %1. (utime failed)
uk: Не вдалося змінити дату файла %1. (Помилка utime)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAccess)
en: Change &access date && time
uk: Змінити дату і час &доступу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkModification)
en: Change &modifcation date && time
uk: Змінити дату і час &зміни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Time:
uk: Час:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCurrent)
en: Get &Current Time
uk: Отрим&ати поточний час

en: Subfolder-Sort Plugin
uk: Додаток впорядкування підтек

en: %1: The output folder %2 does not exist.
uk: %1: теки, до якої слід записати дані, %2, не існує.

en: Cannot create folder %1
uk: Не вдалося створити теку %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This plugin sorts files into numbered subfolders after renaming.
    
    Example:
    	folder/001/file1
    	folder/001/file2
    	folder/002/file3
    	folder/002/file4
    	folder/003/file5
    	...
uk: За допомогою цього додатка можна розподілити файли після перейменування за нумерованими підтеками.
    
    Приклад:
    	тека/001/файл1
    	тека/001/файл2
    	тека/002/файл3
    	тека/002/файл4
    	тека/003/файл5
     	…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Options:
uk: &Параметри:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of &files per folder:
uk: Кількість &файлів на теку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Start index:
uk: По&чаток нумерації:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number &of digits:
uk: Кількість &цифр:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Out&put:
uk: В&ивід:

en: Insert the comment of an image
uk: Вставити коментар до зображення

en: Exiv2 (JPEG/TIFF Exif) Plugin
uk: Додаток Exiv2 (JPEG/TIFF Exif)

en: <qt>This plugin supports reading tags from JPEG and TIFF files.</qt>
uk: <qt>У цьому додатку реалізовано підтримку читання міток з файлів JPEG і TIFF.</qt>

en: Add folder names &with filenames
uk: Додати назви тек &з назвами файлів

en: Add subfolders &recursively
uk: Додати підтеки &рекурсивно

en: Add &hidden folders
uk: Додати при&ховані теки

en: Add folder names only
uk: Додати лише назви тек

en: Walk recursively through the folder tree and also add the content of all subfolders to the list of files to rename.
uk: Виконати рекурсивний пошук у ієрархії тек і додати вміст всіх підтек до списку файлів для перейменування.

en: If not checked, KRename will ignore folders starting with a dot during recursive adding.
uk: Якщо не буде позначено, KRename ігноруватиме теки, назви яких починаються з крапки під час рекурсивного додавання.

en: Add only the folder names and not the names of the files in the folder to KRename.
uk: Додавати лише назви тек, без назв файлів у теці до списку KRename.

en: This option causes KRename to also add the name of the base folder of the selected files to its list.
uk: Позначення цього пункту призведе до того, що KRename додасть назву базової теки вибраних файлів до свого списку.

en: Supported tokens:
uk: Можливі елементи:

en: Insert the PostScript name for Type1 and TrueType fonts.
uk: Вставити назву PostScript шрифтів Type1 і TrueType.

en: Insert the (usually English) name of the font family.
uk: Вставити (зазвичай англійською) назву гарнітури шрифту.

en: Insert the (usually English) name of the font style.
uk: Вставити (зазвичай англійською) назву стилю шрифту.

en: Font (FreeType2) Plugin
uk: Додаток шрифтів (FreeType2)

en: <qt>This plugin supports reading tags from font files.</qt>
uk: <qt>У цьому додатку реалізовано читання міток з файлів шрифтів.</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Look and Feel
uk: Вигляд та поведінка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Configure the look and feel of the KRename GUI:
uk: Налаштуйте вигляд і поведінку інтерфейсу KRename:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionWizard)
en: Use &assistant style GUI (beginners)
uk: Сти&ль інтерфейсу майстра (для початківців)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionTabs)
en: Use &tabbed style GUI (advanced users)
uk: С&тиль з інтерфейсу з вкладками (для досвідчених користувачів)

en: Increase Counter
uk: Лічильник збільшення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Increase Counter
uk: &Лічильник збільшення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <p><b>This plugin adds a given offset to numbers in filenames.</b><br/>
    E.g. you have the filenames: <i>img014</i>, <i>img015</i>, <i>img023</i> which should be named <i>img010</i>, <i>img011</i> and <i>img019</i>. Using this plugin, you can easily add an offset of -4 to get the desired result.</p>
uk: <p><b>За допомогою цього додатка можна визначити зсув для номерів у назвах файлів.</b><br/>
    Наприклад, у вас є файли <i>img014</i>, <i>img015</i>, <i>img023</i>, які слід перейменувати на <i>img010</i>, <i>img011</i> та <i>img019</i>. За допомогою цього додатка ви можете задати зсув у -4, і отримати бажаний результат.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Offse&t:
uk: Зс&ув:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupOptions)
en: &Options
uk: &Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionRename)
en: &Rename input files
uk: Пере&йменувати початкові файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionCopy)
en: &Copy files to destination folder
uk: &Копіювати файли до теки призначення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionMove)
en: &Move files to destination folder
uk: П&ересунути файли до теки призначення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optionLink)
en: Create symbolic &links in destination folder
uk: Створити симв&олічні посилання у теці призначення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkOverwrite)
en: &Overwrite existing files
uk: П&ерезаписувати існуючі файли

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: &Advanced Filename
uk: &Додаткове іменування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTemplate)
en: &Template:
uk: &Шаблон:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (ExtHistoryCombo, filenameTemplate)
en: <qt>Enter a template for changing the filename.</qt>
uk: <qt>Ввести шаблон зміни назви файла.</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (ExtHistoryCombo, extensionTemplate)
en: <qt>Enter a template for changing the file extension.</qt>
uk: <qt>Ввести шаблон зміни суфікса назви файла.</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonFunctions) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonHelp4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonHelp3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonHelp2) i18n: ectx: property (toolTip), 
en: <qt>Insert special functions like the artist of an mp3 or the creation date of an image.</qt>
uk: <qt>Вставити до назви особливі параметри, зокрема ім’я виконавця композиції mp3 або дату створення зображення.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFunctions)
en: &Functions...
uk: &Функції…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkExtension)
en: <qt>Keep the file extension as it is and do not change it.</qt>
uk: <qt>Зберегти суфікс назви у початковому варіанті.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkExtension)
en: &Use extension of the input file
uk: Суф&ікс поточної назви файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExtension)
en: F&ile extension starts at:
uk: Суфікс файлів п&очинається з:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, comboExtension)
en: <qt>Configure which part of the filename is considered to be the fileextension. E.g. "First Dot", will consider ".tar.gz" as extension, "Last Dot" only ".gz".</qt>
uk: <qt>Вкажіть, яку частину назви файла слід вважати суфіксом назви. Наприклад, за використання варіанта «Перша крапка», суфіксом вважатиметься ".tar.gz", а за використання варіанта «Остання крапка» — лише ".gz".</qt>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: First Dot
uk: Першої крапки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: Last Dot
uk: Останньої крапки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: No File Extension
uk: Без суфікса назви

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonFind) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonFindSimple)
en: <qt>Find and replace strings and regular expressions in the renamed filename.</qt>
uk: <qt>Знайти і замінити рядки або формальні вирази під час перейменування файлів.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFind) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFindSimple)
en: Find &and Replace...
uk: Знайти &і замінити…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonNumbering)
en: <qt>Configure start index, stepping and skipping for numbering of filenames.</qt>
uk: <qt>Налаштуйте початковий номер, крок і пропускання для нумерації у назвах файлів.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNumbering)
en: &Numbering...
uk: &Нумерація…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: <qt>Graphically select a part of a filename to insert.</qt>
uk: <qt>Графічно позначити частину файла, яку слід замінити.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: &Insert Part of Filename...
uk: Вс&тавити частину назви файла…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSimple)
en: &Simple Filename
uk: Пр&оста назва файла

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFilename)
en: &Filename
uk: &Назва файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSuffix)
en: &Suffix:
uk: Су&фікс:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename)
en: Use original name
uk: Початкова назва файла

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboConvert) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename) i18n: ectx: 
en: Convert to lower case
uk: Перетворити на нижній регістр

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboConvert) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename) i18n: ectx: 
en: Convert to upper case
uk: Перетворити на верхній регістр

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboConvert) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename) i18n: ectx: 
en: Capitalize
uk: З великої літери

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilenameSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboFilename)
en: Custom name
uk: Нетипова назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilename)
en: File&name:
uk: &Назва файла:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSuffix) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPrefix)
en: Number
uk: Число

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSuffix) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPrefix)
en: Date
uk: Дата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPrefix)
en: &Prefix:
uk: &Префікс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExtension_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExtension)
en: &Extension:
uk: С&уфікс назви:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: Use original extension
uk: Початковий суфікс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtensionSimple) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboExtension)
en: Custom extension
uk: Нетиповий суфікс назви

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupNumber)
en: N&umber
uk: Н&омер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDigits)
en: Number of &digits:
uk: Кількість &цифр:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIndex)
en: Start  &index:
uk: По&чаток нумерації:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonUp)
en: Move selected files upwards.
uk: Пересунути позначені файли вище.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp)
en: &Up
uk: В&гору

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDown)
en: Move selected files downwards.
uk: Пересунути позначені файли нижче.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown)
en: &Down
uk: В&низ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonAdd)
en: Add files for renaming.
uk: Додати файли для перейменування.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd)
en: &Add...
uk: &Додати…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: Remove selected files.
uk: Вилучити позначені файли.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: Re&move
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRemoveAll)
en: Remove all files.
uk: Вилучити всі файли.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemoveAll)
en: Re&move All
uk: Ви&лучити всі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sort:
uk: Впорядкування:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Unsorted
uk: Без певного порядку

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Ascending
uk: За зростанням

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Descending
uk: За спаданням

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Numeric
uk: Числове

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Random
uk: Випадкове

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Date (Asc.)
uk: За датою (зрост.)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Date (Desc.)
uk: За датою (спад.)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboSort)
en: Custom ...
uk: Нетипове…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkPreview)
en: Display a preview image for each file.
uk: Показувати мініатюри для всіх файлів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkPreview)
en: &Preview
uk: &Перегляд

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkName)
en: Display the filename together with the preview.
uk: Показувати назву файла разом з мініатюрою.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkName)
en: &Display name
uk: По&казувати назву

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelCount)
en: Files: <b>0</b>
uk: Файлів: <b>0</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp)
en: Up
uk: Вгору

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown)
en: Down
uk: Вниз

en: Do you really want to remove all files from the list?
uk: Ви справді бажаєте вилучити всі файли зі списку?

en: old filename
uk: стара назва файла

en: old filename converted to lower case
uk: стара назва файла у нижньому регістрі

en: old filename converted to upper case
uk: стара назва файла у верхньому регістрі

en: first letter of every word upper case
uk: велика літера на початку кожного слова

en: first letter of filename upper case
uk: велика перша літера назви файла

en: number (try also ##, ###, ... for leading zeros)
uk: число (скористайтеся ##, ###, … для додавання початкових нулів)

en: counter with custom start value 0 and custom stepping 1
uk: лічильник з нетиповим початковим значенням 0 і нетиповим кроком 1

en: create a subdfolder
uk: створити підтеку

en: character x to y of old filename
uk: символи від x до y у старій назві файла

en: y characters of old filename starting at x
uk: y символів старої назви файла, починаючи з x

en: insert name of folder
uk: вставити назву теки

en: insert name of parent folder
uk: вставити назву батьківської теки

en: insert a '/' to create a new subfolder (useful from within regular expressions)
uk: вставте «/», щоб створити нову підтеку (корисно у формальних виразах)

en: insert the length of the input filename
uk: вставити довжину початкової назви файла

en: strip whitespaces leading and trailing
uk: вилучити початкові і кінцеві пробіли

en: strip whitespaces leading and trailing of an arbitrary string
uk: вилучити початкові і кінцеві пробіли у довільному рядку

en: Built-in Functions
uk: Вбудовані функції

en: Insert '$'
uk: Вставити «$»

en: Insert '%'
uk: Вставити «%»

en: Insert '&'
uk: Вставити «&»

en: Insert '*'
uk: Вставити «*»

en: Insert '/'
uk: Вставити «/»

en: Insert '\\'
uk: Вставити «\\»

en: Insert '['
uk: Вставити «[»

en: Insert ']'
uk: Вставити «]»

en: Insert '#'
uk: Вставити «#»

en: Special Characters
uk: Спеціальні символи

en: Starting conversion of %1 file. | Starting conversion of %1 files.
uk[0]: Розпочато перетворення %1 файла.
uk[1]: Розпочато перетворення %1 файлів.
uk[2]: Розпочато перетворення %1 файлів.
uk[3]: Розпочато перетворення %1 файла.

en: The folder %1 does not exist. Do you want KRename to create it for you?
uk: Теки %1 не існує. Бажаєте, щоб програма KRename його створила?

en: The folder %1 could not be created.
uk: Не вдалося створити теку %1.

en: Origin
uk: Походження

en: Renamed
uk: Перейменовано

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listPlugins)
en: Plugins
uk: Додатки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkEnablePlugin)
en: &Enable Plugin
uk: &Увімкнути додаток

en: &1. Files
uk: &1. Файли

en: &2. Destination
uk: &2. Призначення

en: &3. Plugins
uk: &3. Додатки

en: &4. Filename
uk: &4. Назва файла

en: &Finish
uk: З&авершити

en: <b>Files:</b> %1
uk: <b>Файли:</b> %1

en: KRename is a batch file renamer which can rename a list of files based on a set of expressions.
uk: KRename — інструмент для пакетного перейменовування файлів, який здатен перейменовувати файли за списком на основі набору виразів.

en: If you like KRename you may want to support it. Testing, bug fixes and feature requests are as welcome as financial support (everybody needs money ;). See help files for details.
uk: Якщо вам подобається KRename, ви можете підтримати програму. Нам завжди знадобляться ваша перевірка, виправлення вад і запити на реалізацію функцій, а також грошові перекази (всім потрібні гроші ;) Докладніше про це у файлах довідки.

en: (c) 2001-2012, Dominik Seichter
uk: © 2001-2012, Dominik Seichter

en: Current maintainer
uk: Поточний супровід

en: Developer and former maintainer
uk: Розробник і колишній супровідник

en: Website, testing, very good ideas and keeping me coding!
uk: Веб-сайт, перевірка, чудові ідеї та спонукання до створення нових версій!

en: Helped to fix style guide issues and made improvements to user messages.
uk: Допомога у виправлені стилю та покращення повідомлень програми.

en: Thanks to him for creating RedHat 7.x packages and some other help.
uk: Дякуємо за створення пакунків для RedHat 7.x та іншу допомогу.

en: Fixed a bug with startIndex and added the BatchRenamer class
    to his excellent image viewer showimg.
uk: Виправив ваду з startIndex і додав клас BatchRenamer
    до свого чудового інструменту перегляду зображень — showimg.

en: Fixed a bug that caused krename not closing open files.
uk: Виправив ваду, через яку програма krename не закривала відкриті файли.

en: Thanks for his great job at apps.kde.com and help with contributing krename to apps.kde.com.
uk: Дякуємо за чудову роботу на apps.kde.com і допомогу у створенні сторінки krename на apps.kde.com.

en: Thanks for noatun and the ID3/Ogg Tag code is based on his noatun modules.
uk: Дякуємо за noatun і код роботи з мітками ID3/Ogg, заснований на модулях noatun.

en: Gave me a good start into writing plugins with his application scribus.
uk: Надихнув автора на створення додатків своєю програмою scribus.

en: Parts of the PNG support are copied from his KFile plugin for png support.
uk: Частини підтримки PNG було скопійовано з його додатка KFile для підтримки png.

en: Created the Gentoo Ebuild scripts for Krename.
uk: Створив скрипти Ebuild Krename для Gentoo.

en: Some GCC 3.1 fixes for Gentoo.
uk: Деякі виправлення для GCC 3.1 у Gentoo.

en: Thanks for creating the Mandrake RPM
uk: Дякуємо за створення RPM для Mandrake

en: Italian translation
uk: Переклад італійською

en: Italian translation work
uk: Робота з перекладу італійською

en: Provided a gcc3.x namespace patch
uk: Надіслав латку виправлення простору назв для gcc3.x

en: Provided the new preview and move features
uk: Створив нові модулі попереднього перегляду і пересування

en: Fixed problems with the spec file and contributed rpms for every SuSE version you can imagine and is also the new Gentoo maintainer for KRename
uk: Виправив проблеми з файлом spec і створив rpm для всіх можливих версій SuSE, також є новим супровідником KRename у Gentoo

en: Provided SuSE RPMs and very good suggestions
uk: Створив пакунки RPM для SuSE і вніс чудові пропозиції

en: Contributed a Spanish translation
uk: Надіслав переклад іспанською

en: Provided a RedHat RPM and was big help in improving KRename
uk: Створив пакунки RPM для RedHat і надав значну допомогу у покращенні KRename

en: Translated KRename to Japanese
uk: Переклад KRename японською

en: Translated KRename into French
uk: Переклад KRename французькою

en: Translated KRename into Polish
uk: Переклад KRename польською

en: Translated KRename into Russian
uk: Переклад KRename російською

en: Translated KRename into Bosnian
uk: Переклад KRename боснійською

en: Polish Translation
uk: Переклад польською

en: Czech Translation
uk: Переклад чеською

en: Files to be added to the list to be renamed
uk: Файли, які слід додати до списку файлів для перейменування

en: [files...]
uk: [файли…]

en: add folder recursively
uk: додати каталог рекурсивно

en: folder
uk: тека

en: set a template
uk: вказати шаблон

en: set a template for the file extension
uk: вказати шаблон для суфіксу назви файла

en: enable a plugin for use
uk: увімкнути використання додатка

en: copy files to folder or url
uk: копіювати файли до теки або за адресою

en: path or url
uk: шлях або адреса

en: move files to folder or url
uk: пересунути файли до теки або за адресою

en: link files to folder or url
uk: пов’язати файли до теки або за адресою

en: start renaming immediately
uk: почати перейменування негайно

en: start KRename's selftest (developers only)
uk: виконати самоперевірку KRename (лише для розробників)

en: <b>Krename was started from root!</b><br>When started from root, Krename may damage your system if you do not know exactly what you are doing!
uk: <b>Krename було запущено від імені адміністративного користувача (root)!</b><br>У режимі роботи від імені адміністративного користувача Krename може пошкодити вашу систему, якщо ви виконуватимете необдумані дії!

en: Error
uk: Помилка

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grouNumbering)
en: &Numbering
uk: &Нумерація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelStart)
en: Start &index:
uk: По&чаток нумерації:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Step by:
uk: &Крок у:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkReset)
en: &Reset counter for every directory
uk: С&кидати лічильник для кожного каталогу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSkip)
en: &Skip Numbers
uk: Пр&опустити номери

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd)
en: &Add Number
uk: &Додати число

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Remove Number
uk: Ви&лучити нумерацію

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <qt>Please select the part of the old filename  which should be inserted into the new filename in the textbox below:</qt>
uk: <qt>Будь ласка, вкажіть у наведеному нижче полі частину старої назви файла, яку слід вставити у нову назву файла:</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkInvert)
en: &Invert selection
uk: &Інвертувати вибір

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Convert selection:
uk: В&аріант перетворення:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboConvert)
en: No Conversion
uk: Без перетворення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPreviewDesc)
en: Preview of the generated KRename command:
uk: Перегляд створеної команди KRename:

en: Permissions
uk: Права доступу

en: PermissionsPlugin works only with local files. %1 is a remote file.
uk: Додаток роботи з дозволами працює лише з локальними файлами. Файл %1 є віддаленим.

en: Cannot chmod %1.
uk: Не вдалося виконати chmod %1.

en: Cannot chown %1.
uk: Не вдалося виконати chown %1.

en: Access permissions
uk: Права доступу

en: Class
uk: Клас

en: Read
uk: Читання

en: Write
uk: Запис

en: Exec
uk: Виконання

en: Special
uk: Спеціальні

en: User
uk: Користувач

en: Group
uk: Група

en: Others
uk: Інші

en: Sticky
uk: Липкий

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PermissionsPluginAdvanceDialog)
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupPermissions)
en: Access Permissions
uk: Права доступу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkPermissions)
en: Change &Permissions
uk: З&мінити права доступу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: O&wner:
uk: В&ласник:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOwner) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermGroup) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOthers)
en: Forbidden
uk: Заборонено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOwner) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermGroup) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOthers)
en: Can Read
uk: Може читати

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOwner) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermGroup) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboPermOthers)
en: Can Read & Write
uk: Може читати та писати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Gro&up:
uk: Гр&упа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Ot&hers:
uk: Ін&ші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAdvanced)
en: This file uses advanced permissions
uk: Цей файл використовує розширені права доступу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkFolder)
en: Is Executable/Only owner &can rename and delete folder content
uk: Є виконуваним/Лише власник &може перейменовувати і вилучати вміст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: A&dvanced Permissions
uk: Р&озширені права доступу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkOwner)
en: &Change Owner
uk: З&мінити власника

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupOwner)
en: Ownership
uk: Власник

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &User:
uk: &Користувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Group:
uk: &Група:

en: Author of the PDF file
uk: Автор файла PDF

en: Creator of the PDF file
uk: Творець файла PDF

en: Keywords of the PDF file
uk: Ключові слова файла PDF

en: Subject of the PDF file
uk: Тема файла PDF

en: Title of the PDF file
uk: Заголовок файла PDF

en: Producer of the PDF file
uk: Програма для створення файла PDF

en: Number of pages in the PDF file
uk: Кількість сторінок у файлі PDF

en: PoDoFo (PDF) Plugin
uk: Додаток PoDoFo (PDF)

en: <qt>This plugin supports reading tags from PDF files.</qt>
uk: <qt>У цьому додатку реалізовано читання міток з файлів PDF.</qt>

en: &Change filename manually...
uk: &Змінити назву файла вручну…

en: &Open
uk: &Відкрити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: &Rename more...
uk: П&ерейменувати ще…

en: &Undo
uk: &Вернути

en: &Open Destination
uk: Відкрити &призначення

en: Restart &KRename...
uk: Пере&запустити KRename…

en: Rename Processed Files &Again...
uk: &Ще раз перейменувати оброблені файли…

en: Rename &Unprocessed Files Again...
uk: Ще раз пере&йменувати необроблені файли…

en: &Rename All Files Again...
uk: Ще раз перей&менувати всі файли…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ProgressDialog)
en: Progress
uk: Поступ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Save Find & Replace Settings as:
uk: Зберегти параметри пошуку із заміною як:

en: KRename Find & Replace Settings XML (*.xml)
uk: параметри пошуку із заміною KRename у форматі XML (*.xml)

en: Failed to save the Find & Replace Settings File.
uk: Не вдалося зберегти файл параметрів пошуку із заміною.

en: Save Find and Replace Settings File
uk: Збереження файла параметрів пошуку із заміною

en: KRename Find and Replace Settings XML (*.xml)
uk: параметри пошуку із заміною KRename у XML (*.xml)

en: Failed to open the Find and Replace Settings File. Cannot read file %1:
    %2.
uk: Не вдалося відкрити файл параметрів пошуку із заміною. Не вдалося прочитати файл %1:
    %2.

en: KRename Find and Replace Settings XML File
uk: файл XML параметрів пошуку із заміною KRename

en: Parse error at line %1, column %2:
    %3
uk: Помилка під час обробки у рядку %1, позиція %2:
    %3

en: The file is not a KRename XML file.
uk: Файл не є файлом XML KRename.

en: The file is not an KRename XML version 1.0 file.
uk: Файл не є файлом XML KRename версії 1.0.

en: Problem with loading KRename XML file.
uk: Проблема із завантаженням файла XML KRename.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReplaceWidget) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ReplaceItemDlg)
en: Find and Replace
uk: Знайти і замінити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Find:
uk: З&найти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Replace With:
uk: &Замінити на:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkRegular)
en: Find is a Regular &Expression
uk: Рядок пошуку — формальний в&ираз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkProcess)
en: &Process tokens in replace string
uk: &Обробляти ключі у рядку заміни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, list)
en: Reg. Expression
uk: Форм. вираз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, list)
en: Find
uk: Знайти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, list)
en: Replace With
uk: Замінити на

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, list)
en: Process Tokens
uk: Обробляти ключі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSaveList)
en: &Save Settings...
uk: &Зберегти параметри…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoadList)
en: &Load Settings...
uk: З&авантажити параметри…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEdit)
en: &Edit...
uk: &Змінити…

en: JavaScript Plugin
uk: Додаток JavaScript

en: Insert a snippet of JavaScript code (4+5 in this case)
uk: Вставити фрагмент коду JavaScript (у прикладі 4+5)

en: Index of the current file
uk: Номер поточного файла

en: URL of the current file
uk: Адреса поточного файла

en: Filename of the current file
uk: Назва поточного файла

en: Extension of the current file
uk: Суфікс назви поточного файла

en: Directory of the current file
uk: Каталог поточного файла

en: Variable Name
uk: Назва змінної

en: Initial Value
uk: Початкове значення

en: A JavaScript error has occurred:
uk: Сталася помилка JavaScript:

en: All currently entered definitions will be lost. Do you want to continue?
uk: Всі поточні визначення буде втрачено. Бажаєте все ж виконати дію?

en: Select file
uk: Виберіть файл

en: The file %1 already exists. Do you want to overwrite it?
uk: Файл %1 вже існує. Перезаписати його?

en: Unable to open %1 for writing.
uk: Не вдалося відкрити %1 для запису.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScriptPluginDialog)
en: Create Variable
uk: Створити змінну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
uk: Н&азва:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Initial Value:
uk: По&чаткове значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Type:
uk: &Тип^

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Variables
uk: &Змінні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescVariables)
en: Declare global variables that can be used from within your functions:
uk: Оголосіть загальні змінні, якими можна буде скористатися у ваших функціях:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove)
en: &Delete
uk: &Вилучити

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Definitions
uk: Ви&значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescDef)
en: Define functions that can be used from KRename templates:
uk: Визначте функції, якими можна скористатися у шаблонах KRename:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: &Save to File...
uk: &Зберегти до файла…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: &Load from File...
uk: &Завантажити з файла…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: &Insert Variable
uk: Вс&тавити змінну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonTest)
en: &Test...
uk: :П&еревірити…

en: Inserts the series number of original filename
uk: Вставити номер серії з початкової назви файла

en: Inserts the season number in two digits
uk: Вставити номер сезону у двоцифровому форматі

en: Inserts the episode number in two or three digits
uk: Вставити номер серії у дво- чи трицифровому форматі

note: i18n("Inserts the season number in at least pad digits") ); m_help.append( "[episode;pad];;" + i18n("Inserts the episode number in at least pad digits") );
en: SeriesNumber
uk: НомерСерії

en: <qt>This plugin can extract information from the filename of a TV series.</qt>
uk: <qt>За допомогою цього додатка можна видобувати дані з назви файла серіалу.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:large; font-weight:600;">Welcome to KRename</span></p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A batch file renamer by KDE.<br />To rename your files, you have to:</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:large; font-weight:600;">Вітаємо у KRename</span></p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Інструмент пакетного перейменування від KDE.<br />Щоб перейменувати файли, вам слід:</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelAdd)
en: Add some files ...
uk: Додати файли…

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelTemplate)
en: Specify the new filenames by giving a template ...
uk: Вкажіть нові назви файла за допомогою шаблона…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hint: Undo is still possible after renaming your files.
uk: Підказка: після перейменування ви можете його скасувати.

en: Insert the current date
uk: Вставити поточну дату

en: Insert the current date using the formatting string yyyy-MM-dd
uk: Вставити поточну дату на основі форматованого рядка рррр-ММ-дд

en: Insert the current year
uk: Вставити поточний рік

en: Insert the current month as number
uk: Вставити номер поточного місяця

en: Insert the current day as number
uk: Вставити номер поточного дня

en: Insert the current time
uk: Вставити поточний час

en: Insert the current hour as number
uk: Вставити числове значення поточної години

en: Insert the current minute as number
uk: Вставити числове значення поточної хвилини

en: Insert the current second as number
uk: Вставити числове значення поточної секунди

en: Owner of the file
uk: Власник файла

en: Owning group of the file
uk: Група власника файла

en: Insert the files creation date
uk: Вставити дату створення файла

en: Insert the formatted file creation date
uk: Вставити форматовану дату створення файла

en: Insert the files modification date
uk: Вставити дату зміни файла

en: Insert the formatted modification date
uk: Вставити форматовану дату зміни файла

en: Insert the date of the last file access
uk: Вставити дату попереднього доступу до файла

en: Insert the formatted date of the last file access
uk: Вставити форматовану дату попереднього доступу до файла

en: Insert the file size in bytes
uk: Вставити розмір файла у байтах

en: Date and system functions
uk: Часові і системні функції

en: <qt>This plugin contains tokens to get the creation, modification and last access time of files and the current system time and date.</qt>
uk: <qt>У цьому додатку містяться елементи для визначення часу створення, зміни і попереднього доступу до файлів, а також поточного часу і дати системи.</qt>

en: Insert the title of a track
uk: Вставити назву композиції

en: Insert the artist of a track
uk: Вставити виконавця композиції

en: Insert the album of a track
uk: Вставити альбом композиції

en: Insert the comment of a track
uk: Вставити коментар до композиції

en: Insert the genre of a track
uk: Вставити жанр композиції

en: Insert the year of a track
uk: Вставити рік запису композиції

en: Insert the number of a track
uk: Вставити номер композиції

en: Insert the number of a track formatted with a leading 0
uk: Вставити номер композиції у форматі з початковим 0

en: TagLib (MP3/Ogg) Plugin
uk: Додаток TagLib (MP3/Ogg)

en: <qt>This plugin supports reading tags for MP3, Ogg Vorbis, FLAC, MPC, Speex WavPack and TrueAudio files.</qt>
uk: <qt>Цей додаток реалізує підтримку читання міток файлів MP3, Ogg Vorbis, FLAC, MPC, Speex, WavPack і TrueAudio.</qt>

en: &Insert
uk: &Вставити

en: Recent
uk: Нещодавні

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TokenHelpWidget)
en: KRename Help
uk: Довідка з KRename

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: All supported tokens (commands) are listed in this dialog. You can search for tokens and insert a found token into the pattern for the filename.
uk: У цьому діалоговому вікні наведено список всіх елементів (команд). Ви можете знайти потрібний елемент і додати його до шаблону назви файла.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listCategories)
en: Category
uk: Категорія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listTokens)
en: Token
uk: Елемент

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listTokens)
en: Description
uk: Опис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, listTokens)
en: Preview
uk: Перегляд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkPreview)
en: Token &Preview
uk: &Перегляд елементів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPreview)
en: Preview File:
uk: Перегляд файла:

en: Access Date
uk: Дата доступу

en: Creation Date
uk: Дата створення

en: Filesize
uk: Розмір файла

en: Modification Date
uk: Дата внесення змін

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TokenSortModeDialog)
en: Custom Sorting
uk: Нетипове впорядкування

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Sort filenames ...
uk: Вп&орядкувати назви файлів…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAscending)
en: &Ascending
uk: За з&ростанням

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDescending)
en: &Descending
uk: &За спаданням

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNumeric)
en: &Numeric
uk: &Числове

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: by
uk: за

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Token ...
uk: &Данними…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPredefined)
en: &Predefined
uk: П&опередньо визначені

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioCustom)
en: &Custom
uk: &Нетипові

en: Inserts the transliterated original filename
uk: Вставити транслітеровану початкову назву файла

en: Inserts the transliterated original filename converted to lower case
uk: Вставити транслітеровану початкову назву файла у нижньому регістрі

en: Inserts the transliterated original filename converted to upper case
uk: Вставити транслітеровану початкову назву файла у верхньому регістрі

en: Inserts the transliterated original filename capitalized
uk: Вставити транслітеровану початкову назву файла з першою великою літерою

en: Transliterates the string following the semicolon
uk: Транслітерує рядок, вказаний після крапки з комою

en: Transliteration
uk: Транслітерація

en: <qt>This plugin can transcribe a filename into English (i.e. perform transliteration).</qt>
uk: <qt>За допомогою цього додатка можна змінити літери назви файла на латинські (тобто виконати транслітерацію).</qt>
