koffice - en to bg translation catalogue (15 entries)

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Column:
bg: Колона:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Sort:
bg: Подреждане:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Show group header:
bg: Показване горен колонтитул на група:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Show group footer:
bg: Показване долен колонтитул на група:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Insert page break after group footer:
bg: Нова страница след този долен колонтитул на група:

[ctx: SectionEditor|]
en: Show report header
bg: Показване горен колонтитул на отчет

[ctx: SectionEditor|]
en: Show report footer
bg: Показване долен колонтитул на отчет

[ctx: SectionEditor|]
en: Page Header
bg: Горен колонтитул

[ctx: SectionEditor|]
en: First page:
bg: Първа страница:

[ctx: SectionEditor|]
en: Even pages:
bg: Четни страници:

[ctx: SectionEditor|]
en: Any pages:
bg: Всички страници:

[ctx: SectionEditor|]
en: Last page:
bg: Последна страница:

[ctx: SectionEditor|]
en: Odd pages:
bg: Нечетни страници:

[ctx: SectionEditor|]
en: Page Footer
bg: Долен колонтитул

[ctx: SectionEditor|]
en: Group Sections
bg: Групиране на раздели
