koffice - en to cs translation catalogue (148 entries)

[ctx: KReportDesign|]
en: Could not parse XML document.
cs: Dokument XML nelze analyzovat.

[ctx: KReportDesign|]
en: Error in XML document.
cs: Chyba v dokumentu XML.

[ctx: KReportItemBase|]
en: Name
cs: Název

[ctx: KReportItemBase|]
en: Object Name
cs: Název objektu

[ctx: ItemPosition|]
en: Position
cs: Pozice

[ctx: ItemSize|]
en: Size
cs: Velikost

[ctx: KReportItemBase|]
en: Data Source
cs: Zdroj dat

[ctx: StartPosition|]
en: Start Position
cs: Počáteční pozice

[ctx: EndPosition|]
en: End Position
cs: Konečná pozice

[ctx: KReportItemLine|]
en: Line Color
cs: Barva čáry

[ctx: KReportItemLine|]
en: Line Style
cs: Styl čáry

[ctx: KReportSectionData|Report section]
en: Section
cs: Oddíl

[ctx: KReportSectionData|]
en: Height
cs: Výška

[ctx: KReportSectionData|]
en: Background Color
cs: Barva pozadí

[ctx: KReportUnit|]
en: Invalid
cs: Neplatný

[ctx: KReportUnit|]
en: Millimeters (mm)
cs: Milimetry (mm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Centimeters (cm)
cs: Centimetry (cm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Decimeters (dm)
cs: Decimetry (dm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Inches (in)
cs: Palce (in)

[ctx: KReportUnit|]
en: Points (pt)
cs: Body (pt)

[ctx: KReportUnit|]
en: Pixels (px)
cs: Pixelů (px)

[ctx: KReportUnit|]
en: Unsupported unit
cs: Nepodporovaná jednotka

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Cross
cs: Kříž

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Dot
cs: Tečka

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Style
cs: Styl

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Foreground Color
cs: Barva popředí

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Line Color
cs: Barva čáry

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Line Style
cs: Styl čáry

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Value
cs: Hodnota

[ctx: KReportItemField|]
en: Value
cs: Hodnota

[ctx: KReportItemField|]
en: Left
cs: Vlevo

[ctx: KReportItemField|]
en: Center
cs: Střed

[ctx: KReportItemField|]
en: Right
cs: Vpravo

[ctx: KReportItemField|]
en: Horizontal Alignment
cs: Vodorovné zarovnání

[ctx: KReportItemField|]
en: Top
cs: Nahoře

[ctx: KReportItemField|]
en: Bottom
cs: Dole

[ctx: KReportItemField|]
en: Vertical Alignment
cs: Svislé zarovnání

[ctx: KReportItemField|]
en: Font
cs: Písmo

[ctx: KReportItemField|]
en: Background Color
cs: Barva pozadí

[ctx: KReportItemField|]
en: Foreground Color
cs: Barva popředí

[ctx: KReportItemField|]
en: Background Opacity
cs: Neprůhlednost pozadí

[ctx: KReportItemField|]
en: Line Color
cs: Barva čáry

[ctx: KReportItemField|]
en: Line Style
cs: Styl čáry

[ctx: KReportItemField|]
en: Word Wrap
cs: Lámání slov

[ctx: KReportItemImage|]
en: Clip
cs: Klip

[ctx: KReportItemImage|]
en: Stretch
cs: Roztažení

[ctx: KReportItemImage|]
en: Value
cs: Hodnota

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Caption
cs: Titulek

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Left
cs: Vlevo

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Center
cs: Střed

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Right
cs: Vpravo

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Horizontal Alignment
cs: Vodorovné zarovnání

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Top
cs: Nahoře

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Bottom
cs: Dole

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Vertical Alignment
cs: Svislé zarovnání

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Font
cs: Písmo

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Background Color
cs: Barva pozadí

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Foreground Color
cs: Barva popředí

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Background Opacity
cs: Neprůhlednost pozadí

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Line Color
cs: Barva čáry

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Line Style
cs: Styl čáry

[ctx: KReportItemText|]
en: Value
cs: Hodnota

[ctx: KReportItemText|]
en: Left
cs: Vlevo

[ctx: KReportItemText|]
en: Center
cs: Střed

[ctx: KReportItemText|]
en: Right
cs: Vpravo

[ctx: KReportItemText|]
en: Horizontal Alignment
cs: Vodorovné zarovnání

[ctx: KReportItemText|]
en: Top
cs: Nahoře

[ctx: KReportItemText|]
en: Bottom
cs: Dole

[ctx: KReportItemText|]
en: Vertical Alignment
cs: Svislé zarovnání

[ctx: KReportItemText|]
en: Font
cs: Písmo

[ctx: KReportItemText|]
en: Background Color
cs: Barva pozadí

[ctx: KReportItemText|]
en: Foreground Color
cs: Barva popředí

[ctx: KReportItemText|]
en: Line Color
cs: Barva čáry

[ctx: KReportItemText|]
en: Line Style
cs: Styl čáry

[ctx: KReportItemText|]
en: Background Opacity
cs: Neprůhlednost pozadí

[ctx: KReportScriptHandler|]
en: Script code:
    %1
cs: Kód skriptu:
    %1

[ctx: KReportScriptHandler|]
en: Script Error
cs: Chyba skriptu

[ctx: KReportDesigner|]
en: Unsupported Script Type
cs: Nepodporovaný typ skriptu

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (Any)
cs: Záhlaví stránky (kterákoliv)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (Even)
cs: Záhlaví stránky (sudá)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (Odd)
cs: Záhlaví stránky (lichá)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (First)
cs: Záhlaví stránky (první)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (Last)
cs: Záhlaví stránky (poslední)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (Any)
cs: Zápatí stránky (kterákoliv)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (Even)
cs: Zápatí stránky (sudá)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (Odd)
cs: Zápatí stránky (lichá)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (First)
cs: Zápatí stránky (první)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (Last)
cs: Zápatí stránky (poslední)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Report Header
cs: Záhlaví hlášení

[ctx: KReportDesigner|]
en: Report Footer
cs: Zápatí hlášení

[ctx: KReportDesigner|Main report element]
en: Report
cs: Hlášení

[ctx: KReportDesigner|]
en: Title
cs: Název

[ctx: KReportDesigner|]
en: Report Title
cs: Nadpis hlášení

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Size
cs: Velikost strany

[ctx: KReportDesigner|]
en: Custom Page Size
cs: Vlastní velikost stránky

[ctx: KReportDesigner|]
en: Portrait
cs: Na výšku

[ctx: KReportDesigner|]
en: Landscape
cs: Na šířku

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Orientation
cs: Orientace stránky

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Unit
cs: Jednotka stránky

[ctx: KReportDesigner|]
en: Show Grid
cs: Ukázat mřížku

[ctx: KReportDesigner|]
en: Snap to Grid
cs: Přichytávat k mřížce

[ctx: KReportDesigner|]
en: Left Margin
cs: Levý okraj

[ctx: KReportDesigner|]
en: Right Margin
cs: Pravý okraj

[ctx: KReportDesigner|]
en: Top Margin
cs: Horní okraj

[ctx: KReportDesigner|]
en: Bottom Margin
cs: Dolní okraj

[ctx: KReportDesigner|]
en: Cut
cs: Vyjmout

[ctx: KReportDesigner|]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: KReportDesigner|]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: KReportDesigner|]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: KReportDesigner|Report line element]
en: Line
cs: Čára

[ctx: KReportDesigner|]
en: Line
cs: Čára

[ctx: KReportDesigner|]
en: Cu&t
cs: Vyjmou&t

[ctx: KReportDesigner|]
en: Cut selection to clipboard
cs: Vyjmout výběr do schránky

[ctx: KReportDesigner|]
en: &Copy
cs: &Kopírovat

[ctx: KReportDesigner|]
en: Copy selection to clipboard
cs: Kopírovat výběr do schránky

[ctx: KReportDesigner|]
en: &Paste
cs: V&ložit

[ctx: KReportDesigner|]
en: Paste clipboard content
cs: Vložit obsah schránky

[ctx: KReportDesigner|]
en: Edit Sections
cs: Upravit sekce

[ctx: KReportDesigner|]
en: Raise
cs: Do popředí

[ctx: KReportDesigner|]
en: Lower
cs: Do pozadí

[ctx: KReportDesignerSection|]
en: Detail
cs: Podrobnosti

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Column:
cs: Sloupec:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Sort:
cs: Seřadit:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Show group header:
cs: Zobrazit nadpis skupin:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Show group footer:
cs: Zobrazit nadpis skupin:

[ctx: KReportRuler|]
en: First line indent
cs: Odsazení prvního řádku

[ctx: KReportRuler|]
en: Left indent
cs: Odsazení zleva

[ctx: KReportRuler|]
en: Right indent
cs: Odsazení zprava

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Add...
cs: Přidat...

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Edit...
cs: Upravit...

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Move Up
cs: Posunout nahoru

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Move Down
cs: Posunout dolů

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Ascending
cs: Vzestupně

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Descending
cs: Sestupně

[ctx: SectionEditor|]
en: Show report header
cs: Zobrazit záhlaví hlášení

[ctx: SectionEditor|]
en: Show report footer
cs: Zobrazit zápatí hlášení

[ctx: SectionEditor|]
en: Page Header
cs: Záhlaví stránky

[ctx: SectionEditor|]
en: First page:
cs: První stránka:

[ctx: SectionEditor|]
en: Even pages:
cs: Sudé stránky:

[ctx: SectionEditor|]
en: Any pages:
cs: Kterákoliv stránka:

[ctx: SectionEditor|]
en: Last page:
cs: Poslední stránka:

[ctx: SectionEditor|]
en: Odd pages:
cs: Liché stránky:

[ctx: SectionEditor|]
en: Page Footer
cs: Zápatí stránky

[ctx: SectionEditor|]
en: Group Sections
cs: Seskupit oddíly

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Page Width
cs: Přizpůsobit šířce stránky

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Page
cs: Přizpůsobit stránce

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Text Width
cs: Přizpůsobit text šířce
