KOffice 1.6 - en to hu translation catalogue (32 entries)

[ctx: KReportDesign|]
en: Could not parse XML document.
hu: Nem sikerült feldolgozni az XML dokumentumot.

[ctx: KReportUnit|]
en: Millimeters (mm)
hu: milliméter (mm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Centimeters (cm)
hu: centiméter (cm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Decimeters (dm)
hu: deciméter (dm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Inches (in)
hu: hüvelyk (in)

[ctx: KReportUnit|]
en: Pica (pi)
hu: pica (pi)

[ctx: KReportUnit|]
en: Cicero (cc)
hu: cicero (cc)

[ctx: KReportUnit|]
en: Points (pt)
hu: pont (pt)

[ctx: KReportUnit|]
en: Pixels (px)
hu: képpont (px)

[ctx: KReportUnit|]
en: Unsupported unit
hu: Nem támogatott egység

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Column:
hu: Oszlop:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Sort:
hu: Rendezés:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Show group header:
hu: Csoportfejléc megjelenítése:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Show group footer:
hu: Csoportlábléc megjelenítése:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Insert page break after group footer:
hu: Oldaltörés beszúrás a csoportlábléc után:

[ctx: KReportRuler|]
en: First line indent
hu: Az első sor behúzása

[ctx: KReportRuler|]
en: Left indent
hu: Bal oldali behúzás

[ctx: KReportRuler|]
en: Right indent
hu: Jobb oldali behúzás

[ctx: SectionEditor|]
en: Show report header
hu: Jelentésfejléc megjelenítése

[ctx: SectionEditor|]
en: Show report footer
hu: Jelentéslábléc megjelenítése

[ctx: SectionEditor|]
en: Page Header
hu: Fejléc

[ctx: SectionEditor|]
en: First page:
hu: Első oldal:

[ctx: SectionEditor|]
en: Even pages:
hu: Páros oldalak:

[ctx: SectionEditor|]
en: Any pages:
hu: Bármely oldal:

[ctx: SectionEditor|]
en: Last page:
hu: Utolsó oldal:

[ctx: SectionEditor|]
en: Odd pages:
hu: Páratlan oldalak:

[ctx: SectionEditor|]
en: Page Footer
hu: Lábléc

[ctx: SectionEditor|]
en: Group Sections
hu: Szakaszok csoportosítása

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Page Width
hu: Igazítás az oldal szélességéhez

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Page
hu: Igazítás az oldalhoz

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Actual Pixels
hu: Tényleges képpontok

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Text Width
hu: Szövegszélesség igazítása
