koffice - en to pl translation catalogue (170 entries)

[ctx: KReportDesign|]
en: Could not parse XML document.
pl: Nie można przetworzyć dokumentu XML.

[ctx: KReportDesign|]
en: Error in XML document.
pl: Błąd w dokumencie XML.

[ctx: KReportItemBase|]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: KReportItemBase|]
en: Object Name
pl: Nazwa obiektu

[ctx: ItemPosition|]
en: Position
pl: Położenie

[ctx: ItemSize|]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: KReportItemBase|]
en: Data Source
pl: Źródło danych

[ctx: StartPosition|]
en: Start Position
pl: Położenie początkowe

[ctx: EndPosition|]
en: End Position
pl: Położenie końcowe

[ctx: KReportItemLine|]
en: Line Weight
pl: Szerokość linii

[ctx: KReportItemLine|]
en: Line Color
pl: Kolor linii

[ctx: KReportItemLine|]
en: Line Style
pl: Rodzaj linii

[ctx: KReportSectionData|Report section]
en: Section
pl: Sekcja

[ctx: KReportSectionData|]
en: Height
pl: Wysokość

[ctx: KReportSectionData|]
en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: KReportUnit|]
en: Invalid
pl: Nieprawidłowe

[ctx: KReportUnit|]
en: Millimeters (mm)
pl: Milimetry (mm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Centimeters (cm)
pl: Centymetry (cm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Decimeters (dm)
pl: Decymetry (dm)

[ctx: KReportUnit|]
en: Inches (in)
pl: Cale (in)

[ctx: KReportUnit|]
en: Cicero (cc)
pl: Cycero (cc)

[ctx: KReportUnit|]
en: Points (pt)
pl: Punkty (pt)

[ctx: KReportUnit|]
en: Pixels (px)
pl: Piksele (px)

[ctx: KReportUnit|]
en: Unsupported unit
pl: Nieobsługiwana jednostka

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Cross
pl: Krzyżyk

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Tick
pl: Kresa

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Dot
pl: Kropka

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Style
pl: Styl

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Foreground Color
pl: Kolor pierwszoplanowy

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Line Weight
pl: Szerokość linii

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Line Color
pl: Kolor linii

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Line Style
pl: Wygląd linii

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Value
pl: Wartość

[ctx: KReportItemCheckBox|]
en: Value used if not bound to a field
pl: Wartość użyta, jeśli nie przywiązana do pola

[ctx: KReportItemField|]
en: Value
pl: Wartość

[ctx: KReportItemField|]
en: Value used if not bound to a field
pl: Wartość użyta, jeśli nie przywiązana do pola

[ctx: KReportItemField|]
en: Left
pl: Do lewej

[ctx: KReportItemField|]
en: Center
pl: Do środka

[ctx: KReportItemField|]
en: Right
pl: Do prawej

[ctx: KReportItemField|]
en: Horizontal Alignment
pl: Wyrównanie w poziomie

[ctx: KReportItemField|]
en: Top
pl: Do góry

[ctx: KReportItemField|]
en: Bottom
pl: Do dołu

[ctx: KReportItemField|]
en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

[ctx: KReportItemField|]
en: Font
pl: Czcionka

[ctx: KReportItemField|]
en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: KReportItemField|]
en: Foreground Color
pl: Kolor pierwszoplanowy

[ctx: KReportItemField|]
en: Background Opacity
pl: Nieprzezroczystość tła

[ctx: KReportItemField|]
en: Line Weight
pl: Szerokość linii

[ctx: KReportItemField|]
en: Line Color
pl: Kolor linii

[ctx: KReportItemField|]
en: Line Style
pl: Wygląd linii

[ctx: KReportItemField|]
en: Word Wrap
pl: Zawijanie wyrazów

[ctx: KReportItemField|]
en: Can Grow
pl: Może rosnąć

[ctx: KReportItemImage|]
en: Clip
pl: Przytnij

[ctx: KReportItemImage|]
en: Stretch
pl: Rozciągnij

[ctx: KReportItemImage|]
en: Resize Mode
pl: Tryb zmiany rozmiaru

[ctx: KReportItemImage|]
en: Value
pl: Wartość

[ctx: KReportItemImage|]
en: Value used if not bound to a field
pl: Wartość użyta, jeśli nie przywiązana do pola

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Caption
pl: Podpis

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Left
pl: Do lewej

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Center
pl: Do środka

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Right
pl: Do prawej

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Horizontal Alignment
pl: Wyrównanie w poziomie

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Top
pl: Do góry

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Bottom
pl: Do dołu

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Font
pl: Czcionka

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Foreground Color
pl: Kolor pierwszoplanowy

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Background Opacity
pl: Nieprzezroczystość tła

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Line Weight
pl: Szerokość linii

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Line Color
pl: Kolor linii

[ctx: KReportItemLabel|]
en: Line Style
pl: Wygląd linii

[ctx: KReportItemText|]
en: Value
pl: Wartość

[ctx: KReportItemText|]
en: Value used if not bound to a field
pl: Wartość użyta, jeśli nie przywiązana do pola

[ctx: KReportItemText|]
en: Left
pl: Do lewej

[ctx: KReportItemText|]
en: Center
pl: Do środka

[ctx: KReportItemText|]
en: Right
pl: Do prawej

[ctx: KReportItemText|]
en: Horizontal Alignment
pl: Wyrównanie w poziomie

[ctx: KReportItemText|]
en: Top
pl: Do góry

[ctx: KReportItemText|]
en: Bottom
pl: Do dołu

[ctx: KReportItemText|]
en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

[ctx: KReportItemText|]
en: Font
pl: Czcionka

[ctx: KReportItemText|]
en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: KReportItemText|]
en: Foreground Color
pl: Kolor pierwszoplanowy

[ctx: KReportItemText|]
en: Line Weight
pl: Szerokość linii

[ctx: KReportItemText|]
en: Line Color
pl: Kolor linii

[ctx: KReportItemText|]
en: Line Style
pl: Wygląd linii

[ctx: KReportItemText|]
en: Background Opacity
pl: Nieprzezroczystość tła

[ctx: KReportScriptHandler|]
en: Cannot evaluate script. Error: %1
    
    Do you want to suppress further messages?
    (messages will be restored next time the report is opened)
pl: Nie można wykonać skryptu. Błąd: %1
    
    Czy chcesz wygasić dalsze wiadomości?
    (wiadomości zostaną przywrócone przy kolejnym otwarciu)

[ctx: KReportScriptHandler|]
en: Script code:
    %1
pl: Kod skryptu:
    %1

[ctx: KReportScriptHandler|]
en: Script Error
pl: Błąd skryptu

[ctx: KReportDesigner|]
en: This report contains scripts of type "%1". Only scripts written in JavaScript language are supported. To prevent losing the scripts, their type and content will not be changed unless you change these scripts.
pl: Ten raport zawiera następujący rodzaj skryptów "%1". Obsługiwane są tylko skrypty napisane w języku JavaScript. Aby uniknąć utraty skryptów, ich rodzaj i treść nie zostaną zmienione, do chwili aż ty je zmienisz.

[ctx: KReportDesigner|]
en: Unsupported Script Type
pl: Nieobsługiwany rodzaj skryptu

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (Any)
pl: Nagłówek strony (każdej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (Even)
pl: Nagłówek strony (parzystej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (Odd)
pl: Nagłówek strony (nieparzystej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (First)
pl: Nagłówek strony (pierwszej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Header (Last)
pl: Nagłówek strony (ostatniej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (Any)
pl: Stopka strony (każdej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (Even)
pl: Stopka strony (parzystej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (Odd)
pl: Stopka strony (nieparzystej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (First)
pl: Stopka strony (pierwszej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Footer (Last)
pl: Stopka strony (ostatniej)

[ctx: KReportDesigner|]
en: Report Header
pl: Nagłówek sprawozdania

[ctx: KReportDesigner|]
en: Report Footer
pl: Stopka sprawozdania

[ctx: KReportDesigner|Main report element]
en: Report
pl: Sprawozdanie

[ctx: KReportDesigner|]
en: Title
pl: Tytuł

[ctx: KReportDesigner|]
en: Report Title
pl: Tytuł sprawozdania

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Size
pl: Rozmiar strony

[ctx: KReportDesigner|]
en: Custom Page Size
pl: Własny rozmiar strony

[ctx: KReportDesigner|]
en: Portrait
pl: Pionowy

[ctx: KReportDesigner|]
en: Landscape
pl: Poziomy

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Orientation
pl: Układ strony

[ctx: KReportDesigner|]
en: Page Unit
pl: Jednostka strony

[ctx: KReportDesigner|]
en: Show Grid
pl: Pokaż siatkę

[ctx: KReportDesigner|]
en: Snap to Grid
pl: Przyciągaj do siatki

[ctx: KReportDesigner|]
en: Grid Divisions
pl: Podziałka siatki

[ctx: KReportDesigner|]
en: Left Margin
pl: Lewy margines

[ctx: KReportDesigner|]
en: Right Margin
pl: Prawy margines

[ctx: KReportDesigner|]
en: Top Margin
pl: Górny margines

[ctx: KReportDesigner|]
en: Bottom Margin
pl: Dolny margines

[ctx: KReportDesigner|]
en: Object Script
pl: Obiekt skryptu

[ctx: KReportDesigner|]
en: Cut
pl: Wytnij

[ctx: KReportDesigner|]
en: Copy
pl: Kopiuj

[ctx: KReportDesigner|]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: KReportDesigner|]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: KReportDesigner|Report line element]
en: Line
pl: Linia

[ctx: KReportDesigner|]
en: Line
pl: Linia

[ctx: KReportDesigner|]
en: Cu&t
pl: Wy&tnij

[ctx: KReportDesigner|]
en: Cut selection to clipboard
pl: Wytnij zaznaczenie do schowka

[ctx: KReportDesigner|]
en: &Copy
pl: &Kopiuj

[ctx: KReportDesigner|]
en: Copy selection to clipboard
pl: Kopiuj zaznaczenie do schowka

[ctx: KReportDesigner|]
en: &Paste
pl: &Wklej

[ctx: KReportDesigner|]
en: Paste clipboard content
pl: Wklej zawartość schowka

[ctx: KReportDesigner|]
en: Edit Sections
pl: Edytuj sekcje

[ctx: KReportDesigner|]
en: Raise
pl: Wznieś

[ctx: KReportDesigner|]
en: Lower
pl: Obniż

[ctx: KReportDesignerSection|]
en: Detail
pl: Szczegół

[ctx: KReportDetailGroupSectionDialog|]
en: Group Section Editor
pl: Edytor sekcji grup

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Column:
pl: Kolumna:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Sort:
pl: Sortowanie:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Show group header:
pl: Pokaż nagłówek grupy:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Show group footer:
pl: Pokaż stopkę grupy:

[ctx: DetailGroupSectionDialog|]
en: Insert page break after group footer:
pl: Wstaw podział strony po stopce grupy:

[ctx: KReportPropertiesButton|]
en: Select entire report
pl: Zaznacz cały raport

[ctx: KReportPropertiesButton|]
en: A button that allows a report's surface to be selected, allowing its properties to be seen.
pl: Przycisk, który pozwala na wybranie powierzchni raportu, umożliwiając zobaczenie jej właściwości.

[ctx: KReportRuler|]
en: First line indent
pl: Wcięcie pierwszego wiersza

[ctx: KReportRuler|]
en: Left indent
pl: Wcięcie po lewej

[ctx: KReportRuler|]
en: Right indent
pl: Wcięcie po prawej

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Add...
pl: Dodaj...

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Edit...
pl: Edytuj...

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Move Up
pl: Przesuń w górę

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Move Down
pl: Przesuń w dół

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Ascending
pl: Rosnąco

[ctx: KReportSectionEditor|]
en: Descending
pl: Malejąco

[ctx: SectionEditor|]
en: Show report header
pl: Pokaż nagłówek raportu

[ctx: SectionEditor|]
en: Show report footer
pl: Pokaż stopkę raportu

[ctx: SectionEditor|]
en: Page Header
pl: Nagłówek strony

[ctx: SectionEditor|]
en: First page:
pl: Pierwsza strona:

[ctx: SectionEditor|]
en: Even pages:
pl: Strony parzyste:

[ctx: SectionEditor|]
en: Any pages:
pl: Wszystkie strony:

[ctx: SectionEditor|]
en: Last page:
pl: Ostatnia strona:

[ctx: SectionEditor|]
en: Odd pages:
pl: Nieparzyste strony:

[ctx: SectionEditor|]
en: Page Footer
pl: Stopka strony

[ctx: SectionEditor|]
en: Group Sections
pl: Grupy sekcji

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Page Width
pl: Dopasuj do szerokości strony

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Page
pl: Dopasuj do strony

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Actual Pixels
pl: Właściwe piksele

[ctx: KReportZoomMode|]
en: Fit Text Width
pl: Dopasuj do szerokości tekstu
