kreversi - en to cs translation catalogue (116 entries)

en: Blue
cs: Modrá

en: Red
cs: Červená

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
cs: Černá

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
cs: Bílá

en: Score
cs: Skóre

en: Mean Score
cs: Průměrné skóre

en: Best Score
cs: Nejlepší skóre

en: Elapsed Time
cs: Uplynulý čas

[ctx: @title:tab]
en: Best &Scores
cs: Nejlepší &skóre

[ctx: @title:tab]
en: &Players
cs: &Hráči

[ctx: @title:tab]
en: Statistics
cs: Statistika

en: View world-wide highscores
cs: Zobrazit celosvětové výsledky

en: View world-wide players
cs: Zobrazit celosvětové hráče

[ctx: @title:window]
en: Highscores
cs: Nejvyšší skóre

en: Winner
cs: Vítěz

en: Won Games
cs: Vítězství

[ctx: @title:window]
en: Configure Highscores
cs: Nastavit nejlepší výsledky

[ctx: @title:tan]
en: Main
cs: Hlavní

[ctx: @label:textbox]
en: Nickname:
cs: Přezdívka:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
cs: Komentář:

[ctx: @option:check]
en: World-wide highscores enabled
cs: Celosvětové výsledky povoleny

[ctx: @title:tab]
en: Advanced
cs: Pokročilé

[ctx: @title:group]
en: Registration Data
cs: Registrační údaje

[ctx: @label:textbox]
en: Key:
cs: Klíč:

[ctx: @action:button]
en: Remove
cs: Odstranit

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
cs: Tímto permanentně odstraníte svůj registrační klíč. Nebudete tak moci dále používat svou zaregistrovanou přezdívku.

en: Please choose a non empty nickname.
cs: Prosím, zvolte si neprázdnou přezdívku.

en: Nickname already in use. Please choose another one
cs: Přezdívka se již používá. Prosím zvolte jinou.

[ctx: @title:window]
en: Enter Your Nickname
cs: Zadejte svou přezdívku

en: Congratulations, you have won!
cs: Gratulace, vyhráli jste!

[ctx: @label:textbox]
en: Enter your nickname:
cs: Zadejte svou přezdívku:

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again.
cs: Znovu se nedotazovat.

en: anonymous
cs: anonymní

en: Games Count
cs: Počet her

en: Comment
cs: Komentář

en: Undefined error.
cs: Neznámá chyba.

en: Missing argument(s).
cs: Chybějící argumenty.

en: Invalid argument(s).
cs: Neplatné argumenty.

en: Unable to connect to MySQL server.
cs: Nelze se spojit se serverem MySQL.

en: Unable to select database.
cs: Nelze vybrat databázi.

en: Error on database query.
cs: Chyba při dotazu do databáze.

en: Error on database insert.
cs: Chyba při vkládání do databáze.

en: Nickname already registered.
cs: Přezdívka je již registrována.

en: Nickname not registered.
cs: Přezdívka není registrována.

en: Invalid key.
cs: Špatný klíč.

en: Invalid submit key.
cs: Neplatný odesílací klíč.

en: Invalid level.
cs: Neplatná úroveň.

en: Invalid score.
cs: Neplatné skóre.

en: Unable to contact world-wide highscore server
cs: Nelze kontaktovat server celosvětových výsledků.

en: Unable to open temporary file.
cs: Nelze otevřít dočasný soubor.

en: Server URL: %1
cs: URL počítače: %1

[ctx: @title:window]
en: Message from World-Wide High Scores Server
cs: Zpráva ze serveru celosvětových výsledků

en: Invalid answer from world-wide highscores server.
cs: Neplatná odpověď ze serveru celosvětových výsledků.

en: Raw message: %1
cs: Hrubá zpráva: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server (missing item: %1).
cs: Neplatná odpověď ze serveru celosvětových výsledků (chybějící položka: %1).

en: all
cs: vše

en: Select player:
cs: Vyberte hráče:

en: Total:
cs: Celkem:

en: Won:
cs: Vyhráno:

en: Lost:
cs: Prohráno:

en: Draw:
cs: Remíza:

en: Current:
cs: Současný:

en: Max won:
cs: Max. vyhráno:

en: Max lost:
cs: Max. prohráno:

[ctx: @title:group]
en: Game Counts
cs: Počty her

[ctx: @title:group]
en: Trends
cs: Trendy

[ctx: @title:column]
en: From
cs: Od

[ctx: @title:column]
en: To
cs: Komu

[ctx: @title:column]
en: Count
cs: Počet

[ctx: @title:column]
en: Percent
cs: Procent

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
cs: Rychlost animací.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
cs: Jestli hrát závodně či rekreačně.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
cs: Jestli používat barevné kameny místo černobílých.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Red can not perform any move. It is blue turn again.
cs: Červený hráč nemůže táhnout. Modrý hráč je znovu na tahu.

en: White can not perform any move. It is black turn again.
cs: Bílý hráč nemůže táhnout. Černý hráč je znovu na tahu.

en: Blue can not perform any move. It is red turn again.
cs: Modrý hráč nemůže táhnout. Červený hráč je znovu na tahu.

en: Black can not perform any move. It is white turn again.
cs: Černý hráč nemůže táhnout. Bílý hráč je znovu na tahu.

en: KDE Reversi Board Game
cs: Desková hra Reversi pro KDE

en: Original author
cs: Původní autor

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
cs: Přepis hry pro KDE 4. Současný správce.

en: Action refactoring
cs: Přepis činností

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
cs: Jádro hry přeneseno z jeho JAVA apletu.

en: Original raytraced chips.
cs: Původní raytracing kamenů.

en: Vector chips and background for KDE4.
cs: Vektor kameny a pozadí pro KDE 4.

en: Port rendering code to KGameRenderer
cs: Portování vykreslovacího kódu do KGameRendereru

en: Port rendering code to QML, redesign and a lot of improvements
cs: Port vykreslovacího jádra do QML, předělání návrhu a spousta vylepšení

en: Start with demo game playing
cs: Spustit s přehráváním dema

en: Press start game!
cs: Stiskněte započetí hry!

[ctx: @title:window]
en: Move History
cs: Historie přesunů

[ctx: @option:check]
en: Show Last Move
cs: Zobrazit poslední tah

[ctx: @option:check]
en: Show Legal Moves
cs: Zobrazit platné tahy

[ctx: @title:menu]
en: Animation Speed
cs: Rychlost animace

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Slow
cs: Pomalu

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Fast
cs: Rychle

[ctx: @option:check]
en: Use Colored Chips
cs: Použít barevné kameny

[ctx: @action]
en: Show Move History
cs: Zobrazit historii přesunů

en: Game is drawn!
cs: Remíza!

en: You win!
cs: Vyhráli jste!

en: You have lost!
cs: Prohráli jste!

en: %1 has won!
cs: %1 vyhrál!

[ctx: @title:window]
en: Game Over
cs: Konec hry

en: GAME OVER
cs: KONEC HRY

en: %1 turn
cs: %1 tah

en: %1's turn
cs: Tah %1

en: Computer
cs: Počítač

[ctx: @title:window]
en: New game
cs: Nová hra

[ctx: @action:button]
en: Start Game
cs: Spustit hru

en: Let's start playing!
cs: Začněme hrát!

[ctx: @action:button]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit KReversi
cs: Ukončit KReversi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
cs: Název:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Skill level:
cs: Úroveň dovednosti:
