kreversi - en to et translation catalogue (80 entries)

en: Blue
et: Sinine

en: Red
et: Punane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
et: Must

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
et: Valge

en: Score
et: Tulemus

en: Mean Score
et: Keskmine tulemus

en: Best Score
et: Parim tulemus

en: Elapsed Time
et: Kulunud aeg

en: View world-wide highscores
et: Maailma edetabel

en: View world-wide players
et: Maailma mängijad

en: Winner
et: Võitja

en: Won Games
et: Võidetud mänge

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
et: See eemaldab sinu registreerimisvõtme jäädavalt. Sa ei saa enam praegu registreeritud hüüdnime kasutada.

en: Please choose a non empty nickname.
et: Palun ära jäta hüüdnime andmata.

en: Nickname already in use. Please choose another one
et: Hüüdnimi on juba kasutusel. Palun vali mõni teine.

en: Congratulations, you have won!
et: Õnnitleme, sa võitsid!

en: anonymous
et: anonüümne

en: Games Count
et: Mängude arv

en: Comment
et: Kommentaar

en: Undefined error.
et: Määratlemata tõrge.

en: Missing argument(s).
et: Puuduv argument.

en: Invalid argument(s).
et: Vigane argument.

en: Unable to connect to MySQL server.
et: Ühendumine MySQL-serveriga nurjus.

en: Unable to select database.
et: Andmebaasi valimine nurjus.

en: Error on database query.
et: Tõrge andmebaasi päringuga.

en: Error on database insert.
et: Tõrge andmebaasi lisamisega.

en: Nickname already registered.
et: Hüüdnimi on juba registreeritud.

en: Nickname not registered.
et: Hüüdnimi ei ole registreeritud.

en: Invalid key.
et: Vigane võti.

en: Invalid submit key.
et: Vigane saatmisvõti.

en: Invalid level.
et: Vigane tase.

en: Invalid score.
et: Vigane tulemus.

en: Unable to contact world-wide highscore server
et: Maailma edetabeli serveriga ühendumine nurjus

en: Unable to open temporary file.
et: Ajutise faili avamine nurjus.

en: Server URL: %1
et: Serveri URL: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server.
et: Vigane vastus maailma edetabeli serverist.

en: Raw message: %1
et: Toorteade: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server (missing item: %1).
et: Vigane vastus maailma edetabeli serverist (puuduv element: %1).

en: all
et: kõik

en: Select player:
et: Mängija:

en: Total:
et: Kokku:

en: Won:
et: Võitnud:

en: Lost:
et: Kaotanud:

en: Draw:
et: Viiki jäänud:

en: Current:
et: Praegu:

en: Max won:
et: Maks. võitnud:

en: Max lost:
et: Maks. kaotanud:

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
et: Animatsiooni kiirus.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
et: Kas mängida elu ja surma peale või niisama igavusest.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
et: Kas kasutada värvilisi kive mustvalgete asemel.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Red can not perform any move. It is blue turn again.
et: Punased ei saa enam käia. Käik läheb taas siniste kätte.

en: White can not perform any move. It is black turn again.
et: Valged ei saa enam käia. Käik läheb taas mustade kätte.

en: Blue can not perform any move. It is red turn again.
et: Sinised ei saa enam käia. Käik läheb taas punaste kätte.

en: Black can not perform any move. It is white turn again.
et: Mustad ei saa enam käia. Käik läheb taas valgete kätte.

en: KDE Reversi Board Game
et: KDE Reversi lauamäng

en: (c) 1997-2000, Mario Weilguni
    (c) 2004-2006, Inge Wallin
    (c) 2006, Dmitry Suzdalev
et: (c) 1997-2000: Mario Weilguni
    (c) 2004-2006: Inge Wallin
    (c) 2006: Dmitry Suzdalev

en: Original author
et: Algne autor

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
et: Mängu ümberkirjutamine KDE4 tarbeks, praegune hooldaja.

en: Action refactoring
et: Toimingute ümberkirjutamine

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
et: Mängu mootor, porditud tema JAVA apletist.

en: Original raytraced chips.
et: Algsed trasseerivate kiirtega kivid.

en: Vector chips and background for KDE4.
et: Vektorkivid ja taust KDE4 tarbeks.

en: Port rendering code to KGameRenderer
et: Renderdamiskoodi portimine KGameRendereri peale

en: Port rendering code to QML, redesign and a lot of improvements
et: Renderdamiskoodi portimine QML peale, ümberkujundamine ja hulk parandusi

en: Start with demo game playing
et: Näidismängu käivitamine

en: Press start game!
et: Vajuta mängu alustamiseks!

en: Game is drawn!
et: Mäng jäi viiki!

en: You win!
et: Sina võitsid!

en: You have lost!
et: Sa kaotasid!

en: %1 has won!
et: %1 on võitnud!

en: GAME OVER
et: MÄNG ON LÄBI

en: %1 turn
et: %1 käik

en: %1's turn
et: Mängija %1 käik

en: Computer
et: Arvuti

en: Let's start playing!
et: Alustame mängu!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Skill level:
et: Tase:
