kreversi - en to he translation catalogue (128 entries)

en: Blue
he: כחול

en: Red
he: אדום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
he: שחור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
he: לבן

en: Score
he: ניקוד

en: Mean Score
he: ניקוד ממוצע

en: Best Score
he: תוצאה מיטבית

en: Elapsed Time
he: זמן שחלף

[ctx: @title:tab]
en: Best &Scores
he: התוצאות המי&טביות

[ctx: @title:tab]
en: &Players
he: &שחקנים

[ctx: @title:tab]
en: Statistics
he: סטטיסטיקה

[ctx: @title:tab]
en: Histogram
he: היסטוגרמה

en: View world-wide highscores
he: הצגת טבלת שיאים עולמית

en: View world-wide players
he: הצגת שחקנים מכל העולם

[ctx: @title:window]
en: Highscores
he: טבלת שיאים

en: Winner
he: נצחון

en: Won Games
he: משחקים בהם ניצחת

[ctx: @title:window]
en: Configure Highscores
he: הגדרת טבלת שיאים

[ctx: @title:tan]
en: Main
he: ראשי

[ctx: @label:textbox]
en: Nickname:
he: כינוי:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
he: הערה:

[ctx: @option:check]
en: World-wide highscores enabled
he: טבלת שיאים בינלאומית פעילה

[ctx: @title:tab]
en: Advanced
he: מתקדם

[ctx: @title:group]
en: Registration Data
he: נתוני רישום

[ctx: @label:textbox]
en: Key:
he: מפתח:

[ctx: @action:button]
en: Remove
he: הסרה

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
he: פעולה זו תסיר את מפתח הרישום שלך לצמיתות. לא תהיה לך אפשרות להשתמש בכינוי שרשום כרגע שוב.

en: Please choose a non empty nickname.
he: נא לבחור כינוי שאינו ריק.

en: Nickname already in use. Please choose another one
he: הכינוי כבר בשימוש. נא לבחור בכינוי אחר.

[ctx: @title:window]
en: Enter Your Nickname
he: נא למלא את הכינוי שלך

en: Congratulations, you have won!
he: מזל טוב, ניצחת!

[ctx: @label:textbox]
en: Enter your nickname:
he: נא למלא את הכינוי שלך:

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again.
he: לא לשאול שוב.

en: anonymous
he: אלמוני

en: Games Count
he: מניין משחקים

en: Comment
he: הערה

en: Undefined error.
he: שגיאה לא מוגדרת.

en: Missing argument(s).
he: חסרים ארגומנטים.

en: Invalid argument(s).
he: ארגומנטים שגויים.

en: Unable to connect to MySQL server.
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־MySQL.

en: Unable to select database.
he: לא ניתן לבחור מסד נתונים.

en: Error on database query.
he: שגיאה בתשאול מסד הנתונים.

en: Error on database insert.
he: שגיאה בהכנסה למסד הנתונים.

en: Nickname already registered.
he: הכינוי כבר רשום.

en: Nickname not registered.
he: הכינוי לא רשום.

en: Invalid key.
he: מפתח שגוי.

en: Invalid submit key.
he: מפתח הגשה שגוי.

en: Invalid level.
he: שלב שגוי.

en: Invalid score.
he: ניקוד שגוי.

en: Unable to contact world-wide highscore server
he: לא ניתן להתחבר לשרת טבלת השיאים הבינלאומית

en: Unable to open temporary file.
he: לא ניתן לפתוח קובץ זמני.

en: Server URL: %1
he: כתובת השרת: %1

[ctx: @title:window]
en: Message from World-Wide High Scores Server
he: הודעה משרת טבלת השיאים הבינלאומית

en: Invalid answer from world-wide highscores server.
he: תשובה שגויה משרת טבלת השיאים הבינלאומית.

en: Raw message: %1
he: הודעה גולמית: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server (missing item: %1).
he: תשובה שגויה משרת טבלת השיאים הבינלאומית (חסר הפריט: %1).

en: all
he: הכול

en: Select player:
he: נא לבחור שחקן:

en: Total:
he: סך הכול:

en: Won:
he: ניצחונות:

en: Lost:
he: הפסדים:

en: Draw:
he: תיקו:

en: Current:
he: נוכחי:

en: Max won:
he: הכי הרבה ניצחונות:

en: Max lost:
he: הכי הרבה הפסדים:

[ctx: @title:group]
en: Game Counts
he: מניין משחקים

[ctx: @title:group]
en: Trends
he: מגמות

[ctx: @title:column]
en: From
he: מ־

[ctx: @title:column]
en: To
he: עד

[ctx: @title:column]
en: Count
he: כמות

[ctx: @title:column]
en: Percent
he: אחוז

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
he: מהירות ההנפשה.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
he: האם לשחק באופן תחרותי בניגוד לרגיל.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
he: האם להשתמש בדיסקיות צבעוניות במקום אלו בשחור לבן.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: ת&צוגה

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Red can not perform any move. It is blue turn again.
he: האדום לא יכול לבצע אף מהלך. התור חזר לכחול.

en: White can not perform any move. It is black turn again.
he: הלבן לא יכול לבצע אף מהלך. התור חזר לשחור.

en: Blue can not perform any move. It is red turn again.
he: הכחול לא יכול לבצע אף מהלך. התור חזר לאדום.

en: Black can not perform any move. It is white turn again.
he: השחור לא יכול לבצע אף מהלך. התור חזר ללבן.

en: KDE Reversi Board Game
he: משחק לוח רברסי מבית KDE

en: (c) 1997-2000, Mario Weilguni
    (c) 2004-2006, Inge Wallin
    (c) 2006, Dmitry Suzdalev
he: (c) 1997‏-2000, מריו ויילגוני
    (c) 2004‏-2006, אינגה וולין
    (c) 2006, דמיטרי סוזדלב

en: Mario Weilguni
he: מריו ויילגוני

en: Original author
he: יוצר מקורי

en: Inge Wallin
he: אינגה וולין

en: Dmitry Suzdalev
he: דמיטרי סוזדלב

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
he: שכתוב המשחק ל־KDE4. מתחזק נוכחי.

en: Simon Hürlimann
he: סיימון הרלימן

en: Action refactoring
he: יצירה של הפעולות מחדש

en: Mats Luthman
he: מאטס לותמן

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
he: מנוע המשחק, הוסב מיישומון Java.

en: Arne Klaassen
he: ארני קלאסן

en: Original raytraced chips.
he: דיסקיות מקוריות שצוירו בטכניקת ניתוב קרניים.

en: Mauricio Piacentini
he: מאוריציו פיאצנטיני

en: Vector chips and background for KDE4.
he: דיסקיות וקטוריות ורקעים ל־KDE4.

en: Brian Croom
he: בריאן קרום

en: Port rendering code to KGameRenderer
he: הסבת קוד העיבוד הגרפי ל־KGameRenderer

en: Denis Kuplyakov
he: דניס קופליאקוב

en: Port rendering code to QML, redesign and a lot of improvements
he: הסבת קוד העיבוד ל־QML, עיצוב מחדש ומגוון שיפורים

en: Start with demo game playing
he: התחלה עם משחק הדגמה

en: Press start game!
he: יש ללחוץ כדי להתחיל לשחק!

[ctx: @title:window]
en: Move History
he: היסטוריית מהלכים

[ctx: @option:check]
en: Show Last Move
he: הצגת מהלך אחרון

[ctx: @option:check]
en: Show Legal Moves
he: הצגת מהלכים חוקיים

[ctx: @title:menu]
en: Animation Speed
he: מהירות הנפשה

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Slow
he: איטית

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Normal
he: רגילה

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Fast
he: מהירה

[ctx: @option:check]
en: Use Colored Chips
he: להשתמש בדיסקיות צבעוניות

[ctx: @action]
en: Show Move History
he: הצגת היסטוריית המהלכים

en: Game is drawn!
he: המשחק הסתיים בתיקו!

en: You win!
he: ניצחת!

en: You have lost!
he: הפסדת!

en: %1 has won!
he: נצחון לטובת %1!

[ctx: @title:window]
en: Game Over
he: המשחק הסתיים

en: GAME OVER
he: המשחק הסתיים

en: %1 turn
he: התור של %1

en: %1's turn
he: התור של %1

en: Computer
he: מחשב

[ctx: @title:window]
en: New game
he: משחק חדש

[ctx: @action:button]
en: Start Game
he: התחלת משחק

en: Let's start playing!
he: אפשר להתחיל לשחק!

[ctx: @action:button]
en: Quit
he: יציאה

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit KReversi
he: יציאה מ־KReversi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Skill level:
he: רמת המיומנות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: VS
he: נגד
