kreversi - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Blue
lv: Zils

en: Red
lv: Sarkans

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
lv: Melns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
lv: Balts

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
lv: Animāciju ātrums.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
lv: Vai spēlēt agresīvi nevis ikdienišķi.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
lv: Vai izmantot krāsainus kauliņus nevis melnbaltus.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: S&kats

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: KDE Reversi Board Game
lv: KDE Reversi galda spēle

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
lv: Spēles pārrakstīšana priekš KDE4. Pašreizējais uzturētājs.

en: Action refactoring
lv: Darbību refaktorēšana

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
lv: Spēles dzinējs, pielāgoja savu JAVA apletu.

en: Original raytraced chips.
lv: Orģināli ar raytrace zīmēti kauliņi

en: Vector chips and background for KDE4.
lv: Vektoru kauliņu un fons priekš KDE4.

en: Start with demo game playing
lv: Sākt ar palaistu demonstrācijas spēli.

en: Move History
lv: Gājienu vēsture

en: Show Last Move
lv: Parādīt pēdējo gājienu

en: Show Legal Moves
lv: Parādīt iespējamos gājienus

en: Animation Speed
lv: Animācijas ātrums

en: Slow
lv: Lēni

en: Normal
lv: Normāli

en: Fast
lv: Ātri

en: Use Colored Chips
lv: Lietot krāsainus kauliņus

en: Show Move History
lv: Rādīt gājienu vēsturi

en: Game is drawn!
lv: Neizšķirts!

en: You win!
lv: Jūs uzvarējāt!

en: You have lost!
lv: Jūs zaudējāt!

en: Game over
lv: Spēle galā

en: GAME OVER
lv: Spēle galā

en: Computer
lv: Dators
