kreversi - en to ne translation catalogue (40 entries)

en: Blue
ne: निलो

en: Red
ne: रातो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
ne: कालो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
ne: सेतो

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
ne: एनिमेसनको गति ।

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
ne: अचानक रुपबाट व्यतिरेकमा प्रतिस्पर्धा गरेर खेल्ने या नखेल्ने ।

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
ne: कालो वा सेतो कुनै एक चिप्सको साटोमा रङ लगाइएको चिप्स प्रयोग गर्ने वा नगर्ने ।

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: KReversi
ne: केडीई रिभर्सी

en: KDE Reversi Board Game
ne: केडीई रिभर्सी बोर्ड खेल

en: (c) 1997-2000, Mario Weilguni
    (c) 2004-2006, Inge Wallin
    (c) 2006, Dmitry Suzdalev
ne: (c) 1997-2000, मारियो वेल्गुनी
    (c) 2004-2006, इन्गे वालिन
    (c) 2006, डिमिट्री सुज्डालेभ

en: Mario Weilguni
ne: मारिओ वेल्गुनी

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: Inge Wallin
ne: इन्गे वालिन

en: Dmitry Suzdalev
ne: डिमिट्रि सुज्डालेभ

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
ne: केडीई४ का लागि पुन: लेखिएको खेल । हालको मर्मतकर्ता ।

en: Simon Hürlimann
ne: सिमोन हुर्लिम्यान

en: Action refactoring
ne: रिफ्याक्टरिङ कार्य

en: Mats Luthman
ne: म्याट्स लुथम्यान

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
ne: खेल इन्जिन पोर्ट गरिएको जाभा एप्लेटको मालिक ।

en: Arne Klaassen
ne: आर्ने काल्ससन

en: Original raytraced chips.
ne: मौलिक रेट्रेसिङ चिप्स ।

en: Mauricio Piacentini
ne: माउरिसिओ पियासेन्टिनि

en: Vector chips and background for KDE4.
ne: केडीई४ का लागि भेक्टर चिप्स र पृष्ठभूमि ।

en: Start with demo game playing
ne: प्रदर्शन खेल खेलेर सुरु गर्नुहोस्

en: Show Last Move
ne: अन्तिम चाल देखाउनुहोस्

en: Show Legal Moves
ne: वैध चाल देखाउनुहोस्

en: Animation Speed
ne: एनिमेसन गति

en: Slow
ne: ढिलो

en: Normal
ne: सामान्य

en: Fast
ne: छिटो

en: Use Colored Chips
ne: रङ लगाइएका चिप्स प्रयोग गर्नुहोस्

en: Show Move History
ne: चाल इतिहास देखाउनुहोस्

en: Game is drawn!
ne: खेल बराबर भएको छ!

en: You win!
ne: तपाईँले जित्नुभयो!

en: You have lost!
ne: तपाईँ खेल हार्नु भयो!

en: Game over
ne: खेल समाप्त ।

en: Computer
ne: कम्प्युटर
