kreversi - en to nl translation catalogue (120 entries)

en: Blue
nl: Blauw

en: Red
nl: Rood

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
nl: Zwart

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
nl: Wit

en: Mean Score
nl: Gemiddelde score

en: Best Score
nl: Beste score

en: Elapsed Time
nl: Verstreken tijd

en: Best &Scores
nl: Beste &scores

en: &Players
nl: S&pelers

en: Statistics
nl: Statistieken

en: View world-wide highscores
nl: Bekijk de wereldwijde topscores

en: View world-wide players
nl: Bekijk de wereldwijde spelers

[ctx: @title:window]
en: Highscores
nl: Topscores

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: The file already exists. Overwrite?
nl: Het bestand bestaat reeds. Overschrijven?

en: Export
nl: Exporteren

en: Winner
nl: Winnaar

en: Won Games
nl: Heeft spellen gewonnen

[ctx: @title:window]
en: Configure Highscores
nl: Topscores configureren

en: Main
nl: Hoofdgedeelte

en: Nickname:
nl: Schermnaam:

en: Comment:
nl: Toelichting:

en: World-wide highscores enabled
nl: Wereldwijde topscores ingeschakeld

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Registration Data
nl: Registratiegegevens

en: Key:
nl: Sleutel:

en: Remove
nl: Verwijderen

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
nl: Dit zal permanent uw registratiesleutel verwijderen. U zult niet meer in staat zijn de nu geregistreerde schermnaam te gebruiken.

en: Please choose a non empty nickname.
nl: Kies een niet-lege schermnaam.

en: Nickname already in use. Please choose another one
nl: Schermnaam is al in gebruik. Kies een andere

[ctx: @title:window]
en: Enter Your Nickname
nl: Voer uw schermnaam in

en: Congratulations, you have won!
nl: Gefeliciteerd, u hebt gewonnen!

en: Enter your nickname:
nl: Voer uw schermnaam in:

en: Do not ask again.
nl: Deze vraag niet meer stellen.

en: anonymous
nl: anoniem

en: Games Count
nl: Aantal spellen

en: Comment
nl: Toelichting

en: Undefined error.
nl: Ongedefinieerde fout.

en: Missing argument(s).
nl: Ontbrekend(e) argument(en).

en: Invalid argument(s).
nl: Ongeldig(e) argument(en).

en: Unable to connect to MySQL server.
nl: Er kon geen verbinding met de MySQL-server worden gemaakt.

en: Unable to select database.
nl: Database selecteren lukt niet.

en: Error on database query.
nl: Fout bij afvragen van database.

en: Error on database insert.
nl: Fout bij invoegen in database.

en: Nickname already registered.
nl: Schermnaam is al geregistreerd.

en: Nickname not registered.
nl: Schermnaam is niet geregistreerd.

en: Invalid key.
nl: Ongeldige sleutel.

en: Invalid submit key.
nl: Ongeldige sleutel bij indienen.

en: Invalid level.
nl: Ongeldig level.

en: Invalid score.
nl: Ongeldige score.

en: Unable to contact world-wide highscore server
nl: Kon geen contact krijgen met server voor wereldwijde topscores

en: Unable to open temporary file.
nl: Tijdelijk bestand kon niet worden geopend.

en: Server URL: %1
nl: URL-adres van server: %1

en: Message from world-wide highscores server
nl: Bericht van server met wereldwijde topscores

en: Invalid answer from world-wide highscores server.
nl: Ongeldig antwoord uit de server voor wereldwijde topscores.

en: Raw message: %1
nl: Ruw bericht: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server (missing item: %1).
nl: Ongeldig antwoord uit de server voor wereldwijde topscores: (ontbrekend item: %1).

[ctx: @title:window]
en: Multiplayers Scores
nl: Scores voor meerdere spelers

en: No game played.
nl: Geen spel gespeeld.

en: Scores for last game:
nl: Scores voor laatste spel:

en: Scores for the last %1 games:
nl: Scores voor de laatste %1 spellen:

en: all
nl: alles

en: Select player:
nl: Speler selecteren:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Won:
nl: Gewonnen:

en: Lost:
nl: Verloren:

en: Draw:
nl: Gelijkspel:

en: Current:
nl: Huidig:

en: Max won:
nl: Maximaal gewonnen:

en: Max lost:
nl: Maximaal verloren:

en: Game Counts
nl: Aantal spellen

en: From
nl: Van

en: To
nl: Naar

en: Count
nl: Aantal

en: Percent
nl: Procent

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
nl: De snelheid van de animaties.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
nl: Of u vriendschappelijk in plaats van Competitief wilt spelen.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
nl: Of er gekleurde stenen worden gebruikt in plaats van zwart-witte.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Red can not perform any move. It is blue turn again.
nl: Rood kan geen zet doen. Blauw is weer aan de beurt.

en: White can not perform any move. It is black turn again.
nl: Wit kan geen zet doen. Zwart is weer aan de beurt.

en: Blue can not perform any move. It is red turn again.
nl: Blauw kan geen zet doen. Rood is weer aan de beurt.

en: Black can not perform any move. It is white turn again.
nl: Zwart kan geen zet doen. Wit is weer aan de beurt.

en: KDE Reversi Board Game
nl: KDE Reversi Bordspel

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
nl: Herschreef het spel voor KDE 4, huidige onderhouder.

en: Action refactoring
nl: Refactorering van acties

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
nl: Spelprogramma, afgeleid van dit JAVA-applet.

en: Original raytraced chips.
nl: Oorspronkelijke raytraced stenen.

en: Vector chips and background for KDE4.
nl: Vector-stenen en achtergrond voor KDE4.

en: Port rendering code to KGameRenderer
nl: Code voor weergeven geport naar KGameRenderer

en: Port rendering code to QML, redesign and a lot of improvements
nl: Code voor weergeven geport naar QML, herontwerp en veel verbeteringen

en: Start with demo game playing
nl: Starten met demospel

en: Press start game!
nl: Druk op spel starten!

en: Move History
nl: Zettengeschiedenis

en: Show Last Move
nl: Laatste zet tonen

en: Show Legal Moves
nl: Legale zetten tonen

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Slow
nl: Traag

en: Normal
nl: Normaal

en: Fast
nl: Snel

en: Use Colored Chips
nl: Gekleurde stenen gebruiken

en: Show Move History
nl: Zettengeschiedenis tonen

en: Game is drawn!
nl: Het is gelijkspel!

en: You win!
nl: U wint!

en: You have lost!
nl: U hebt verloren!

en: %1 has won!
nl: %1 heeft gewonnen!

en: Game over
nl: Spel afgelopen

en: GAME OVER
nl: SPEL OVER

en: %1 turn
nl: beurt aan %1

en: %1's turn
nl: %1 is aan de beurt

[ctx: @title:window]
en: New game
nl: Nieuw spel

en: Start game
nl: Spel starten

en: Let's start playing!
nl: Laten we beginnen met spelen!

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit KReversi
nl: KReversi afsluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Skill level:
nl: Vaardigheidsniveau:
