kreversi - en to pl translation catalogue (124 entries)

en: Blue
pl: Niebieski

en: Red
pl: Czerwony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
pl: Czarne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
pl: Białe

en: Score
pl: Wynik

en: Mean Score
pl: Średni wynik

en: Best Score
pl: Najlepszy wynik

en: Elapsed Time
pl: Czas trwania

en: Best &Scores
pl: Najlep&sze wyniki

en: &Players
pl: &Gracze

en: Statistics
pl: Statystyki

en: View world-wide highscores
pl: Obejrzyj wyniki światowe

en: View world-wide players
pl: Obejrzyj graczy światowych

[ctx: @title:window]
en: Highscores
pl: Najwyższe wyniki

en: Overwrite
pl: Zastąp

en: The file already exists. Overwrite?
pl: Plik  już istnieje. Zastąpić?

en: Export
pl: Wyeksportuj

en: Winner
pl: Zwycięzca

en: Won Games
pl: Wygrane gry

[ctx: @title:window]
en: Configure Highscores
pl: Ustawienia najwyższych wyników

en: Main
pl: Główny

en: Nickname:
pl: Pseudonim:

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: World-wide highscores enabled
pl: Najlepsze wyniki światowe włączone

en: Advanced
pl: Rozszerzone

en: Registration Data
pl: Dane rejestracyjne

en: Key:
pl: Klucz:

en: Remove
pl: Usuń

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
pl: To na stałe usunie twój klucz rejestracyjny. Już nie będzie można użyć obecnie zarejestrowanego pseudonimu.

en: Please choose a non empty nickname.
pl: Wpisz pseudonim.

en: Nickname already in use. Please choose another one
pl: Pseudonim jest już używany. Wpisz inny.

[ctx: @title:window]
en: Enter Your Nickname
pl: Wpisz swój pseudonim.

en: Congratulations, you have won!
pl: Gratulacje, wygrałeś!

en: Enter your nickname:
pl: Wpisz swój pseudonim:

en: Do not ask again.
pl: Nie pytaj ponownie.

en: anonymous
pl: anonimowy

en: Games Count
pl: Liczba gier

en: Comment
pl: Komentarz

en: Undefined error.
pl: Nieokreślony błąd.

en: Missing argument(s).
pl: Brak argumentu(ów).

en: Invalid argument(s).
pl: Nieprawidłowy argument(y).

en: Unable to connect to MySQL server.
pl: Nie można połączyć się z serwerem MySQL.

en: Unable to select database.
pl: Nie można wybrać bazy danych.

en: Error on database query.
pl: Błąd zapytania bazy danych.

en: Error on database insert.
pl: Błąd wstawiania w bazie danych.

en: Nickname already registered.
pl: Pseudonim jest już zarejestrowany.

en: Nickname not registered.
pl: Pseudonim nie jest zarejestrowany.

en: Invalid key.
pl: Nieprawidłowy klucz.

en: Invalid submit key.
pl: Podesłano nieprawidłowy klucz.

en: Invalid level.
pl: Nieprawidłowy poziom.

en: Invalid score.
pl: Nieprawidłowy wynik.

en: Unable to contact world-wide highscore server
pl: Nie można połączyć się z serwerem najlepszych wyników światowych

en: Unable to open temporary file.
pl: Nie można otworzyć pliku tymczasowego.

en: Server URL: %1
pl: Adres URL serwera: %1

en: Message from world-wide highscores server
pl: Wiadomość serwera najlepszych wyników światowych

en: Invalid answer from world-wide highscores server.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z serwera najlepszych wyników światowych.

en: Raw message: %1
pl: Nieprzetworzona wiadomość: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server (missing item: %1).
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z serwera najlepszych wyników światowych (brak elementu: %1).

[ctx: @title:window]
en: Multiplayers Scores
pl: Wyniki w trybie wielu graczy

en: No game played.
pl: Nie rozegrano żadnej gry.

en: Scores for last game:
pl: Wyniki za ostatnią grę:

en: Scores for the last %1 games:
pl: Wyniki za ostatnie %1 gier:

en: all
pl: wszystkie

en: Select player:
pl: Wybierz gracza:

en: Total:
pl: Razem:

en: Won:
pl: Wygrane

en: Lost:
pl: Przegrane:

en: Draw:
pl: Remisy:

en: Current:
pl: Bieżące:

en: Max won:
pl: Maks. wygranych:

en: Max lost:
pl: Maks. przegranych

en: Game Counts
pl: Liczba gier

en: Trends
pl: Trendy

en: From
pl: Od

en: To
pl: Do

en: Count
pl: Liczba

en: Percent
pl: Procent

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
pl: Szybkość animacji.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
pl: Czy grać jak w zawodach, czy rozrywkowo.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
pl: Czy użyć kolorowych pionków zamiast czarnych i białych.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: &Ustawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: Red can not perform any move. It is blue turn again.
pl: Czerwone nie mogą wykonać żadnego ruchu. To znowu kolej niebieskich.

en: White can not perform any move. It is black turn again.
pl: Białe nie mogą wykonać żadnego ruchu. To znowu kolej czarnych.

en: Blue can not perform any move. It is red turn again.
pl: Niebieskie nie mogą wykonać żadnego ruchu. To znowu kolej czerwonych.

en: Black can not perform any move. It is white turn again.
pl: Czarne nie mogą wykonać żadnego ruchu. To znowu kolej białych.

en: KDE Reversi Board Game
pl: KDE gra planszowa Reversi

en: Original author
pl: Autor pierwowzoru

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
pl: Gra przepisana dla KDE4. Aktualny opiekun.

en: Action refactoring
pl: Zmiana akcji

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
pl: Silnik gry został przenieniesiony z jego apletu Java.

en: Original raytraced chips.
pl: Oryginalne wygenerowane trójwymiarowo pionki.

en: Vector chips and background for KDE4.
pl: Pionki wektorowe i tło dla KDE4.

en: Port rendering code to KGameRenderer
pl: Port, który używa kodu renderującego KGameRenderer

en: Port rendering code to QML, redesign and a lot of improvements
pl: Przystosowanie kodu wyświetlającego do QML, przeprojektowanie i wiele usprawnień

en: Start with demo game playing
pl: Zacznij grę w trybie demonstracyjnym

en: Press start game!
pl: Naciśnij na rozpoczęcie gry!

en: Move History
pl: Historia ruchów

en: Show Last Move
pl: Pokaż ostatni ruch

en: Show Legal Moves
pl: Pokaż wszystkie możliwe ruchy

en: Animation Speed
pl: Szybkość animacji

en: Slow
pl: Wolna

en: Normal
pl: Normalny

en: Fast
pl: Szybka

en: Use Colored Chips
pl: Użyj kolorowych pionków

en: Show Move History
pl: Pokaż historię ruchów

en: Game is drawn!
pl: Remis!

en: You win!
pl: Wygrana!

en: You have lost!
pl: Porażka!

en: %1 has won!
pl: %1 wygrał(a)!

en: Game over
pl: Koniec gry

en: GAME OVER
pl: Koniec gry

en: %1 turn
pl: Kolejka %1

en: %1's turn
pl: Kolejka: %1

en: Computer
pl: Komputer

[ctx: @title:window]
en: New game
pl: Nowa gra

en: Start game
pl: Rozpocznij grę

en: Let's start playing!
pl: Zacznijmy grać!

en: Quit
pl: Zakończ

en: Quit KReversi
pl: Wyjdź z KReversi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
pl: Nazwa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Skill level:
pl: Poziom umiejętności:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: VS
pl: PRZECIWKO
