kreversi - en to se translation catalogue (39 entries)

en: Score
se: Čuoggát

en: Mean Score
se: Gaskageardán čuoggát

en: Best Score
se: Buoremus čuoggát

en: Elapsed Time
se: Vássán áigi

en: View world-wide highscores
se: Čájet buoremus čuoggát miehtá máilmmis

en: View world-wide players
se: Čájet spealláriid miehtá máilmmis

en: Winner
se: Vuoiti

en: Won Games
se: Vuitojuvvon spealut

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
se: Dál šattat váldit eret iežat registrerenčoavdaga agibeaivái. Jus dán barggat, de it sáhte šat geavahit dálá registrerejuvvon gohččodannama.

en: Please choose a non empty nickname.
se: Válljes muhtin gohččodannama.

en: Nickname already in use. Please choose another one
se: Gohččodannamma geavahuvvo juo. Válljes eará.

en: Congratulations, you have won!
se: Ollu lihkku, don vuitet!

en: anonymous
se: anonyma

en: Games Count
se: Galle spealu

en: Comment
se: Kommeanta

en: Undefined error.
se: Ii meroštuvvon meattáhus.

en: Missing argument(s).
se: Váili argumeanta.

en: Invalid argument(s).
se: Gustohis argumeanta.

en: Unable to connect to MySQL server.
se: Ii sáhttán laktat MySQL-bálvái.

en: Unable to select database.
se: Ii sáhte válljet diehtovuođu.

en: Error on database query.
se: Filtii diehtovuođu jearaheames.

en: Error on database insert.
se: Filtii dieđuid lasiheames diehtovuđđui.

en: Nickname already registered.
se: Gohččodannamma lea juo registrerejuvvon.

en: Nickname not registered.
se: Gohččodannamma ii leat registrerejuvvon.

en: Invalid key.
se: Gustohis čoavdda.

en: Invalid submit key.
se: Gustohis sáddenčoavdda.

en: Invalid level.
se: Gustohis dássi.

en: Invalid score.
se: Gustohis boađus.

en: Server URL: %1
se: Bálváčujuhus: %1

en: Raw message: %1
se: Čabu diehtu: %1

en: all
se: buot

en: Select player:
se: Vállje speallára:

en: Total:
se: Oktiibuot:

en: Won:
se: Vuiton:

en: Lost:
se: Táhpejuvvon:

en: Current:
se: Dán:

en: Max won:
se: Maks. vuiton:

en: Max lost:
se: Maks. táhpejuvvon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
se: Namma:
