kreversi - en to sk translation catalogue (123 entries)

en: Blue
sk: Modrý

en: Red
sk: Červený

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
sk: Čierny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
sk: Biely

en: Score
sk: Skóre

en: Mean Score
sk: Priemerné skóe

en: Best Score
sk: Najlepšie skóre

en: Elapsed Time
sk: Uplynutý čas

en: Best &Scores
sk: Najlepšie skóe

en: &Players
sk: &Hráči

en: Statistics
sk: Štatistika

en: View world-wide highscores
sk: Zobraziť svetové najvyššie skóre

en: View world-wide players
sk: Zobraziť svetových hráčov

[ctx: @title:window]
en: Highscores
sk: Najvyššie skóre

en: Overwrite
sk: Prepísať

en: The file already exists. Overwrite?
sk: Súbor už existuje. Prepísať?

en: Export
sk: Exportovať

en: Winner
sk: Víťaz

en: Won Games
sk: Vyhané hry

[ctx: @title:window]
en: Configure Highscores
sk: Nastaviť najvyššie skóre

en: Main
sk: Hlavné

en: Nickname:
sk: Prezývka:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: World-wide highscores enabled
sk: Svetové najvyššie skóre povolené

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Registration Data
sk: Registračné údaje

en: Key:
sk: Kľúč:

en: Remove
sk: Odstrániť

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
sk: Toto natrvalo odstráni váš registračný kľúč. Už nebudete môcť použiť vašu aktuálne registrovanú prezývku.s

en: Please choose a non empty nickname.
sk: Prosím, vyberte neprázdnu prezývku.

en: Nickname already in use. Please choose another one
sk: Prezývka sa už používa. Prosím, vyberte inú

[ctx: @title:window]
en: Enter Your Nickname
sk: Zadajte svoju prezývku

en: Congratulations, you have won!
sk: Blahoželám, vyhrali ste!

en: Enter your nickname:
sk: Zadajte svoju prezývku:

en: Do not ask again.
sk: Znovu sa už nepýtať.

en: anonymous
sk: anonymný

en: Games Count
sk: Počet hier

en: Comment
sk: Komentár

en: Undefined error.
sk: Nedefinovaná chyba.

en: Missing argument(s).
sk: Chýba argument(y).

en: Invalid argument(s).
sk: Neplatný agument(y).

en: Unable to connect to MySQL server.
sk: Nemôžem sa pripojiť na MySQL server.

en: Unable to select database.
sk: Nemôžem vybrať databázu.

en: Error on database query.
sk: Chyba pri dotaze databázy.

en: Error on database insert.
sk: Chyba pri vložení do databázy.

en: Nickname already registered.
sk: Prezývka už zaregistrovaná.

en: Nickname not registered.
sk: Prezývka neregistrovaná.

en: Invalid key.
sk: Neplatný kľúč.

en: Invalid submit key.
sk: Neplatný kľúč odoslania.

en: Invalid level.
sk: Neplatná úroveň.

en: Invalid score.
sk: Neplatné skóre.

en: Unable to contact world-wide highscore server
sk: Nemôžem kontaktovať svetový server s najvyšším skóre

en: Unable to open temporary file.
sk: Nepodarilo sa otvoriť dočasný súbor.

en: Server URL: %1
sk: URL servera: %1

en: Message from world-wide highscores server
sk: Správa zo svetového servera najvyššieho skóre

en: Invalid answer from world-wide highscores server.
sk: Neplatná odpoveď zo svetového servera najvyššieho skóre.

en: Raw message: %1
sk: Čistá správa: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server (missing item: %1).
sk: Neplatná odpoved zo svetového servera najvyššieho skóre (chýba položka: %1).

[ctx: @title:window]
en: Multiplayers Scores
sk: Body multiplayera

en: No game played.
sk: Žiadna odohraná hra.

en: Scores for last game:
sk: Body z poslednej hry:

en: Scores for the last %1 games:
sk: Body z posledných %1 hier:

en: all
sk: všetko

en: Select player:
sk: Vyberte hráča:

en: Total:
sk: Celkom:

en: Won:
sk: Výhra:

en: Lost:
sk: Prehra:

en: Draw:
sk: Remíza:

en: Current:
sk: Aktuálne:

en: Max won:
sk: Maximálna výhra:

en: Max lost:
sk: Maximálna prehra:

en: Game Counts
sk: Počet hier

en: Trends
sk: Trendy

en: From
sk: Od

en: To
sk: Pre

en: Count
sk: Počet

en: Percent
sk: Percentá

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
sk: Rýchlosť animácií.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
sk: Či sa hrá závodne, či rekreačne.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
sk: Či použiť farebné kamene namiesto čiernobielych.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: &Zobraziť

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: &Nastavenia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Red can not perform any move. It is blue turn again.
sk: Červený nemôže vykonať žiadny pohyb. Znovu je na ťahu modrý.

en: White can not perform any move. It is black turn again.
sk: Biely nemôže vykonať žiadny pohyb. Znovu je na ťahu čierny.

en: Blue can not perform any move. It is red turn again.
sk: Modrý nemôže vykonať žiadny pohyb. Znovu je na ťahu červený.

en: Black can not perform any move. It is white turn again.
sk: Čierny nemôže vykonať žiadny pohyb. Znovu je na ťahu biely.

en: KDE Reversi Board Game
sk: Stolná hra Reversi pre KDE

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
sk: Prepis do KDE4. Aktuálny správca.

en: Action refactoring
sk: Prepis akcií

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
sk: Jadro hry, port z jeho Java apletu.

en: Original raytraced chips.
sk: Originálne kamene.

en: Vector chips and background for KDE4.
sk: Vektorové kamene a pozadie pre KDE4.

en: Port rendering code to KGameRenderer
sk: Portovanie renderovacieho kódu do KGameRenderer

en: Port rendering code to QML, redesign and a lot of improvements
sk: Portovanie renderovacieho kódu do QML, redizajn a množstvo zlepšení

en: Start with demo game playing
sk: Spustiť s prehrávaním dema

en: Press start game!
sk: Stlačte spustiť hru!

en: Move History
sk: História ťahov

en: Show Last Move
sk: Zobraziť posledný ťah

en: Show Legal Moves
sk: Zobraziť možné ťahy

en: Animation Speed
sk: Rýchlosť animácie

en: Slow
sk: Pomalé

en: Normal
sk: Normálna

en: Fast
sk: Rýchle

en: Use Colored Chips
sk: Použiť farebné kamene

en: Show Move History
sk: Zobraziť históriu ťahov

en: Game is drawn!
sk: Remíza!

en: You win!
sk: Vyhrali ste!

en: You have lost!
sk: Prehrali ste!

en: %1 has won!
sk: %1 vyhral!

en: Game over
sk: Koniec hry

en: GAME OVER
sk: KONIEC HRY

en: %1 turn
sk: %1 ťah

en: %1's turn
sk: Ťah %1

en: Computer
sk: Počítač

[ctx: @title:window]
en: New game
sk: Nová hra

en: Start game
sk: Spustiť hru

en: Let's start playing!
sk: Poďme hrať!

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Quit KReversi
sk: Ukončiť KReversi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
sk: Názov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Skill level:
sk: Úroveň obtiažnosti:
