kreversi - en to sl translation catalogue (125 entries)

en: Blue
sl: Modri

en: Red
sl: Rdeči

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
sl: Črni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
sl: Beli

en: Score
sl: Rezultat

en: Mean Score
sl: Povprečni rezultat

en: Best Score
sl: Najboljši rezultat

en: Elapsed Time
sl: Pretečeni čas

en: Best &Scores
sl: Najboljši rezult&ati

en: &Players
sl: &Igralci

en: Statistics
sl: Statistika

en: View world-wide highscores
sl: Oglejte si najboljše rezultate na svetu

en: View world-wide players
sl: Oglejte si igralce po svetu

[ctx: @title:window]
en: Highscores
sl: Vrhunski rezultati

en: Overwrite
sl: Prepiši

en: The file already exists. Overwrite?
sl: Datoteka že obstaja. Ali jo želite prepisati?

en: Export
sl: Izvozi

en: Winner
sl: Zmagovalec

en: Won Games
sl: Število zmag

[ctx: @title:window]
en: Configure Highscores
sl: Nastavi vrhunske rezultate

en: Main
sl: Glavno

en: Nickname:
sl: Vzdevek:

en: Comment:
sl: Opomba:

en: World-wide highscores enabled
sl: Vrhunski rezultati na svetu omogočeni

en: Advanced
sl: Napredno

en: Registration Data
sl: Podatki za registracijo

en: Key:
sl: Ključ:

en: Remove
sl: Odstrani

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
sl: To bo trajno odstranilo vaš registracijski ključ. Brez njega ne boste mogli več uporabljati trenutno registriranega vzdevka.

en: Please choose a non empty nickname.
sl: Izberite vzdevek, ki ni prazen.

en: Nickname already in use. Please choose another one
sl: Vzdevek je že v uporabi, poskusite z drugim

[ctx: @title:window]
en: Enter Your Nickname
sl: Vnesite vaš vzdevek

en: Congratulations, you have won!
sl: Čestitke, zmagali ste!

en: Enter your nickname:
sl: Vnesite vaš vzdevek:

en: Do not ask again.
sl: Ne vprašaj več.

en: anonymous
sl: anonimnež

en: Games Count
sl: Število iger

en: Comment
sl: Opomba

en: Undefined error.
sl: Nedoločena napaka.

en: Missing argument(s).
sl: Manjkajoč(i) argument(i).

en: Invalid argument(s).
sl: Neveljaven(i) argument(i).

en: Unable to connect to MySQL server.
sl: Ni se bilo mogoče povezati s strežnikom MySQL.

en: Unable to select database.
sl: Ni mogoče izbrati podatkovne zbirke.

en: Error on database query.
sl: Napaka med poizvedbo na podatkovni zbirki.

en: Error on database insert.
sl: Napaka med vstavitvijo v podatkovno zbirko.

en: Nickname already registered.
sl: Vzdevek je že registriran.

en: Nickname not registered.
sl: Vzdevek ni registriran.

en: Invalid key.
sl: Neveljaven ključ.

en: Invalid submit key.
sl: Neveljaven ključ pošiljanja.

en: Invalid level.
sl: Neveljavna stopnja.

en: Invalid score.
sl: Neveljaven rezultat.

en: Unable to contact world-wide highscore server
sl: Ni se mogoče povezati s strežnikom za najboljše rezultate na svetu

en: Unable to open temporary file.
sl: Ni mogoče odpreti začasne datoteke.

en: Server URL: %1
sl: URL strežnika: %1

en: Message from world-wide highscores server
sl: Sporočilo s strežnika z najboljšimi rezultati na svetu

en: Invalid answer from world-wide highscores server.
sl: Neveljavni odgovor s strežnika z najboljšimi rezultati na svetu.

en: Raw message: %1
sl: Surovo sporočilo: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server (missing item: %1).
sl: Neveljavni odgovor s strežnika z najboljšimi rezultati na svetu (manjka predmet: %1).

[ctx: @title:window]
en: Multiplayers Scores
sl: Rezultati več igralcev

en: No game played.
sl: Ni igranih iger.

en: Scores for last game:
sl: Rezultati za zadnjo igro:

en: Scores for the last %1 games:
sl: Rezultati za zadnjih %1 iger:

en: all
sl: vse

en: Select player:
sl: Izberite igralca:

en: Total:
sl: Skupno:

en: Won:
sl: Zmag:

en: Lost:
sl: Porazov:

en: Draw:
sl: Izenačenj:

en: Current:
sl: Trenutno:

en: Max won:
sl: Največ zmag:

en: Max lost:
sl: Največ porazov:

en: Game Counts
sl: Število iger

en: Trends
sl: Trendi

en: From
sl: Od

en: To
sl: Do

en: Count
sl: Število

en: Percent
sl: Odstotek

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
sl: Hitrost animacij.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
sl: Ali se naj igra kot na turnirju ali bolj sproščeno.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
sl: Ali naj se uporablja barvne žetone namesto črnih in belih.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: &Pogled

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: &Nastavitve

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Red can not perform any move. It is blue turn again.
sl: Rdeči ne more izvesti poteze. Ponovno je na vrsti modri.

en: White can not perform any move. It is black turn again.
sl: Beli ne more izvesti poteze. Ponovno je na vrsti črni.

en: Blue can not perform any move. It is red turn again.
sl: Modri ne more izvesti poteze. Ponovno je na vrsti rdeči.

en: Black can not perform any move. It is white turn again.
sl: Črni ne more izvesti poteze. Ponovno je na vrsti beli.

en: KDE Reversi Board Game
sl: Namizna igra Reversi za KDE

en: (c) 1997-2000, Mario Weilguni
    (c) 2004-2006, Inge Wallin
    (c) 2006, Dmitry Suzdalev
sl: © 1997 - 2000, Mario Weilguni
    © 2004 - 2006, Inge Wallin
    © 2006, Dmitry Suzdalev

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
sl: Znova napisana koda igre za KDE4. Trenutni vzdrževalec.

en: Action refactoring
sl: Preureditev dejanj

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
sl: Pogon igre, prenesen iz njegovega vstavka za javo.

en: Original raytraced chips.
sl: Izvorni osvetljeni žetoni.

en: Vector chips and background for KDE4.
sl: Vektorski žetoni in ozadje za KDE4.

en: Port rendering code to KGameRenderer
sl: Predelava za uporabo izrisovalnika KGameRenderer

en: Port rendering code to QML, redesign and a lot of improvements
sl: Predelava za kode za izrisovanje v QML, nova zasnova in več izboljšav

en: Start with demo game playing
sl: Zaženi s predstavitveno igro

en: Press start game!
sl: Pritisnite Začni igro!

en: Move History
sl: Zgodovina potez

en: Show Last Move
sl: Pokaži zadnjo potezo

en: Show Legal Moves
sl: Pokaži veljavne poteze

en: Animation Speed
sl: Hitrost animacije

en: Slow
sl: Počasi

en: Normal
sl: Normalno

en: Fast
sl: Hitro

en: Use Colored Chips
sl: Uporabljaj barvne žetone

en: Show Move History
sl: Pokaži zgodovino potez

en: Game is drawn!
sl: Nihče ni zmagal!

en: You win!
sl: Zmagali ste!

en: You have lost!
sl: Izgubili ste!

en: %1 has won!
sl: %1 je zmagal!

en: Game over
sl: Konec igre

en: GAME OVER
sl: KONEC IGRE

en: %1 turn
sl: Poteza %1

en: %1's turn
sl: Na potezi je %1

en: Computer
sl: Računalnik

[ctx: @title:window]
en: New game
sl: Nova igra

en: Start game
sl: Začni igro

en: Let's start playing!
sl: Začnite z igranjem!

en: Quit
sl: Končaj

en: Quit KReversi
sl: Končaj KReversi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
sl: Ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Skill level:
sl: Stopnja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: VS
sl: proti
