kdegames - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Blue
sq: Blu

en: Red
sq: I Kuq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
sq: I Zi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
sq: I Bardhë

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
sq: Shpejtësia e animimeve

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sq: &Shfaq

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sq: &Parametrat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Original author
sq: Autori origjinal

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
sq: Rishkruajtja e lojës për KDE 4. Mirëmbajtësi i tanishëm.

en: Action refactoring
sq: Ripërpunimi i veprimeve

en: You win!
sq: Ti Fitove!

en: Computer
sq: Kompjuteri
