kreversi - en to uk translation catalogue (119 entries)

en: Blue
uk: Сині

en: Red
uk: Червоні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blackLabel)
en: Black
uk: Чорні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whiteLabel)
en: White
uk: Білі

en: Score
uk: Рахунок

en: Mean Score
uk: Середній рахунок

en: Best Score
uk: Найкращий результат

en: Elapsed Time
uk: Витрачений час

[ctx: @title:tab]
en: Best &Scores
uk: Найкращі &результати

[ctx: @title:tab]
en: &Players
uk: &Гравці

[ctx: @title:tab]
en: Statistics
uk: Статистика

[ctx: @title:tab]
en: Histogram
uk: Гістограма

en: View world-wide highscores
uk: Переглянути світові найкращі результати

en: View world-wide players
uk: Переглянути гравців зі всього світу

[ctx: @title:window]
en: Highscores
uk: Найкращі результати

en: Winner
uk: Переможець

en: Won Games
uk: Виграно ігор

[ctx: @title:window]
en: Configure Highscores
uk: Налаштовування найкращих результатів

[ctx: @title:tan]
en: Main
uk: Головна

[ctx: @label:textbox]
en: Nickname:
uk: Псевдонім:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
uk: Коментар:

[ctx: @option:check]
en: World-wide highscores enabled
uk: Найкращі результати зі всього світу ввімкнено

[ctx: @title:tab]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @title:group]
en: Registration Data
uk: Дані реєстрації

[ctx: @label:textbox]
en: Key:
uk: Ключ:

[ctx: @action:button]
en: Remove
uk: Вилучити

en: This will permanently remove your registration key. You will not be able to use the currently registered nickname anymore.
uk: Ця дія призведе до остаточного вилучення вашого реєстраційного ключа. Ви більше не зможете користуватися поточним псевдонімом.

en: Please choose a non empty nickname.
uk: Виберіть, будь ласка, непорожній псевдонім.

en: Nickname already in use. Please choose another one
uk: Псевдонім вже використано. Будь ласка, виберіть інший.

[ctx: @title:window]
en: Enter Your Nickname
uk: Введіть ваш псевдонім

en: Congratulations, you have won!
uk: Вітаємо, ви виграли!

[ctx: @label:textbox]
en: Enter your nickname:
uk: Введіть ваш псевдонім:

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again.
uk: Не запитувати знов.

en: anonymous
uk: анонім

en: Games Count
uk: Кількість ігор

en: Comment
uk: Коментар

en: Undefined error.
uk: Невідома помилка.

en: Missing argument(s).
uk: Бракує аргументів.

en: Invalid argument(s).
uk: Невірні аргумент(и).

en: Unable to connect to MySQL server.
uk: Неможливо з'єднатися з сервером MySQL.

en: Unable to select database.
uk: Неможливо вибрати базу даних.

en: Error on database query.
uk: Помилка в запиті до бази даних.

en: Error on database insert.
uk: Помилка під час додавання до бази даних.

en: Nickname already registered.
uk: Такий псевдонім вже зареєстровано.

en: Nickname not registered.
uk: Такий псевдонім не зареєстровано.

en: Invalid key.
uk: Невірний ключ.

en: Invalid submit key.
uk: Невірна клавіша відправлення.

en: Invalid level.
uk: Невірний рівень.

en: Invalid score.
uk: Невірний рахунок.

en: Unable to contact world-wide highscore server
uk: Неможливо приєднатися до всесвітнього сервера найкращих результатів

en: Unable to open temporary file.
uk: Неможливо відкрити тимчасовий файл.

en: Server URL: %1
uk: URL сервера: %1

[ctx: @title:window]
en: Message from World-Wide High Scores Server
uk: Повідомлення від всесвітнього сервера найкращих результатів

en: Invalid answer from world-wide highscores server.
uk: Від всесвітнього сервера результатів надійшла невірна відповідь.

en: Raw message: %1
uk: Сире повідомлення: %1

en: Invalid answer from world-wide highscores server (missing item: %1).
uk: Від всесвітнього сервера найкращих результатів надійшла невірна відповідь (бракує: %1).

en: all
uk: усі

en: Select player:
uk: Виберіть гравця:

en: Total:
uk: Загалом:

en: Won:
uk: Виграно:

en: Lost:
uk: Програно:

en: Draw:
uk: Нічиїх:

en: Current:
uk: Поточна:

en: Max won:
uk: Макс. виграно:

en: Max lost:
uk: Макс. програно:

[ctx: @title:group]
en: Game Counts
uk: Кількість ігор

[ctx: @title:group]
en: Trends
uk: Тенденції

[ctx: @title:column]
en: From
uk: Від

[ctx: @title:column]
en: To
uk: До

[ctx: @title:column]
en: Count
uk: Кількість

[ctx: @title:column]
en: Percent
uk: Відсоток

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
uk: Швидкість анімації.

note: i18n: ectx: label, entry (CompetitiveGameChoice), group (Game)
en: Whether to play competitively in contrast to casually.
uk: Чи грати як змагання, чи просто для розваги.

note: i18n: ectx: label, entry (UseColoredChips), group (Game)
en: Whether to use colored chips instead of black and white ones.
uk: Чи слід використовувати кольорові фішки замість чорних і білих.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Red can not perform any move. It is blue turn again.
uk: У червоних немає ходів. Хід знову передано синім.

en: White can not perform any move. It is black turn again.
uk: У білих немає ходів. Хід знову передано чорним.

en: Blue can not perform any move. It is red turn again.
uk: У синіх немає ходів. Хід знову передано червоним.

en: Black can not perform any move. It is white turn again.
uk: У чорних немає ходів. Хід знову передано білим.

en: KDE Reversi Board Game
uk: Реверс - настільна гра KDE

en: (c) 1997-2000, Mario Weilguni
    (c) 2004-2006, Inge Wallin
    (c) 2006, Dmitry Suzdalev
uk: © Mario Weilguni, 1997–2000
    © Inge Wallin, 2004–2006
    © Dmitry Suzdalev, 2006

en: Original author
uk: Перший автор

en: Game rewrite for KDE4. Current maintainer.
uk: Переписав гру для KDE4. Поточний супровід.

en: Action refactoring
uk: Переформування дій

en: Game engine, ported from his JAVA applet.
uk: Алгоритм гри, портовано з JAVA аплету.

en: Original raytraced chips.
uk: Оригінальні об'ємні фішки.

en: Vector chips and background for KDE4.
uk: Векторні фішки і тло для KDE4.

en: Port rendering code to KGameRenderer
uk: Портування на KGameRenderer

en: Port rendering code to QML, redesign and a lot of improvements
uk: Портування інтерфейсу на QML, зміна дизайну та багато покращень

en: Start with demo game playing
uk: Починати з демонстраційної гри

en: Press start game!
uk: Натисніть кнопку, щоб розпочати гру!

[ctx: @title:window]
en: Move History
uk: Журнал ходів

[ctx: @option:check]
en: Show Last Move
uk: Показати останній хід

[ctx: @option:check]
en: Show Legal Moves
uk: Показати можливі ходи

[ctx: @title:menu]
en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Slow
uk: Повільна

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Normal
uk: Звичайна

[ctx: @item:inmenu animation speed]
en: Fast
uk: Швидка

[ctx: @option:check]
en: Use Colored Chips
uk: Використовувати кольорові фішки

[ctx: @action]
en: Show Move History
uk: Показати історію ходів

en: Game is drawn!
uk: Нічия!

en: You win!
uk: Ви виграли!

en: You have lost!
uk: Ви програли!

en: %1 has won!
uk: %1 виграв!

[ctx: @title:window]
en: Game Over
uk: Гра закінчилась

en: GAME OVER
uk: ГРУ ЗАКІНЧЕНО

en: %1 turn
uk: Хід %1

en: %1's turn
uk: Хід %1

en: Computer
uk: Комп'ютер

[ctx: @title:window]
en: New game
uk: Нова гра

[ctx: @action:button]
en: Start Game
uk: Почати гру

en: Let's start playing!
uk: Почнімо гру!

[ctx: @action:button]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit KReversi
uk: Вийти з KReversi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Name:
uk: Ім’я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Skill level:
uk: Рівень навичок:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: VS
uk: проти
