krfb - en to et translation catalogue (78 entries)

en: New Connection
et: Uus ühendus

en: Accept Connection
et: Nõustu ühendusega

en: Refuse Connection
et: Keeldu ühendusest

en: Accepted connection from %1
et: Nõus %1 ühendusega

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
et: Saadud %1 ühendus, ootel (ootab kinnitust)

en: %1@%2 (shared desktop)
et: %1@%2 (jagatud töölaud)

note: i18n: ectx: label, entry (startMinimized), group (MainWindow)
en: Start minimized
et: Käivitamine minimeerituna

note: i18n: ectx: label, entry (useDefaultPort), group (TCP)
en: Use the default port for VNC (5900)
et: Vaikepordi kasutamine VNC jaoks (5900)

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (TCP)
en: This is the port on which krfb will listen.
et: Port, mida krfb jälgib.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_publishService) i18n: ectx: label, entry (publishService), group (TCP)
en: Announce the service on the local network
et: Teenuse teadustamine kohtvõrgus

note: i18n: ectx: label, entry (noWallet), group (Security)
en: Do not store passwords in KWallet
et: Paroole ei salvestata KDE turvalaekas

note: i18n: ectx: label, entry (allowDesktopControl), group (Security)
en: Allow remote connections to manage the desktop.
et: Kaugühendustel lubatakse kontrollida töölauda.

note: i18n: ectx: label, entry (allowUnattendedAccess), group (Security)
en: Allow connections without an invitation.
et: Ühenduste lubamine ilma kutseta.

note: i18n: ectx: label, entry (unattendedAccessPassword), group (Security) i18n: ectx: label, entry (desktopSharingPassword), group (Security)
en: Password for uninvited connections.
et: Kutsumata ühenduste parool.

note: i18n: ectx: label, entry (preferredFrameBufferPlugin), group (FrameBuffer)
en: Preferred Frame Buffer Plugin
et: Eelistatud kaadripuhvri plugin

en: (c) 2009-2010, Collabora Ltd.
    (c) 2007, Alessandro Praduroux
    (c) 2001-2003, Tim Jansen
    (c) 2001, Johannes E. Schindelin
    (c) 2000-2001, Const Kaplinsky
    (c) 2000, Tridia Corporation
    (c) 1999, AT&T Laboratories Boston
et: (c) 2009-2010: Collabora Ltd.
    (c) 2007: Alessandro Praduroux
    (c) 2001-2003: Tim Jansen
    (c) 2001: Johannes E. Schindelin
    (c) 2000-2001: Const Kaplinsky
    (c) 2000: Tridia Corporation
    (c) 1999: AT&T Laboratories Boston

en: KDE4 porting
et: KDE4 portimine

en: Original author
et: Algne autor

en: TightVNC encoder
et: TightVNC kodeerija

en: ZLib encoder
et: ZLib kodeerija

en: original VNC encoders and protocol design
et: algsed VNC kodeerijad ja protokolli disain

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
et: Sinu X11 server ei toeta nõutavat XTest laiendi versiooni 2.2. Töölaua jagamine ei ole võimalik.

en: Desktop Sharing Error
et: Töölaua jagamise viga

en: Desktop Sharing
et: Töölaua jagamine

en: VNC-compatible server to share desktops
et: VNC-ga ühilduv server töölaua jagamiseks

en: Telepathy tubes support
et: Telepathy Tube'ide toetus

en: Do not show the invitations management dialog at startup
et: Kutsete haldamise dialoogi ei näidata käivitamisel

en: Desktop Sharing is not running under an X11 Server or Wayland.
    Other display servers are currently not supported.
et: Töölaua jagamine ei tööta X11 serveri ega Waylandi all.
    Teised kuvaserverid ei ole veel toetatud.

en: Storing passwords in config file is insecure!
et: Parooli salvestamine seadistusfaili ei ole turvaline!

en: Enter a new password for Unattended Access
et: Sisesta kutseta kasutamiseks uus parool

en: Failed to start the krfb server. Desktop sharing will not work. Try setting another port in the settings and restart krfb.
et: Krfb serveri käivitamine nurjus. Töölaua jagamine ei toimi. Proovi määrata seadistustes mõni muu port ja käivita krfb uuesti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, aboutLabel)
en: KDE Desktop Sharing
et: KDE töölaua jagamine

en: This field contains the address of your computer and the port number, separated by a colon.
    
    The address is just a hint - you can use any address that can reach your computer.
    
    Desktop Sharing tries to guess your address from your network configuration, but does not always succeed in doing so.
    
    If your computer is behind a firewall it may have a different address or be unreachable for other computers.
et: See väli sisaldab sinu arvuti aadressi ja kuva numbrit, mis on eraldatud kooloniga.
    
    Aadress on ainult vihjeks, sest kasutada võib mis tahes aadressi, mis viib välja sinu arvutini.
    
    Töölaua jagamisel püütakse sinu aadress ära arvata võrguseadistuste põhjal, kuid see ei pruugi alati hästi välja tulla.
    
    Kui arvuti on tulemüüri taga, võib aadress olla hoopis teistsugune või isegi teistele arvutitele kättesaamatu.

en: Any remote user with normal desktop sharing password will have to be authenticated.
    
    If unattended access is on, and the remote user provides unattended mode password, desktop sharing access will be granted without explicit confirmation.
et: Kõik tavalise töölaua jagamise parooliga kaugkasutajad peavad end autentima.
    
    Kui kutseta kasutamine on lubatud ning kaugkasutaja annab kutseta režiimi parooli, antakse ligipääs töölauale ka ilma otsese kinnituseta.

en: Network
et: Võrk

en: Security
et: Turvalisus

en: Screen capture
et: Ekraanipilt

en: To apply framebuffer plugin setting, you need to restart the program.
et: Kaadripuhvri seadistuste rakendamiseks tuleb programm uuesti käivitada.

en: The remote user %1 is now connected.
et: Kaugkasutaja %1 on nüüd ühendatud.

en: The remote user %1 disconnected.
et: Kaugkasutaja %1 ei ole enam ühendatud.

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Enable Remote Control
et: Luba kaugkasutaja kontroll

en: Desktop Sharing - disconnected
et: Töölaua jagamine - ühenduseta

en: Desktop Sharing - connected with %1
et: Töölaua jagamine - ühendus %1-ga

en: Desktop Sharing - connected
et: Töölaua jagamine - ühendatud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Framebuffer)
en: Framebuffer
et: Kaadripuhver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred frameb&uffer plugin:
et: Eelistatud kaa&dripuhvri plugin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helpText)
en: <html><head/><body><p>When using x11, <span style=" font-weight:600;">xcb</span> plugin should be preferred, because it is more performant.<br/><span style=" font-weight:600;">qt</span> plugin is a safe fallback, if for some reason others don't work. But also it is very slow.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>X11 kasutamisel on <span style=" font-weight:600;">xcb</span> plugin eelistatav, sest selle jõudlus on parem.<br/><span style=" font-weight:600;">qt</span> plugin on turvaline varuvariant, kui miskipärast teised ei tööta. Aga see on ka väga aeglane.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowDesktopControl)
en: Allow remote connections to control your desktop
et: Kaugühendustel lubatakse kontrollida töölauda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_noWallet)
en: Do not store passwords using KDE wallet
et: Paroole ei salvestata KDE turvalaekas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefaultPort)
en: Use default port
et: Vaikepordi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Listening port:
et: Jälgitav port:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
et: Tähelepanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
et: Keegi soovib ühendust sinu arvutiga. Sellega nõustumine lubab soovijal näha kogu sinu töölauda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
et: Kaugsüsteem:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
et: Selle valiku jõustamise puhul saab kaugkasutaja kasutada klaviatuuri ja liikuda hiirega. See annab talle täieliku kontrolli sinu arvuti üle, nii et sellega peaks ettevaatlik olema. Kui see valimata jätta, võib kaugkasutaja sinu ekraani ainult vaadata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
et: Kaugkasutajal lubatakse &kontrollida klaviatuuri ja hiirt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aboutLabel)
en: KDE Desktop Sharing allows you to grant permission to someone at a remote location for viewing and possibly controlling your desktop.
et: KDE töölaua jagamine võimaldab kutsuda kellegi, kes asub kuskil mujal, jälgima või isegi kontrollima sinu töölauda.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableSharingCheckBox)
en: Starts/Stops Remote Desktop Sharing
et: Käivitab või peatab töölaua jagamise

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableSharingCheckBox)
en: &Enable Desktop Sharing
et: &Töölaua jagamise lubamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroupBox)
en: Connection Details
et: Ühenduse üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: &Address
et: &Aadress

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, addressAboutButton)
en: More about this address
et: Rohkem aadressi kohta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addressAboutButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, unattendedAboutButton)
en: About
et: Teave

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, addressDisplayLabel)
en: Address required by remote users to connect to your desktop. Click about button on the right for more info.
et: Kaugkasutajatele vajalik aadress sinu töölauaga ühendumiseks. Klõpsa paremal teabenupule täpsema info leidmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password
et: &Parool

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, passwordEditButton)
en: Edit/Save Desktop Sharing Password
et: Töölaua jagamise parooli muutmine või salvestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, passwordEditButton)
en: Edit
et: Muuda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, passwordDisplayLabel)
en: Password required by remote users to connect to your desktop. Click the edit button on the right to change password.
et: Kaugkasutajatele vajalik parool sinu töölauaga ühendumiseks. Klõpsa paremal muutmisnupule parooli muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordDisplayLabel)
en: TemporaryPassword
et: AjutineParool

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, unattendedGroupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unattendedAboutLabel)
en: Unattended Access allows a remote user with the password to gain control to your desktop without your explicit confirmation.
et: Kutseta kasutamine võimaldab kaugkasutajal parooliga saada kontrolli sinu töölaua üle ilma sinupoolse otsese kinnituseta.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, unattendedGroupBox)
en: Unattended Access
et: Kutseta kasutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, unattendedAboutLabel)
en: Unattended Access allows a remote user with the password to gain control to your desktop without your explicit confirmation. Click "About" button on right to know more.
et: Kutseta kasutamine võimaldab kaugkasutajal parooliga saada kontrolli sinu töölaua üle ilma sinupoolse otsese kinnituseta. Klõpsa paremal teabenupule täpsema info leidmiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, unattendedAboutButton)
en: Know more about Unattended Access
et: Rohkem kutseta kasutamise kohta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableUnattendedCheckBox)
en: Starts/Stops unattended access to your desktop. Click on button on right to change password, and "About" button to know more.
et: Käivitab või peatab sinu töölaua kutseta kasutamise. Klõpsa paremal nupule parooli muutmiseks või teabenupule rohkema info leidmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableUnattendedCheckBox)
en: Enable &Unattended Access
et: K&utseta kasutamise lubamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, unattendedPasswordButton)
en: Change password for Unattended Access
et: Kutseta kasutamise parooli muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unattendedPasswordButton)
en: &Change Unattended Password
et: &Muuda kutseta kasutamise parooli
