krfb 0 - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: New Connection
hr: Nova veza

en: Accept Connection
hr: Prihvati vezu

en: Refuse Connection
hr: Odbij vezu

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
hr: Primljena veza od %1, na čekanju (čekanje potvrde)

en: %1@%2 (shared desktop)
hr: %1@%2 (dijeljena radna površina)

note: i18n: ectx: label, entry (useDefaultPort), group (TCP)
en: Use the default port for VNC (5900)
hr: Koristi zadani port za VNC (5900)

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (TCP)
en: This is the port on which krfb will listen.
hr: Na ovom portu sluša krfb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_publishService) i18n: ectx: label, entry (publishService), group (TCP)
en: Announce the service on the local network
hr: Objavi uslugu na lokalnoj mreži

note: i18n: ectx: label, entry (allowDesktopControl), group (Security)
en: Allow remote connections to manage the desktop.
hr: Omogući udaljene veze radi upravljanja radnom površinom.

note: i18n: ectx: label, entry (allowUnattendedAccess), group (Security)
en: Allow connections without an invitation.
hr: Omogući veze bez pozivnice.

note: i18n: ectx: label, entry (unattendedAccessPassword), group (Security) i18n: ectx: label, entry (desktopSharingPassword), group (Security)
en: Password for uninvited connections.
hr: Zaporka za nepozvane veze.

note: i18n: ectx: label, entry (preferredFrameBufferPlugin), group (FrameBuffer)
en: Preferred Frame Buffer Plugin
hr: Preferirani priključak za međuspremnik okvira

en: KDE4 porting
hr: Prijelaz u KDE4

en: TightVNC encoder
hr: TightVNC-koder

en: ZLib encoder
hr: ZLib-koder

en: original VNC encoders and protocol design
hr: prvobitni VNC-koderi i dizajn protokola

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
hr: Vaš X11 Server ne podržava zahtjevano proširenje XTest inačice 2.2. Nije moguće izvesti dijeljene vaše radne površine.

en: Desktop Sharing Error
hr: Greška u dijeljenu radne površine

en: Desktop Sharing
hr: Dijeljenje radne površine

en: Do not show the invitations management dialog at startup
hr: Ne prikazuj dijalog za upravljanje pozivnicama pri podizanju

en: Network
hr: Mreža

en: Security
hr: Sigurnost

en: The remote user %1 is now connected.
hr: Udaljeni korisnik %1 je spojen.

en: Enable Remote Control
hr: Omogući udaljeno upravljanje

en: Desktop Sharing - disconnected
hr: Dijeljene radne površine — veza je prekinuta

en: Desktop Sharing - connected with %1
hr: Dijeljene radne površine — povezan s %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowDesktopControl)
en: Allow remote connections to control your desktop
hr: Dozvoli udaljena spajanja radi kontrole vaše radne površine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefaultPort)
en: Use default port
hr: Koristi zadani port

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Listening port:
hr: Port slušanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
hr: Samo&ispravljanje …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
hr: Netko zahtijeva vezu s vašim računalom. Ako odobrite vezu, udaljeni korisnik će moći motriti vašu radnu površinu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
hr: Udaljeni sustav:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
hr: Ako uključite ovu opciju, udaljeni korisnik će moći koristiti tipkovnicu i vaš pokazivač miša. Ovo mu daje potpunu kontrolu nad vašim računalom, stoga budite oprezni. Kada je opcija isključena, udaljeni korisnik može samo motriti vaš zaslon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
hr: Dozvoli udaljenom korisniku da &kontroliar tipkovnicu i miša
