krfb - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: New Connection
kk: Жаңа қосылым

en: Accept Connection
kk: Қосылымды қабылдау

en: Refuse Connection
kk: Қосылымнан бас тарту

en: Accepted connection from %1
kk: %1 дегеннен қосылым қабылданды

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
kk: %1 дегеннен қосылу сұралып құптауды күтіп тұр

en: %1@%2 (shared desktop)
kk: %1@%2 (ортақ етілген үстел)

note: i18n: ectx: label, entry (useDefaultPort), group (TCP)
en: Use the default port for VNC (5900)
kk: VNC үшін әдетті (5900) портты пайдалану

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (TCP)
en: This is the port on which krfb will listen.
kk: Бұл krfb тындайтын порт.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_publishService) i18n: ectx: label, entry (publishService), group (TCP)
en: Announce the service on the local network
kk: Қызмет жергілікті желіде жариялансын

note: i18n: ectx: label, entry (allowDesktopControl), group (Security)
en: Allow remote connections to manage the desktop.
kk: Қашықтан басқаруды рұқсат ету.

note: i18n: ectx: label, entry (allowUnattendedAccess), group (Security)
en: Allow connections without an invitation.
kk: Шақырымсыз қосылуды рұқсат ету.

note: i18n: ectx: label, entry (unattendedAccessPassword), group (Security) i18n: ectx: label, entry (desktopSharingPassword), group (Security)
en: Password for uninvited connections.
kk: Шақырымсыз қосылымдың паролі.

note: i18n: ectx: label, entry (preferredFrameBufferPlugin), group (FrameBuffer)
en: Preferred Frame Buffer Plugin
kk: Артық көретін фрейм буфер плагині

en: KDE4 porting
kk: KDE4-ке порттау

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: TightVNC encoder
kk: TightVNC кодтауышы

en: ZLib encoder
kk: ZLib кодтауышы

en: original VNC encoders and protocol design
kk: бастапқы VNC кодтауыштар мен протоколды жасаған

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
kk: X11 серверіңіз қажетті XTest кеңейтуінің 2.2. нұсқасын танымайды. Үстеліңізді ортақтастыру мүмкін емес.

en: Desktop Sharing Error
kk: Үстелді ортақтастыру қатесі

en: Desktop Sharing
kk: Үстелін ортақтастыру

en: Telepathy tubes support
kk: Telepathy арналарын қолдауы

en: Do not show the invitations management dialog at startup
kk: Бастағанда шақыруларды басқару диалогы көрсетілмесін

en: Network
kk: Желі

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: The remote user %1 is now connected.
kk: Қашықтағы %1 деген пайдаланушы қосылды.

en: The remote user %1 disconnected.
kk: Қашықтағы %1 деген пайдаланушы ағытылды.

en: Disconnect
kk: Ағыту

en: Enable Remote Control
kk: Қашықтан басқару рұқсат етілсін

en: Desktop Sharing - disconnected
kk: Үстелді ортақтастыру - ағытылды

en: Desktop Sharing - connected with %1
kk: Үстелді ортақтастыру - %1 деген қосылған

en: Desktop Sharing - connected
kk: Үстелді ортақтастыру - қосылды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowDesktopControl)
en: Allow remote connections to control your desktop
kk: Қашықан үстеліңізді басқару рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefaultPort)
en: Use default port
kk: Әдетті порты пайдалансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Listening port:
kk: Тындайтын порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
kk: Байқаңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
kk: Біреу компьютеріңізге косылуды сұрап жатыр. Рұқсат етсеңіз қашықтағы пайдаланушы үстеліңізді көре алады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
kk: Қашықтағы жүйе:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
kk: Бұны қосып қойсаңыз қашықтағы пайдаланушы пернетақта мен тышқаныңызды, яғни қомпьютеріңізді толық басқара алады, байқаңыз. Бұны қоспағанда ол тек қана экраныңызды қарай алады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
kk: Қашықтан пернетақта мен тышқанды &басқару рұқсат етілсін
