krfb - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: New Connection
lt: Naujas ryšys

en: Accept Connection
lt: Priimti ryšį

en: Refuse Connection
lt: Atmesti ryšį

en: Accepted connection from %1
lt: Priimtas ryšys iš %1

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
lt: Gautas prašymas ryšiui iš %1, sulaikyta (laukiama patvirtinimo)

en: %1@%2 (shared desktop)
lt: %1@%2 (dalinamas darbalaukis)

note: i18n: ectx: label, entry (useDefaultPort), group (TCP)
en: Use the default port for VNC (5900)
lt: Naudoti numatytą VNC prievadą (5900)

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (TCP)
en: This is the port on which krfb will listen.
lt: Šio prievado klausysis krfb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_publishService) i18n: ectx: label, entry (publishService), group (TCP)
en: Announce the service on the local network
lt: Pranešti apie tarnybą vietiniame tinkle

note: i18n: ectx: label, entry (allowDesktopControl), group (Security)
en: Allow remote connections to manage the desktop.
lt: Leisti nutolusiems naudotojams valdyti jūsų kompiuterį.

note: i18n: ectx: label, entry (allowUnattendedAccess), group (Security)
en: Allow connections without an invitation.
lt: Leisti užmegzti ryšį be atskiro prašymo.

note: i18n: ectx: label, entry (unattendedAccessPassword), group (Security) i18n: ectx: label, entry (desktopSharingPassword), group (Security)
en: Password for uninvited connections.
lt: Nekviestų ryšių slaptažodis.

note: i18n: ectx: label, entry (preferredFrameBufferPlugin), group (FrameBuffer)
en: Preferred Frame Buffer Plugin
lt: Pageidaujamas "Frame Buffer" papildinys

en: KDE4 porting
lt: KDE4 pritaikymas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: TightVNC encoder
lt: Spaustas VNC kodavimas

en: ZLib encoder
lt: Zlib kodavimas

en: AT&T Laboratories Boston
lt: AT&T Laboratories Bostonas

en: original VNC encoders and protocol design
lt: pradinis VNC kodavimo ir protokolo nustatymas

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
lt: X11 serveris nesuderinamas su reikalaujama XTest praplėtimo versija 2.2. Dalinimasis darbalaukiu neįmanomas.

en: Desktop Sharing Error
lt: Dalinimosi darbalaukiu klaida

en: Desktop Sharing
lt: Dalinimasis darbalaukiu

en: Do not show the invitations management dialog at startup
lt: Nerodyti pakvietimų valdymo dialogo paleidžiant.

en: Network
lt: Tinklas

en: Security
lt: Saugumas

en: The remote user %1 is now connected.
lt: Nutolęs naudotojas %1 dabar prisijungęs.

en: The remote user %1 disconnected.
lt: Nutolęs naudotojas %1 atsijungė.

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Enable Remote Control
lt: Įjungti nutolusį valdymą

en: Desktop Sharing - disconnected
lt: Dalinimasis darbalaukiu – ryšio nėra

en: Desktop Sharing - connected with %1
lt: Dalinimasis darbalaukiu – ryšys su %1

en: Desktop Sharing - connected
lt: Dalinimasis darbalaukiu – prisijungta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowDesktopControl)
en: Allow remote connections to control your desktop
lt: Leisti nutolusiam naudotojui valdyti darbalaukį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefaultPort)
en: Use default port
lt: Naudoti numatytą prievadą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Listening port:
lt: Klausomas prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
lt: Dėmesio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
lt: Kažkas prašo leisti prisijungti prie jūsų kompiuterio. Patenkinus šį prašymą nutolusiam naudotojui bus leista stebėti jūsų darbalaukį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
lt: Nutolęs kompiuteris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
lt: Įjungus šią parinktį nutolęs naudotojas galės dirbti klaviatūra ir valdyti jūsų pelės žymeklį. Taip jis galės visiškai valdyti jūsų sistemą, tad būkite atsargūs. Išjungus šią parinktį nutolęs naudotojas galės tik stebėti jūsų darbalaukį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
lt: Leisti nutolusiam naudotojui &valdyti klaviatūrą ir pelę
