krfb - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: New Connection
lv: Jauns savienojums

en: Accept Connection
lv: Atļaut savienojumu

en: Refuse Connection
lv: Noraidīt savienojumu

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
lv: Saņemts savienojms no %1, apturēts (gaida lietotāja apstiprinājumu)

en: %1@%2 (shared desktop)
lv: %1@%2 (koplietota darbvirsma)

note: i18n: ectx: label, entry (useDefaultPort), group (TCP)
en: Use the default port for VNC (5900)
lv: Lietot noklusējuma VNC portu (5900)

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (TCP)
en: This is the port on which krfb will listen.
lv: Šis ir ports, kuru krfb klausīsies.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_publishService) i18n: ectx: label, entry (publishService), group (TCP)
en: Announce the service on the local network
lv: Paziņot par šo servisu lokālajā tīklā

note: i18n: ectx: label, entry (allowDesktopControl), group (Security)
en: Allow remote connections to manage the desktop.
lv: Atļaut attālinātiem pieslēgumiem pārvaldīt darbvirsmu.

note: i18n: ectx: label, entry (allowUnattendedAccess), group (Security)
en: Allow connections without an invitation.
lv: Atļaut pieslēgties bez ielūguma.

note: i18n: ectx: label, entry (unattendedAccessPassword), group (Security) i18n: ectx: label, entry (desktopSharingPassword), group (Security)
en: Password for uninvited connections.
lv: Parole neielūgtiem pieslēgumiem.

note: i18n: ectx: label, entry (preferredFrameBufferPlugin), group (FrameBuffer)
en: Preferred Frame Buffer Plugin
lv: Vēlamais kadru bufera spraudnis

en: KDE4 porting
lv: KDE4 portēšana

en: TightVNC encoder
lv: TightVNC kodētājs

en: ZLib encoder
lv: ZLib kodētājs

en: original VNC encoders and protocol design
lv: orģinālie VNC kodētāji un protokola izstrāde

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
lv: Jūsu X11 serveris neatbalsta nepieciešamo XTest paplašinājuma versiju 2.2. Nav iespējams koplietot jūsu darbvirsmu.

en: Desktop Sharing Error
lv: Darbvirsmas koplietošanas kļūda

en: Desktop Sharing
lv: Darbvirsmas koplietošana

en: Do not show the invitations management dialog at startup
lv: Nerādīt sākumā ielūgumu pārvaldības logu

en: Network
lv: Tīkls

en: Security
lv: Drošība

en: The remote user %1 is now connected.
lv: Attālinātais lietotājs %1 tagad ir pieslēdzies.

en: Enable Remote Control
lv: Ieslēgt attālinātu kontroli

en: Desktop Sharing - disconnected
lv: Darbvirsmas koplietošana - nav pieslēdzies

en: Desktop Sharing - connected with %1
lv: Darbvirsmas koplietošana - pieslēdzies pie %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowDesktopControl)
en: Allow remote connections to control your desktop
lv: Atļaut neielūgtiem pieslēgumiem kontrolēt jūsu darbvirsmu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefaultPort)
en: Use default port
lv: Lietot noklusējuma portu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Listening port:
lv: Klausīties portu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
lv: Uzmanību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
lv: Kāds vēlas pieslēgties jūsu datoram. To atļaujot, jūs ļaujiet attālinātajam lietotājam redzēt jūsu darbvirsmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
lv: Attālinātais dators:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
lv: Ja ieslēdzat šo iespēju, attālinātais lietotājs spēs ievadīt taustiņus un vadīt jūsu peles kursoru. Tas dod tam pilnu kontroli pār jūsu datoru, tāpēc esiet uzmanīgs. Ja šis ir atslēgts, attālinātais lietotājs var tikai redzēt jūsu ekrāna saturu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
lv: Atļaut attālinātajm lietotājam &kontrolēt tastatūru un peli
