krfb - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: New Connection
ne: नयाँ जडान

en: Accept Connection
ne: जडान स्वीकार गर्नुहोस्

en: Refuse Connection
ne: जडान अस्वीकार गर्नुहोस्

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
ne: %1 बाट जडान प्राप्त भयो, होल्डमा (यकीनका लागि प्रतिक्षा गर्दैछ)

en: %1@%2 (shared desktop)
ne: %1@%2 (साझेदार गरिएको डेस्कटप)

note: i18n: ectx: label, entry (useDefaultPort), group (TCP)
en: Use the default port for VNC (5900)
ne: भीएनसी (५९००)को लागि पूर्वनिर्धारित पोर्ट प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_publishService) i18n: ectx: label, entry (publishService), group (TCP)
en: Announce the service on the local network
ne: स्थानिय नेटवर्कमा सेवा घोषणा गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (allowDesktopControl), group (Security)
en: Allow remote connections to manage the desktop.
ne: डेस्कटप व्यवस्था गर्नको लागि टाढाको जडानलाई अनुमति दिनुहोस्।

note: i18n: ectx: label, entry (allowUnattendedAccess), group (Security)
en: Allow connections without an invitation.
ne: निमन्त्रणा बिना नै जडानलाई अनुमति दिनुहोस्।

note: i18n: ectx: label, entry (unattendedAccessPassword), group (Security) i18n: ectx: label, entry (desktopSharingPassword), group (Security)
en: Password for uninvited connections.
ne: निमन्त्रणा नगरिएको जडानको लागि पासवर्ड।

en: Alessandro Praduroux
ne: एलेसन्डरो प्राडुरक्स

en: KDE4 porting
ne: केडीई ४ पोर्ट

en: Tim Jansen
ne: टिम जन्सेन

en: Johannes E. Schindelin
ne: जोहानेस इ.स्किनड्लिन

en: Const Kaplinsky
ne: कन्स्ट कप्लिन्स्काइ

en: TightVNC encoder
ne: कसिलो भीएनसी सङ्केतक

en: Tridia Corporation
ne: ट्रिडिया कर्पोरेसन

en: ZLib encoder
ne: ZLib सङ्केतक

en: original VNC encoders and protocol design
ne: मौलिक भीएनसी सङ्केतक र प्रोटोकल डिजाइन

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
ne: तपाईँको X11 सर्भरले आवश्यक X परीक्षण विस्तार संस्करण २.२ समर्थन गर्दैन । तपाईँको डेस्कटप साझेदारी सम्भव छैन ।

en: Desktop Sharing Error
ne: डेस्कटप साझेदारी त्रुटि

en: Desktop Sharing
ne: डेस्कटप साझेदारी

en: Network
ne: नेटवर्क

en: Security
ne: सुरक्षा

en: Enable Remote Control
ne: टाढाको नियन्त्रण सक्षम पार्नुहोस्

en: Desktop Sharing - disconnected
ne: डेस्कटप साझेदारी - विच्छेदन गरियो

en: Desktop Sharing - connected with %1
ne: डेस्कटप साझेदारी - %1 सँग जडान गरियो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowDesktopControl)
en: Allow remote connections to control your desktop
ne: तपाइँको डेस्कटप नियन्त्रण गर्न टाढाको जडान अनुमति दिनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefaultPort)
en: Use default port
ne: पूर्वनिर्धारित पोर्ट प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
ne: सावधान

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
ne: कोही मानिस तपाईँको कम्प्युटरमा जडान गर्न अनुरोध गरिरहेको छ । यसलाई स्वीकार गर्नाले तपाईँको डेस्कटपमा टाढाको प्रयोगकर्तालाई अनुमति दिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
ne: टाढाको प्रणाली:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, remoteHost)
en: 123.234.123.234
ne: १२३.२३४.१२३.२३४

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
ne: यदि तपाईँले यो विकल्प खोल्नुभयो भने, टाढाको प्रयोगकर्ताले कुञ्जी स्ट्रोक प्रविष्ट गर्न सक्छ र तपाईँको माउस सूचक प्रयोग गर्न सक्छ। यसले तिनीहरूलाई तपाईँको कम्प्युटर माथि पूरा नियन्त्रण दिन्छ, त्यसैले सावधान हुनुहोस्। विकल्प अक्षम पार्दा टाढाको प्रयोगकर्ताले तपाईँको पर्दा मात्र हेर्न सक्छ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
ne: टाढाको प्रयोगकर्तालाई कुञ्जीपाटी र माउस नियन्त्रण गर्न अनुमति दिनुहोस्
