krfb - en to nl translation catalogue (89 entries)

en: New Connection
nl: Nieuwe verbinding

en: Accept Connection
nl: Verbinding accepteren

en: Refuse Connection
nl: Verbinding weigeren

en: Accepted connection from %1
nl: Verbinding van %1 geaccepteerd

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
nl: Ontving een verbinding van %1. Deze wacht op uw bevestiging.

en: %1@%2 (shared desktop)
nl: %1@%2 (gedeeld bureaublad)

note: i18n: ectx: label, entry (startMinimized), group (MainWindow)
en: Start minimized
nl: Geminimaliseerd starten

note: i18n: ectx: label, entry (useDefaultPort), group (TCP)
en: Use the default port for VNC (5900)
nl: Standaardpoort voor VNC gebruiken (5900)

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (TCP)
en: This is the port on which krfb will listen.
nl: Dit is de poort waarop krfb zal luisteren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_publishService) i18n: ectx: label, entry (publishService), group (TCP)
en: Announce the service on the local network
nl: Dienst op lokaal netwerk aankondigen

note: i18n: ectx: label, entry (noWallet), group (Security)
en: Do not store passwords in KWallet
nl: Wachtwoorden niet opslaan in KWallet

note: i18n: ectx: label, entry (allowDesktopControl), group (Security)
en: Allow remote connections to manage the desktop.
nl: Toestaan dat externe verbindingen het bureaublad kunnen bedienen.

note: i18n: ectx: label, entry (allowUnattendedAccess), group (Security)
en: Allow connections without an invitation.
nl: Verbindingen zonder uitnodiging toestaan.

note: i18n: ectx: label, entry (unattendedAccessPassword), group (Security) i18n: ectx: label, entry (desktopSharingPassword), group (Security)
en: Password for uninvited connections.
nl: Wachtwoord voor niet-uitgenogde verbindingen.

note: i18n: ectx: label, entry (preferredFrameBufferPlugin), group (FrameBuffer)
en: Preferred Frame Buffer Plugin
nl: Plugin voor framebuffervoorkeur

en: Creating a Virtual Monitor from %1
nl: Een virtuele monitor wordt aangemaakt vanaf %1

en: Remote Virtual Monitor
nl: Virtual Monitor op afstand

en: Offer a Virtual Monitor that can be accessed remotely
nl: Een virtuele monitor bieden die toegang geeft aan op afstand

en: Virtual Monitor implementation
nl: Implementatie van virtuele monitor

en: KDE4 porting
nl: Overdracht naar KDE4

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: TightVNC encoder
nl: TightVNC-encoder

en: ZLib encoder
nl: ZLib-encoder

en: original VNC encoders and protocol design
nl: originele VNC-encoders en -protocolontwerp

en: Logical resolution of the new monitor
nl: Logische resolutie van de nieuwe monitor

en: resolution
nl: resolutie

en: Name of the monitor
nl: Naam van de monitor

en: name
nl: naam

en: Password for the client to connect to it
nl: Wachtwoord voor de client om naar te verbinden

en: password
nl: wachtwoord

en: The device-pixel-ratio of the device, the scaling factor
nl: De apparaat-pixel-verhouding van het apparaat, de schaalfactor

en: The port we will be listening to
nl: De poort waarnaar we zullen luisteren

en: number
nl: nummer

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
nl: Uw X11-server ondersteunt niet de vereiste XTest-extensie versie 2.2. Het delen van uw bureaublad is niet mogelijk.

en: Desktop Sharing Error
nl: Fout bij delen van bureaublad

en: Desktop Sharing
nl: Bureaublad delen

en: VNC-compatible server to share desktops
nl: VNC-compatible server om bureaubladen te delen

en: Telepathy tubes support
nl: Ondersteuning voor Telepathy tubes

en: Do not show the invitations management dialog at startup
nl: Toon de invitatiebeheerdialoog niet bij het opstarten

en: Desktop Sharing is not running under an X11 Server or Wayland.
    Other display servers are currently not supported.
nl: Bureaublad delen werkt niet onder een X11-server of Wayland.
    Andere vensterservers worden nu niet ondersteund.

en: Storing passwords in config file is insecure!
nl: Wachtwoorden opslaan in configuratiebestand is onveilig!

en: Enter a new password for Unattended Access
nl: Voer een nieuw wachtwoord in voor onbewaakte toegang

en: Failed to start the krfb server. Desktop sharing will not work. Try setting another port in the settings and restart krfb.
nl: De krfb-server starten is mislukt. Bureaublad delen zal niet werken. Probeer een andere poort in te stellen en herstart krfb.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, aboutLabel)
en: KDE Desktop Sharing
nl: KDE Bureaublad delen

en: This field contains the address of your computer and the port number, separated by a colon.
    
    The address is just a hint - you can use any address that can reach your computer.
    
    Desktop Sharing tries to guess your address from your network configuration, but does not always succeed in doing so.
    
    If your computer is behind a firewall it may have a different address or be unreachable for other computers.
nl: Dit veld bevat het adres of de hostnaam van uw computer en het poortnummer, gescheiden door een dubbele punt.
    
    Dit adres is een hint, u kunt elk adres gebruiken dat uw computer kan bereiken.
    
    Het programma probeert uw adres vast te stellen door de netwerkconfiguratie uit te lezen, maar dit lukt niet altijd. Vooral als uw computer achter een firewall 
    
    staat is het belangrijk een adres te gebruiken waaronder uw computer ook vanaf afstand te bereiken is.

en: Any remote user with normal desktop sharing password will have to be authenticated.
    
    If unattended access is on, and the remote user provides unattended mode password, desktop sharing access will be granted without explicit confirmation.
nl: Elke gebruiker op afstand met een normaal wachtwoord voor bureaublad delen geauthenticeerd moeten worden.
    
    Als onbewaakte toegang aan is en de gebruiker op afstand biedt een wachtwoord voor de modus onbewaakt, zal toegang tot bureaublad delen worden toegestaan zonder explicite toestemming.

en: Network
nl: Netwerk

en: Security
nl: Beveiliging

en: Screen capture
nl: Schermafdruk maken

en: To apply framebuffer plugin setting, you need to restart the program.
nl: Om de instelling van de framebufferplug-in toe te passen, moet u het programma opnieuw opstarten.

en: The remote user %1 is now connected.
nl: De gebruiker op afstand %1 is nu verbonden.

en: The remote user %1 disconnected.
nl: De verbinding met de gebruiker op afstand %1 is nu verbroken.

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Enable Remote Control
nl: Bediening op afstand inschakelen

en: Desktop Sharing - disconnected
nl: Bureaublad delen - niet verbonden

en: Desktop Sharing - connected with %1
nl: Bureaublad delen - verbonden met %1

en: Desktop Sharing - connected
nl: Bureaublad delen - verbonden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred frameb&uffer plugin:
nl: Frameb&ufferplug-in met voorkeur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helpText)
en: <html><head/><body><p>When using x11, <span style=" font-weight:600;">xcb</span> plugin should be preferred, because it is more performant.<br/><span style=" font-weight:600;">qt</span> plugin is a safe fallback, if for some reason others don't work. But also it is very slow.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>Bij gebruik van x11 zou de <span style=" font-weight:600;">xcb</span>-plug-in de voorkeur moeten hebben, omdat deze beter presteert.<br/>De <span style=" font-weight:600;">qt</span>-plug-in is veilig om op terug te vallen, als om de een of andere reden anderen niet werken. Maar deze is ook erg langzaam.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowDesktopControl)
en: Allow remote connections to control your desktop
nl: Toestaan dat externe verbindingen uw bureaublad kunnen bedienen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_noWallet)
en: Do not store passwords using KDE wallet
nl: Wachtwoorden niet opslaan in KDE wallet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefaultPort)
en: Use default port
nl: Standaardpoort gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Listening port:
nl: Luisterpoort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
nl: Attentie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
nl: Iemand vraagt om een verbinding met uw computer te maken. Als u toestemming verleent zal deze persoon alles zien wat op uw scherm gebeurt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
nl: Systeem op afstand:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
nl: Als u deze optie selecteert, dan kunnen de gebruikers op afstand uw computer bedienen via toetsenbord en muis. Ze krijgen dus de volledige controle over uw computer. Wees daarom voorzichtig. Als deze optie is uitgeschakeld kunnen gebruikers op afstand enkel zien wat er op uw scherm gebeurt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
nl: Gebruiker op a&fstand toestemming geven om toetsenbord en muis over te nemen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aboutLabel)
en: KDE Desktop Sharing allows you to grant permission to someone at a remote location for viewing and possibly controlling your desktop.
nl: Met KDE Desktop Sharing kunt u iemand op afstand toestaan om uw bureaublad te bekijken en mogelijk over te nemen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableSharingCheckBox)
en: Starts/Stops Remote Desktop Sharing
nl: Start/stopt het bureaublad delen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableSharingCheckBox)
en: &Enable Desktop Sharing
nl: Bureaublad delen &inschakelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroupBox)
en: Connection Details
nl: Verbindingsdetails

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: &Address
nl: &Adres

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, addressAboutButton)
en: More about this address
nl: Meer over dit adres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addressAboutButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, unattendedAboutButton)
en: About
nl: Info over

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, addressDisplayLabel)
en: Address required by remote users to connect to your desktop. Click about button on the right for more info.
nl: Adres vereist door gebruikers op afstand om naar uw bureaublad te verbinden. Klik op de knop "Info over" rechts voor meer informatie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password
nl: &Wachtwoord

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, passwordEditButton)
en: Edit/Save Desktop Sharing Password
nl: Wachtwoord voor delen van bureaublad bewerken/opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, passwordEditButton)
en: Edit
nl: Bewerken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, passwordDisplayLabel)
en: Password required by remote users to connect to your desktop. Click the edit button on the right to change password.
nl: Wachtwoord vereist door gebruikers op afstand om naar uw bureaublad te verbinden. Klik op de knop "Bewerken" rechts om het wachtwoord te wijzigen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordDisplayLabel)
en: TemporaryPassword
nl: TijdelijkWachtwoord

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, unattendedGroupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unattendedAboutLabel)
en: Unattended Access allows a remote user with the password to gain control to your desktop without your explicit confirmation.
nl: Onbewaakte toegang stelt een gebruiker op afstand met het wachtwoord om uw bureaublad te gebruiken zonder uw expliciete toegang.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, unattendedGroupBox)
en: Unattended Access
nl: Onbewaakte toegang

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, unattendedAboutLabel)
en: Unattended Access allows a remote user with the password to gain control to your desktop without your explicit confirmation. Click "About" button on right to know more.
nl: Onbewaakte toegang stelt een gebruiker op afstand met het wachtwoord om uw bureaublad te gebruiken zonder uw expliciete toegang. Klik op de knop "Info over" rechts om meer te weten te komen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, unattendedAboutButton)
en: Know more about Unattended Access
nl: Kom meer te weten over Onbewaakte toegang

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableUnattendedCheckBox)
en: Starts/Stops unattended access to your desktop. Click on button on right to change password, and "About" button to know more.
nl: Start/stopt onbewaakte toegang tot uw bureaublad. Klik op de knop rechts om het wachtwoord te wijzigen en op "Info over" om meer te weten te komen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableUnattendedCheckBox)
en: Enable &Unattended Access
nl: &Onbewaakte toegang inschakelen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, unattendedPasswordButton)
en: Change password for Unattended Access
nl: Wijzig wachtwoord voor Onbewaakte toegang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unattendedPasswordButton)
en: &Change Unattended Password
nl: Wachtwoord voor Onbewaakte toegang &wijzigen
