krfb - en to pl translation catalogue (91 entries)

en: New Connection
pl: Nowe połączenie

en: Accept Connection
pl: Zaakceptuj połączenie

en: Refuse Connection
pl: Odrzuć połączenie

en: Accepted connection from %1
pl: Zaakceptowano połączenie od %1

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
pl: Otrzymano połączenie z %1, jest wstrzymane (czeka na zatwierdzenie)

en: %1@%2 (shared desktop)
pl: %1@%2 (współdzielony pulpit)

note: i18n: ectx: label, entry (startMinimized), group (MainWindow)
en: Start minimized
pl: Uruchom zminimalizowany

note: i18n: ectx: label, entry (useDefaultPort), group (TCP)
en: Use the default port for VNC (5900)
pl: Użyj domyślnego portu VNC (5900)

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (TCP)
en: This is the port on which krfb will listen.
pl: Jest to port, na którym będzie nasłuchiwać krfb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_publishService) i18n: ectx: label, entry (publishService), group (TCP)
en: Announce the service on the local network
pl: Rozgłoś usługę w sieci lokalnej

note: i18n: ectx: label, entry (noWallet), group (Security)
en: Do not store passwords in KWallet
pl: Nie przechowuj haseł w Portfelu

note: i18n: ectx: label, entry (allowDesktopControl), group (Security)
en: Allow remote connections to manage the desktop.
pl: Zezwalaj zdalnym użytkownikom na zarządzanie pulpitem.

note: i18n: ectx: label, entry (allowUnattendedAccess), group (Security)
en: Allow connections without an invitation.
pl: Zezwalaj na połączenia bez zaproszenia.

note: i18n: ectx: label, entry (unattendedAccessPassword), group (Security) i18n: ectx: label, entry (desktopSharingPassword), group (Security)
en: Password for uninvited connections.
pl: Hasło dla połączeń bez zaproszenia.

note: i18n: ectx: label, entry (preferredFrameBufferPlugin), group (FrameBuffer)
en: Preferred Frame Buffer Plugin
pl: Preferowana wtyczka bufora ramki

en: Creating a Virtual Monitor from %1
pl: Tworzenie monitora wirtualnego z %1

en: Remote Virtual Monitor
pl: Zdalny monitor wirtualny

en: Offer a Virtual Monitor that can be accessed remotely
pl: Doradź monitor wirtualny z dostępem zdalnym

en: (c) 2009-2010, Collabora Ltd.
    (c) 2007, Alessandro Praduroux
    (c) 2001-2003, Tim Jansen
    (c) 2001, Johannes E. Schindelin
    (c) 2000-2001, Const Kaplinsky
    (c) 2000, Tridia Corporation
    (c) 1999, AT&T Laboratories Boston
pl: (c) 2009-2010, Collabora Ltd.
    (c) 2007, Alessandro Praduroux
    (c) 2001-2003, Tim Jansen
    (c) 2001, Johannes E. Schindelin
    (c) 2000-2001, Const Kaplinsky
    (c) 2000, Korporacja Tridia
    (c) 1999, Laboratoria AT&T w Boston

en: Virtual Monitor implementation
pl: Implementacja monitora wirtualnego

en: KDE4 porting
pl: Portowanie do KDE4

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: TightVNC encoder
pl: Moduł kodujący TightVNC

en: ZLib encoder
pl: Moduł kodujący ZLib

en: original VNC encoders and protocol design
pl: oryginalne moduły kodujące VNC i projekt protokołu

en: Logical resolution of the new monitor
pl: Rozdzielczość logiczna nowego monitora

en: resolution
pl: rozdzielczość

en: Name of the monitor
pl: Nazwa monitora

en: name
pl: nazwa

en: Password for the client to connect to it
pl: Hasło do połączenia do klienta

en: password
pl: hasło

en: The device-pixel-ratio of the device, the scaling factor
pl: Stosunek-piksela-urządzenia, współczynnik skalowania

en: The port we will be listening to
pl: Port, na którym będziemy nasłuchiwali

en: number
pl: liczba

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
pl: Twój serwer X11 nie zawiera wymaganego rozszerzenia XTest w wersji 2.2. Współdzielenie Twojego pulpitu jest niemożliwe.

en: Desktop Sharing Error
pl: Błąd współdzielenia pulpitu

en: Desktop Sharing
pl: Współdzielenie pulpitu

en: VNC-compatible server to share desktops
pl: Serwer współdzielenia pulpitu zgodny z VNC

en: Telepathy tubes support
pl: Obsługa Telepathy tubes

en: Do not show the invitations management dialog at startup
pl: Nie pokazuj na starcie okna zarządzania zaproszeniami

en: Desktop Sharing is not running under an X11 Server or Wayland.
    Other display servers are currently not supported.
pl: Współdzielenie pulpitu nie jest uruchomione na serwerze X11 lub Wayland.
    Inne serwery wyświetlania nie są obecnie obsługiwane.

en: Storing passwords in config file is insecure!
pl: Przechowywanie haseł w pliku ustawień jest niebezpieczne!

en: Enter a new password for Unattended Access
pl: Podaj nowe hasło dla nienadzorowanego dostępu

en: Failed to start the krfb server. Desktop sharing will not work. Try setting another port in the settings and restart krfb.
pl: Nieudane uruchamianie serwera krfb. Udostępnianie pulpitu nie zadziała. Spróbuj ustawić inny port w ustawieniach i uruchom ponownie krfb.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, aboutLabel)
en: KDE Desktop Sharing
pl: Współdzielenie pulpitu KDE

en: This field contains the address of your computer and the port number, separated by a colon.
    
    The address is just a hint - you can use any address that can reach your computer.
    
    Desktop Sharing tries to guess your address from your network configuration, but does not always succeed in doing so.
    
    If your computer is behind a firewall it may have a different address or be unreachable for other computers.
pl: To pole zawiera adres twojego komputera i numer portu, oddzielone dwukropkiem.
    
    Adres to tylko podpowiedź - można użyć dowolnego adresu, pod którym twój komputer jest osiągalny.
    
    Program Współdzielenie pulpitu spróbuje zgadnąć twój adres na podstawie konfiguracji sieci, ale nie zawsze się to udaje.
    
    Jeśli twój komputer znajduje się za zaporą ogniową może mieć inny adres lub może nie być osiągalny dla innych komputerów.

en: Any remote user with normal desktop sharing password will have to be authenticated.
    
    If unattended access is on, and the remote user provides unattended mode password, desktop sharing access will be granted without explicit confirmation.
pl: Dowolny zdalny użytkownik z normalnym hasłem do współdzielenia pulpitu będzie musiał się uwierzytelnić.
    
    Jeśli włączono nienadzorowany dostęp i użytkownik poda hasło dla trybu nienadzorowanego, to pulpit zostanie mu udostępniony bez wyraźnego potwierdzenia.

en: Network
pl: Sieć

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Screen capture
pl: Przechwytywanie ekranu

en: To apply framebuffer plugin setting, you need to restart the program.
pl: Aby zastosować ustawienia wtyczki bufora klatek, musisz ponownie uruchomić program.

en: The remote user %1 is now connected.
pl: Od teraz użytkownik zdalny użytkownik %1 jest podłączony.

en: The remote user %1 disconnected.
pl: Zdalny użytkownik %1 jest rozłączony.

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Enable Remote Control
pl: Włącz zdalne sterowanie

en: Desktop Sharing - disconnected
pl: Współdzielenie pulpitu - rozłączony

en: Desktop Sharing - connected with %1
pl: Współdzielenie pulpitu - połączony z %1

en: Desktop Sharing - connected
pl: Współdzielenie pulpitu - podłączony

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Framebuffer)
en: Framebuffer
pl: Bufor klatek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred frameb&uffer plugin:
pl: Wtyczka b&ufora klatek z pierszeństwem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helpText)
en: <html><head/><body><p>When using x11, <span style=" font-weight:600;">xcb</span> plugin should be preferred, because it is more performant.<br/><span style=" font-weight:600;">qt</span> plugin is a safe fallback, if for some reason others don't work. But also it is very slow.</p></body></html>
pl: <html><head/><body><p>Przy używaniu x11, zalecana jest wtyczka<span style=" font-weight:600;">xcb</span> , bo jest bardziej wydajna.<br/>Wtyczka <span style=" font-weight:600;">qt</span> jest bezpieczną wtyczką zapasową, jeśli z jakichś powodów inne nie chcą zadziałać. Wadą jest jej powolność.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowDesktopControl)
en: Allow remote connections to control your desktop
pl: Zezwól zdalnemu użytkownikowi na sterowanie pulpitem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_noWallet)
en: Do not store passwords using KDE wallet
pl: Nie przechowuj haseł w Portfelu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefaultPort)
en: Use default port
pl: Użyj domyślnego portu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Listening port:
pl: Port nasłuchujący:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
pl: Uwaga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
pl: Ktoś żąda połączenia z Twoim komputerem. Udzielenie zezwolenia spowoduje, że ta osoba będzie mogła oglądać Twój pulpit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
pl: Zdalny system:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, zdalny użytkownik może wprowadzać dane z klawiatury i sterować Twoim wskaźnikiem myszki. To umożliwia mu pełną kontrolę nad Twoim komputerem, więc bądź ostrożny. Kiedy ta opcja jest wyłączona zdalny użytkownik może tylko obserwować Twój ekran.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
pl: Zezwól zdalnemu użytkownikowi na &kontrolowanie klawiatury i myszki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aboutLabel)
en: KDE Desktop Sharing allows you to grant permission to someone at a remote location for viewing and possibly controlling your desktop.
pl: Współdzielenie pulpitu KDE pozwala komuś z odległego miejsca  na oglądanie i sterowanie twoim pulpitem.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableSharingCheckBox)
en: Starts/Stops Remote Desktop Sharing
pl: Rozpoczyna/Zatrzymuje zdalne współdzielenie pulpitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableSharingCheckBox)
en: &Enable Desktop Sharing
pl: Włącz współdzi&elenie pulpitu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroupBox)
en: Connection Details
pl: Szczegóły połączenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: &Address
pl: &Adres

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, addressAboutButton)
en: More about this address
pl: Więcej o tym adresie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addressAboutButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, unattendedAboutButton)
en: About
pl: O

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, addressDisplayLabel)
en: Address required by remote users to connect to your desktop. Click about button on the right for more info.
pl: Adres potrzebny zdalnym użytkownikom na podłączenie się do twojego pulpitu. Naciśnij przycisk "O" po prawej, aby dowiedzieć się więcej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password
pl: &Hasło

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, passwordEditButton)
en: Edit/Save Desktop Sharing Password
pl: Zmień/Zachowaj hasło współdzielenia pulpitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, passwordEditButton)
en: Edit
pl: Edytuj

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, passwordDisplayLabel)
en: Password required by remote users to connect to your desktop. Click the edit button on the right to change password.
pl: Hasło potrzebne zdalnym użytkownikom na podłączenie się do twojego pulpitu. Naciśnij przycisk edycji po prawej, aby zmienić hasło.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordDisplayLabel)
en: TemporaryPassword
pl: HasłoTymczasowe

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, unattendedGroupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unattendedAboutLabel)
en: Unattended Access allows a remote user with the password to gain control to your desktop without your explicit confirmation.
pl: Nienadzorowany dostęp pozwala zdalnemu użytkownikowi na uzyskanie władzy nad twoim pulpitem bez wyraźnego potwierdzenia.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, unattendedGroupBox)
en: Unattended Access
pl: Nienadzorowany dostęp

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, unattendedAboutLabel)
en: Unattended Access allows a remote user with the password to gain control to your desktop without your explicit confirmation. Click "About" button on right to know more.
pl: Nienadzorowany dostęp pozwala zdalnemu użytkownikowi na uzyskanie władzy nad twoim pulpitem bez wyraźnego potwierdzenia. Naciśnij przycisk "O" po prawej, aby dowiedzieć się więcej.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, unattendedAboutButton)
en: Know more about Unattended Access
pl: Dowiedz się więcej o nienadzorowanym dostępie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableUnattendedCheckBox)
en: Starts/Stops unattended access to your desktop. Click on button on right to change password, and "About" button to know more.
pl: Rozpoczyna/Zatrzymuje nienadzorowany dostęp do twojego pulpitu. Naciśnij na przycisk po prawej, aby zmienić hasło lub przycisk "O" aby dowiedzieć się więcej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableUnattendedCheckBox)
en: Enable &Unattended Access
pl: Włącz &nienadzorowany dostęp

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, unattendedPasswordButton)
en: Change password for Unattended Access
pl: Zmień hasło dla nienadzorowanego dostępu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unattendedPasswordButton)
en: &Change Unattended Password
pl: &Zmień nienadzorowane hasło
