kdenetwork - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Network
sq: Rrjeti

en: Security
sq: Siguria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Listening port:
sq: Porti i dëgjimit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
sq: Kujdes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
sq: Sistemi i largët:
