krfb - en to tg translation catalogue (16 entries)

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
tg: Дархости пайвастшавӣ аз %1қабул гардид, ҳолати (интизории тасдиқот)

en: %1@%2 (shared desktop)
tg: %1@%2 (компютер, ки пайвастшавиро интизор аст)

en: TightVNC encoder
tg: Рамзнамоии TightVNC

en: ZLib encoder
tg: Рамзнамоии ZLib

en: original VNC encoders and protocol design
tg: рамзгузориҳои ибтидоии VNC ва тарроҳии қарордод

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
tg: Хидматрасони X11 шумо вусъати XTest-и нусхаи 2.2-ро пуштибонӣ намекунад. Дастрасии муштараки мизи кории шумо ғайри имкон аст.

en: Desktop Sharing Error
tg: Хатогии Дастрасии муштарак ба Мизи Корӣ

en: Desktop Sharing
tg: Дастрасии муштарак ба Мизи Корӣ

en: Enable Remote Control
tg: Даргиронидани Идоракунии Дурдаст

en: Desktop Sharing - disconnected
tg: Дастрасии муштарак ба Мизи Корӣ - канда шудааст

en: Desktop Sharing - connected with %1
tg: Дастрасии муштарак ба Мизи Корӣ - бо %1 пайваст аст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
tg: Диққат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainTextLabel)
en: Somebody is requesting a connection to your computer. Granting this will allow the remote user to watch your desktop.
tg: Касе дархости пайвастшавиро ба компютери шумо дорад. Тасдиқоти он ба корванди дурдаст имконияти назорати мизи кории шуморо медиҳад.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
tg: Системаи дурдаст:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
tg: Агар ин хосиятро фаъол созед, корванди дурдаст аз забонак аломатҳоро ворид карда метавонад ва бо нишонагари муш идора карда метавонад. Ин ба онҳо идораи пурраро аз болои компютери шумо медиҳад, бинобар ин эҳтиёт бошед. Бе ин хосият корванди дурдаст танҳо экрани шуморо дида метавонад.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
tg: Иҷозатдиҳи ба корванди дурдаст барои &идоракунӣ бо забонак ва муш
