krfb - en to xh translation catalogue (12 entries)

en: Received connection from %1, on hold (waiting for confirmation)
xh: Ifumene uxhulumaniso olusuka %1, imisiwe (ilindele isiqinisekiso)

en: TightVNC encoder
xh: VNC ebambene nkqi yokuguqula ulwimi oluqhelekileyo lusiwe kwi khowudi

en: ZLib encoder
xh: ZLib yokuguqula ulwimi oluqhelekhileyo ulise kwi khowudi

en: original VNC encoders and protocol design
xh: VNC yoqobo yomboniseli kunye nomzobo womthetho wesakhiwo se data

en: Your X11 Server does not support the required XTest extension version 2.2. Sharing your desktop is not possible.
xh: Umncedisi wakho we X11 awuxhasi uvavanyo olufunwayo  lolwandiso lwe nguqulelo lwe 2.2. Ukusebenzisa ngokudibanisa idesktop yakho ayenzeki.

en: Desktop Sharing Error
xh: Imposiso Yolwahlulelwano lwe Desktop

en: Desktop Sharing
xh: Ulwahlulewano lwe Desktop

en: Enable Remote Control
xh: Yenza Ulawulo Olukude lusebenze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Attention
xh: Inyameko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Remote system:
xh: Susa umatshini:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: If you turn this option on, the remote user can enter keystrokes and use your mouse pointer. This gives them full control over your computer, so be careful. When the option is disabled the remote user can only watch your screen.
xh: Ukuba uvula olu khetho, umsebenzisi okude ungangenisa iindlela zokusebenza yezitsixo ze usebenzise isikhombisi semouse yakho. Oku kukunika ulawulo olugcweleyo kwi khomputha yakho, ngoko ke lumka. Xa ukhetho lukhubazekile umsebenzisi okude angabukela kuphela ikhusi lakho.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowRemoteControl)
en: Allow remote user to &control keyboard and mouse
xh: Vumela umsebenzisi okude a &lawule ibhodi yezitshixo kunye ne mouse
