kdelibs4_as - en to as translation catalogue (25 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
as: স্ক্ৰিপ্ট নথিপত্ৰ "%1" নাই ।

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
as: scriptfile "%1" ৰ বাবে ইন্টাৰপ্ৰেটাৰ নিৰ্ধাৰণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Failed to open scriptfile "%1"
as: scriptfile "%1" খোলোঁতে ব্যৰ্থ

en: Failed to load interpreter "%1"
as: ইন্টাৰপ্ৰেটাৰ "%1" লোড কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: No such interpreter "%1"
as: ইন্টাৰপ্ৰেটাৰ "%1" অনুপস্থিত

en: Failed to create script for interpreter "%1"
as: ইন্টাৰপ্ৰেটাৰ "%1" ৰ বাবে স্ক্ৰিপ্ট নিৰ্মাণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Level of safety of the Ruby interpreter
as: Ruby ইন্টাৰপ্ৰেটাৰৰ ক্ষেত্ৰত নিৰাপত্তাৰ মাত্ৰা

en: No such function "%1"
as: আপেক্ষক "%1" অনুপস্থি

en: Name:
as: নাম:

en: Text:
as: লিপি:

en: Comment:
as: মন্তব্য:

en: Icon:
as: আইকন:

en: Interpreter:
as: ইন্টাৰপ্ৰেটাৰ:

en: File:
as: নথিপত্ৰ:

en: Run
as: চলাওক

en: Execute the selected script.
as: নিৰ্বাচিত স্ক্ৰিপ্ট সঞ্চালন কৰক ।

en: Stop
as: বন্ধ কৰক

en: Stop execution of the selected script.
as: নিৰ্বাচিত স্ক্ৰিপ্টৰ সঞ্চালন বন্ধ কৰক ।

en: Edit...
as: সম্পাদনা...

en: Edit selected script.
as: নিৰ্বাচিত স্ক্ৰিপ্ট সম্পাদন কৰক ।

en: Add...
as: যোগ কৰক...

en: Add a new script.
as: নতুন স্ক্ৰিপ্ট যোগ কৰক ।

en: Remove
as: আঁতৰাওঁক

en: Remove selected script.
as: নিৰ্বাচিত স্ক্ৰিপ্ট আঁতৰাওঁক ।

en: Edit
as: সম্পাদনা
