kdelibs4 - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Failed to open scriptfile "%1"
be: Немагчыма адкрыць файл сцэнару "%1".

en: Failed to load interpreter "%1"
be: Немагчыма загрузіць інтэрпрытатар '%1'

en: No such interpreter "%1"
be: Не існуе інтэрпрытатара "%1"

en: Failed to create script for interpreter "%1"
be: Немагчыма стварыць сцэнар для інтэрпрытатара '%1'.

en: Level of safety of the Ruby interpreter
be: Узровень бяспекі інтэрпрытатара Ruby

en: Name:
be: Назва:

en: Text:
be: Тэкст:

en: Comment:
be: Каментар:

en: Icon:
be: Значка:

en: Interpreter:
be: Інтэрпрытатар:

en: File:
be: Файл:

en: Run
be: Выканаць

en: Execute the selected script.
be: Выканаць выбраны сцэнар.

en: Stop
be: Спыніць

en: Stop execution of the selected script.
be: Спыніць выкананне выбранага сцэнару.

en: Edit...
be: Змяніць...

en: Edit selected script.
be: Змяніць выбраны сцэнар.

en: Add...
be: Дадаць...

en: Add a new script.
be: Дадаць новы сцэнар

en: Remove
be: Выдаліць

en: Remove selected script.
be: Выдаліць вызначаны сцэнар

en: Edit
be: Змяніць
