kdelibs4-1.1 - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Name:
br: Anv :

en: Text:
br: Skri :

en: Comment:
br: Askelenn :

en: Icon:
br: Arlun :

en: Interpreter:
br: K&endroer :

en: File:
br: Restr :

en: Run
br: Seveniñ

en: Stop
br: Paouez

en: Edit...
br: Aozañ ...

en: Add...
br: Ouzhpennañ ...

en: Remove
br: Lemel

en: Edit
br: Aozañ
