kdelibs4 - en to crh translation catalogue (25 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
crh: Skript dosyesi "%1" yoqtır.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
crh: "%1" skript dosyesi içün tefsirci belgilenamadı

en: Failed to open scriptfile "%1"
crh: "%1" skript dosyesiniñ açıluvı oñmadı

en: Failed to load interpreter "%1"
crh: "%1" tefsircisiniñ yüklenüvi oñmadı

en: No such interpreter "%1"
crh: "%1" kibi bir tefsircisi yoqtır

en: Failed to create script for interpreter "%1"
crh: "%1" tefsircisi içün skriptniñ icat etilüvi oñmadı

en: Level of safety of the Ruby interpreter
crh: Ruby tefsircisiniñ eminlik seviyesi

en: Name:
crh: İsim:

en: Text:
crh: Metin:

en: Comment:
crh: Şerh:

en: Icon:
crh: İşaretçik:

en: Interpreter:
crh: Tefsirci:

en: File:
crh: Dosye:

en: Run
crh: Çaptır

en: Execute the selected script.
crh: Saylanğan skriptni icra et.

en: Stop
crh: Toqta

en: Stop execution of the selected script.
crh: Saylanğan skriptniñ icrasını toqtat.

en: Edit...
crh: Tarir...

en: Edit selected script.
crh: Saylanğan skriptni tarir et.

en: Add...
crh: Ekle...

en: Add a new script.
crh: Yañı bir skriptni ekle.

en: Remove
crh: Çetleştir

en: Remove selected script.
crh: Saylanğan skriptni çetleştir.

en: Edit
crh: Tarir

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
crh: Umumiy
