kdelibs4 - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Name:
cy: Enw:

en: File:
cy: Ffeil:

en: Stop
cy: Aros

en: Remove
cy: Tynnu ymaith

en: Edit
cy: Golygu
