kdelibs4 - en to fy translation catalogue (26 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
fy: Skripttriem %1 bestiet net.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
fy: Koe interpreter foar skripttriem "%1" net beskiede.

en: Failed to open scriptfile "%1"
fy: Koe skript-triem "%1" net iepenje

en: Failed to load interpreter "%1"
fy: Koe interpreter "%1" net lade

en: No such interpreter "%1"
fy: Dizze interpreter bestiet net: "%1"

en: Failed to create script for interpreter "%1"
fy: Koe skript net oanmeitsje foar interpreter "%1"

en: Level of safety of the Ruby interpreter
fy: Feiligensnivo fan de Ruby-interpreter

en: Cancel?
fy: Ofbrekke?

en: No such function "%1"
fy: Dizze funksje bestiet net: "%1"

en: Name:
fy: Namme:

en: Text:
fy: Tekst:

en: Comment:
fy: Taljochting:

en: Icon:
fy: Byldkaike:

en: File:
fy: Triem:

en: Run
fy: Utfiere

en: Execute the selected script.
fy: It selektearre skript útfiere.

en: Stop
fy: Stopje

en: Stop execution of the selected script.
fy: It útfieren fan it selektearre skript stopje.

en: Edit...
fy: Bewurkje...

en: Edit selected script.
fy: Selektearre skript bewurkje.

en: Add...
fy: Taheakje...

en: Add a new script.
fy: In nij skript taheakje

en: Remove
fy: Fuortsmite

en: Remove selected script.
fy: Selektearre skript fuortsmite

en: Edit
fy: Bewurkje

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
fy: Algemien
