kdelibs4 - en to hne translation catalogue (25 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
hne: स्क्रिप्ट फाइल "%1" अस्तित्व मं नइ हे.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
hne: स्क्रिप्ट फाइल "%1" बर इंटरप्रेटर के पता लगाय मं फेल

en: Failed to open scriptfile "%1"
hne: स्क्रिप्ट फाइल "%1" खोले मं फेल

en: Failed to load interpreter "%1"
hne: इंटरप्रेटर "%1" ल लोड करे मं फेल

en: No such interpreter "%1"
hne: अइसन कोनो इंटरप्रेटर नइ "%1"

en: Failed to create script for interpreter "%1"
hne: इंटरप्रेटर "%1" बर स्क्रिप्ट बनाए मं फेल

en: Level of safety of the Ruby interpreter
hne: रूबी इंटरप्रेटर के सुरक्छा स्तर

en: No such function "%1"
hne: अइसन कोनो फंक्सन नइ "%1"

en: Name:
hne: नाम:

en: Text:
hne: पाठः

en: Comment:
hne: टिप्पनीः

en: Icon:
hne: चिनहाः

en: Interpreter:
hne: इन्टरप्रेटर:

en: File:
hne: फाइलः

en: Run
hne: चलाव

en: Execute the selected script.
hne: चुने गे स्क्रिप्ट चलाव

en: Stop
hne: रुकव

en: Stop execution of the selected script.
hne: चुने गे स्क्रिप्ट ल चलाना रोकव

en: Edit...
hne: संपादन...

en: Edit selected script.
hne: चुने गे स्क्रिप्ट संपादित करव.

en: Add...
hne: जोड़व...

en: Add a new script.
hne: नवा स्क्रिप्ट जोड़व.

en: Remove
hne: हटाव

en: Remove selected script.
hne: चुने गे स्क्रिप्ट हटाव

en: Edit
hne: संपादन
