kdelibs4 - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
hy: «%1» նիշքը հայտնաբերված չէ։

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
hy: Հնարավոր չէ որոշել թարքմանիչ «%1»

en: Failed to open scriptfile "%1"
hy: Հնարավոր չէ բացել նիշքը «%1»

en: Failed to load interpreter "%1"
hy: Հնարավոր չէ ներբեռնել թարքմանիչ «%1»

en: No such interpreter "%1"
hy: Անհայտ թարգմանիչ «%1»

en: Failed to create script for interpreter "%1"
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել հրահանգաշար թարգմանչի համար «%1»

en: Level of safety of the Ruby interpreter
hy: Ruby թարգնամչի անվտանգության աստճանը

en: Cancel?
hy: Չեղյալ համարե՞լ

en: No such function "%1"
hy: Ֆունկցիա «%1» գոյություն չունի

en: Name:
hy: Անուն:

en: Text:
hy: ՏԵքստ:

en: Comment:
hy: Մեկնաբանություն:

en: Icon:
hy: Նշան:

en: Interpreter:
hy: Թարգմանիչ:

en: File:
hy: Նիշք։

en: Run
hy: Կատարել

en: Execute the selected script.
hy: Կատարել ընտրված հրահանգաշարը։

en: Stop
hy: Կանգնեցնել

en: Stop execution of the selected script.
hy: Կանգնեցնել ընտրված հրահանգաշարի կատարումը.

en: Edit...
hy: Փոփոխել...

en: Edit selected script.
hy: Փոփոխել ընտրված հրահանգաշարերը.

en: Add...
hy: Ավելացնել...

en: Add a new script.
hy: Ստեղծել նոր հրահանգաշար։

en: Remove
hy: Ջնջել

en: Remove selected script.
hy: Ջնջել ընտրված հրահանգաշար։

en: Edit
hy: Ճշտում

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
hy: Գլխավոր
