kdelibs4 - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
ku: Pelê Skrîpta %1 tune.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
ku: Ji bo pelê skrîpt ê "%1" ravekar nehat diyarkirin

en: Failed to open scriptfile "%1"
ku: Vekirina pelê skrîpta "%1" biserneket

en: Failed to load interpreter "%1"
ku: Barkirina Ravekara "%1" biserneket

en: No such interpreter "%1"
ku: Ravekareke bi navê "%1" tune

en: Failed to create script for interpreter "%1"
ku: Ji bo ravekara "%1" skrîpt nehat afirandin

en: Level of safety of the Ruby interpreter
ku: Ji bo ravekara Ruby asta ewlekariyê

en: Cancel?
ku: Betal bîke?

en: No such function "%1"
ku: Foksiyona bi navê "%1" tune

en: Name:
ku: Nav:

en: Text:
ku: Nivîs:

en: Comment:
ku: Şîrove:

en: Icon:
ku: Sembol:

en: Interpreter:
ku: Şirovekar:

en: File:
ku: Pel:

en: Run
ku: Xebitandin

en: Execute the selected script.
ku: Skrîpta hilbijartî bixebitîne.

en: Stop
ku: Rawestîne

en: Stop execution of the selected script.
ku: Xebitandina skrîpta hilbijartî rawestîne.

en: Edit...
ku: Sererastkirin...

en: Edit selected script.
ku: Skrîpta nîşankirî serast bike.

en: Add...
ku: Lê zêde bike...

en: Add a new script.
ku: Skrîpteke nû têxê.

en: Remove
ku: Rake

en: Remove selected script.
ku: Skrîptên nîşankirî rake.

en: Edit
ku: Sererastkirin

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
ku: Giştî
