kdelibs4 - en to mai translation catalogue (27 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
mai: स्क्रिप्ट फाइल "%1" अस्तित्व मे नहि अछि.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
mai: स्क्रिप्ट फाइल "%1" क' लेल इंटरप्रेटर क' पता लगाने मे असफल

en: Failed to open scriptfile "%1"
mai: स्क्रिप्ट फाइल "%1" खोलबा मे असफल

en: Failed to load interpreter "%1"
mai: इंटरप्रेटर "%1" केँ लोड करब मे असफल

en: No such interpreter "%1"
mai: एहन कोनो इंटरप्रेटर नहि "%1"

en: Failed to create script for interpreter "%1"
mai: इंटरप्रेटर "%1" क' लेल स्क्रिप्ट बनाबै मे असफल

en: Level of safety of the Ruby interpreter
mai: रूबी इंटरप्रेटर क' सुरक्षा स्तर

en: Cancel?
mai: रद करू

en: No such function "%1"
mai: एहन कोनो फंक्शन नहि "%1"

en: Name:
mai: नाम:

en: Text:
mai: पाठ:

en: Comment:
mai: टिप्पणीः

en: Icon:
mai: प्रतीक:

en: Interpreter:
mai: इन्टरप्रेटर:

en: File:
mai: फाइल:

en: Run
mai: चलाबू

en: Execute the selected script.
mai: चयनित स्क्रिप्ट चलाबू

en: Stop
mai: रोकू

en: Stop execution of the selected script.
mai: चयनित स्क्रिप्ट क' चलाना रोकू

en: Edit...
mai: संपादन...

en: Edit selected script.
mai: चयनित स्क्रिप्ट संपादित करू.

en: Add...
mai: जोड़ू...

en: Add a new script.
mai: नवीन स्क्रिप्ट जोड़ू.

en: Remove
mai: हटाबू

en: Remove selected script.
mai: चयनित स्क्रिप्ट हटाबू

en: Edit
mai: संपादन

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
mai: सामान्य
