kdelibs4 - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
ms: Failskrip "%1" tidak wujud.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
ms: Gagal untuk menentukan pentafsir untuk failskrip "%1"

en: Failed to open scriptfile "%1"
ms: Tidak dapat membuka fail skrip "%1"

en: Failed to load interpreter "%1"
ms: Gagal memuatkan pentafsir "%1"

en: No such interpreter "%1"
ms: Tiada penterjemah sebegitu "%1"

en: Failed to create script for interpreter "%1"
ms: Gagal mencipta skrip untuk penterjemah "%1"

en: Level of safety of the Ruby interpreter
ms: Tahap keselamatan bagi penterjemah Ruby

en: Cancel?
ms: Batal?

en: No such function "%1"
ms: Tiada fungsi "%1" sebegitu

en: Name:
ms: Nama:

en: Text:
ms: Teks:

en: Comment:
ms: Komen:

en: Icon:
ms: Ikon:

en: Interpreter:
ms: Penterjemah:

en: File:
ms: Fail:

en: Run
ms: Laksana

en: Execute the selected script.
ms: Laksana skrip dipilih.

en: Stop
ms: Henti

en: Stop execution of the selected script.
ms: Henti pelaksanaan skrip dipilih.

en: Edit...
ms: Sunting...

en: Edit selected script.
ms: Sunting skrip dipilih.

en: Add...
ms: Tambah...

en: Add a new script.
ms: Tambah skrip baru.

en: Remove
ms: Buang

en: Remove selected script.
ms: Buang skrip dipilih.

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
ms: Umum
