kdelibs4 - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Failed to open scriptfile "%1"
ne: स्क्रिप्ट फाइल "%1" लोड गर्न असफल

en: No such interpreter "%1"
ne: "%1" त्यस्तो अनुवादक होइन

en: Failed to create script for interpreter "%1"
ne: "%1" अनुवादकका लागि स्क्रिप्ट सिर्जना गर्न असफल

en: Level of safety of the Ruby interpreter
ne: रुवी अनुवादकको सुरक्षा स्तर

en: Name:
ne: नाम:

en: Text:
ne: पाठ:

en: Comment:
ne: टिप्पणी:

en: Icon:
ne: प्रतिमा:

en: Interpreter:
ne: अनुवादक:

en: File:
ne: फाइल:

en: Run
ne: चलाउनुहोस्

en: Execute the selected script.
ne: चयन गरिएको स्क्रिप्ट कार्यान्वयन गर्नुहोस् ।

en: Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: Stop execution of the selected script.
ne: चयन गरिएको स्क्रिप्टको कार्यान्वयन बन्द गर्नुहोस् ।

en: Edit...
ne: सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Edit selected script.
ne: चयन गरिएका स्क्रिप्ट सम्पादन गर्नुहोस् ।

en: Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: Add a new script.
ne: नयाँ स्क्रिप्ट थप्नुहोस् ।

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Remove selected script.
ne: चयन गरिएको स्क्रिप्ट हटाउनुहोस् ।

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
