kdelibs4 - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Name:
oc: Nom :

en: Text:
oc: Tèxt :

en: Comment:
oc: Comentari :

en: Icon:
oc: Icòna :

en: File:
oc: Fichièr :

en: Run
oc: Executar

en: Stop
oc: Arrestar

en: Edit...
oc: Editar...

en: Add...
oc: Apondre...

en: Add a new script.
oc: Apondre un escript novèl.

en: Remove
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Edicion
