kdelibs4 - en to or translation catalogue (26 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
or: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଫାଇଲ "%1" ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
or: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଫାଇଲ "%1" ପାଇଁ ଅନୁବାଦକ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to open scriptfile "%1"
or: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଫାଇଲ "%1" କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to load interpreter "%1"
or: ଅନୁବାଦକ "%1" କୁ ଧାରଣକରିବାରେ ବିଫଳ

en: No such interpreter "%1"
or: ଏପରି କୌଣସି ଅନୁବାଦକ "%1" ନାହିଁ

en: Failed to create script for interpreter "%1"
or: ଅନୁବାଦକ "%1" ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ତିଆରିରେ ବିଫଳ

en: Level of safety of the Ruby interpreter
or: Ruby ଅନୁବାଦକର ସୁରକ୍ଷାସ୍ତର

en: No such function "%1"
or: ଏପରି କିଛି ଫଳନ ନାହିଁ "%1"

en: Name:
or: ନାମ:

en: Text:
or: ପାଠ୍ୟ:

en: Comment:
or: ଟିପ୍ପଣୀ:

en: Icon:
or: ଚିତ୍ରସଂକେତ:

en: Interpreter:
or: ଅନୁବାଦକ:

en: File:
or: ଫାଇଲ:

en: Run
or: ଚଲାନ୍ତୁ

en: Execute the selected script.
or: ଚୟିତ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।

en: Stop
or: ବିରାମ କରନ୍ତୁ

en: Stop execution of the selected script.
or: ଚୟିତ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟର ନିଷ୍ପାଦନ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ।

en: Edit...
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ...

en: Edit selected script.
or: ଚୟିତ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।

en: Add...
or: ଯୋଗକରନ୍ତୁ...

en: Add a new script.
or: ନୂତନ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଯୋଗକରନ୍ତୁ।

en: Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Remove selected script.
or: ଚୟିତ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ କାଢିଦିଅନ୍ତୁ।

en: Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
or: ସାଧାରଣ
