kdelibs4 - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
ps: .سکرېپټ دوتنه شتون نه لري "%1"

en: Failed to open scriptfile "%1"
ps: سکرېپټ دوتنې په پرانيستلو کې پاتې راغی "%1" د

en: Failed to load interpreter "%1"
ps: ژباړونکي په لېښلو کې پاتې راغی "%1" د

en: No such interpreter "%1"
ps: "%1" داسې ژباړونکی نشته

en: Failed to create script for interpreter "%1"
ps: "%1" د ژباړونکي لپاره سکرېپټ جوړولو کې پاتی راغی

en: Level of safety of the Ruby interpreter
ps: د ربي ژباړونکي د خونديتوب کچه

en: No such function "%1"
ps: "%1" داسې کړنه نشته

en: Name:
ps: :نوم

en: Text:
ps: :ليکنه

en: Comment:
ps: :څرګندون

en: Icon:
ps: :انځورن

en: Interpreter:
ps: :ژباړونکی

en: File:
ps: :دوتنه

en: Run
ps: ځغلول

en: Execute the selected script.
ps: .ټاکل شوی سکرېپټ چلول

en: Stop
ps: تمول

en: Stop execution of the selected script.
ps: د ټاکل شوي سکرېپټ چلونه تمول

en: Edit...
ps: ...سمول

en: Edit selected script.
ps: ټاکل شوی سکرېپټ سمول

en: Add...
ps: ...زياتول

en: Add a new script.
ps: .نوی سکرېپټ زياتول

en: Remove
ps: ړنګول

en: Remove selected script.
ps: .ټاکل شوی سکرېپټ ړنګول

en: Edit
ps: سمون
