kdelibs4 - en to se translation catalogue (27 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
se: Skriptafiila «%1» ii gávdno.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
se: Ii sáhttán meroštit dulkka skriptafiila «%1» várás

en: Failed to open scriptfile "%1"
se: Ii sáhttán rahpat skriptafiilla «%1»

en: Failed to load interpreter "%1"
se: Ii sáhttán viežžat dulkka «%1»:

en: No such interpreter "%1"
se: Dulka «%1» ii gávdno

en: Failed to create script for interpreter "%1"
se: Filtii skripta ráhkadeames «%1»-dulkka várás.

en: Level of safety of the Ruby interpreter
se: Ruby-dulkka sihkkarvuođadássi

en: Cancel?
se: Gaskkalduhte?

en: No such function "%1"
se: Doaibma «%1» ii gávdno

en: Name:
se: Namma:

en: Text:
se: Teaksta:

en: Comment:
se: Kommentára:

en: Icon:
se: Govaš:

en: Interpreter:
se: Dulka:

en: File:
se: Fiila:

en: Run
se: Vuoje

en: Execute the selected script.
se: Vuoje válljejuvvon skripta.

en: Stop
se: Bisset

en: Stop execution of the selected script.
se: Bisset válljejuvvon skripta.

en: Edit...
se: Doaimmat …

en: Edit selected script.
se: Doaimmat válljejuvvon skripta.

en: Add...
se: Lasit …

en: Add a new script.
se: Lasit ođđa skripta.

en: Remove
se: Váldde eret

en: Remove selected script.
se: Váldde eret válljejuvvon skripta.

en: Edit
se: Doaimmat

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
se: Oppalaš
