kdelibs4 - en to si translation catalogue (27 entries)

en: Scriptfile "%1" does not exist.
si: "%1" Scriptfile නැත.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
si: "%1" ස්ක්‍රිප්ට් ගොනුව සඳහා පරිවර්තකයක් තීරණය කිරීම අසාර්ථක විය

en: Failed to open scriptfile "%1"
si: "%1" ස්ක්‍රිප්ට් ගොනුව විවෘත කිරීම අසාර්ථක විය

en: Failed to load interpreter "%1"
si: "%1" පරිවර්තකය ප්‍රවේශනය කිරීම අසාර්ථක විය

en: No such interpreter "%1"
si: "%1" ලෙස පරිවර්තකයක් නැත

en: Failed to create script for interpreter "%1"
si: "%1" පරිවර්තකයා සඳහා ස්ක්‍රිප්ට් සෑදීම අසාර්ථක විය.

en: Level of safety of the Ruby interpreter
si: Ruby පරිවර්තකයේ ආරාක්ෂා මට්ටම

en: Cancel?
si: අහෝසි කරන්නද?

en: No such function "%1"
si: '%1' ආකාරයක් නොමැත.

en: Name:
si: නම:

en: Text:
si: පෙළ:

en: Comment:
si: සටහන:

en: Icon:
si: අයිකනය:

en: Interpreter:
si: පරිවර්තක:

en: File:
si: ගොනුව:

en: Run
si: ක්‍රියාත්මක කරන්න

en: Execute the selected script.
si: තේරූ ස්ක්‍රිප්ටය ක්‍රියාත්මක කරන්න.

en: Stop
si: නවත් වන්න

en: Stop execution of the selected script.
si: තේරූ ස්ක්‍රිප්ටයේ ක්‍රියාත්මකවීම නතර කරන්න.

en: Edit...
si: සකසන්න...

en: Edit selected script.
si: තෝරාගත් ස්ක්‍රිප්ටය සකසන්න

en: Add...
si: එක් කරන්න...

en: Add a new script.
si: නව ස්ක්‍රිප්ටයක් එක් කරන්න.

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Remove selected script.
si: තෝරාගත් සක්‍රිප්ටය ඉවත් කරන්න.

en: Edit
si: සැකසුම්

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
si: සාමාන්‍ය
