kde4libs - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: No such function "%1"
sq: Nuk ka funksion si "%1"

en: Name:
sq: Emri:

en: Text:
sq: Teksti:

en: Comment:
sq: Komento:

en: Icon:
sq: Ikona:

en: Interpreter:
sq: Interpretuesi:

en: File:
sq: Skedari:

en: Run
sq: Ekzekuto

en: Execute the selected script.
sq: Ektekuto skriptën e zgjedhur.

en: Stop
sq: Ndalo

en: Stop execution of the selected script.
sq: Hiqe skriptën e zgjedhur.

en: Edit...
sq: Ndrysho...

en: Edit selected script.
sq: Modifiko skriptin e përzgjedhur.

en: Add...
sq: Shto...

en: Add a new script.
sq: Shto një skript të ri.

en: Remove
sq: Hiqe

en: Remove selected script.
sq: Hiqe skriptin e përzgjedhur.

en: Edit
sq: Ndrysho

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
sq: Të Përgjithshme
