kdelibs4 - en to tg translation catalogue (32 entries)

[ctx: application description]
en: Command-line utility to run Kross scripts.
tg: Барномаи муфид бо сатри фармон барои иҷрои нақшҳои Kross.

[ctx: @info:credit]
en: Copyright 2006 Sebastian Sauer
tg: Ҳуқуқи муаллиф 2006 Себастян Сойер (Sebastian Sauer)

[ctx: @info:credit]
en: Sebastian Sauer
tg: Себастян Сойер (Sebastian Sauer)

[ctx: @info:credit]
en: Author
tg: Муаллиф

[ctx: @info:shell command-line argument]
en: The script to run.
tg: Нақш барои иҷро.

en: Scriptfile "%1" does not exist.
tg: Файли нақши "%1" вуҷуд надорад.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
tg: Муайянкунии шаpҳдиҳанда барои файли нақши "%1" қатъ шуд

en: Failed to open scriptfile "%1"
tg: Кушодани нақши "%1" қатъ шуд

en: Failed to load interpreter "%1"
tg: Боркунии шаpҳдиҳандаи "%1" қатъ шуд

en: No such interpreter "%1"
tg: Шаpҳдиҳандаи "%1" вуҷуд надорад

en: Failed to create script for interpreter "%1"
tg: Эҷодкунии нақш барои шаpҳдиҳандаи "%1" қатъ шуд

en: Level of safety of the Ruby interpreter
tg: Дараҷаи амният барои шаpҳдиҳандаи Ruby

en: Cancel?
tg: Бекор мекунед?

en: No such function "%1"
tg: Вазифаи "%1" вуҷуд надорад

en: Name:
tg: Ном:

en: Text:
tg: Матн:

en: Comment:
tg: Шарҳ:

en: Icon:
tg: Нишона:

en: Interpreter:
tg: Шаpҳдиҳанда:

en: File:
tg: Файл:

en: Run
tg: Иҷро кардан

en: Execute the selected script.
tg: Нақши интихобшударо иҷро намоед.

en: Stop
tg: Истодан

en: Stop execution of the selected script.
tg: Истодани иҷрокунии нақши интихобшуда.

en: Edit...
tg: Таҳрир кардан...

en: Edit selected script.
tg: Таҳрир кардани нақши интихобшуда.

en: Add...
tg: Илова кардан...

en: Add a new script.
tg: Илова кардани нақши нав.

en: Remove
tg: Тоза кардан

en: Remove selected script.
tg: Тоза кардани нақши интихобшуда.

en: Edit
tg: Таҳрир кардан

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
tg: Умумӣ
