kdelibs4 - en to uz translation catalogue (6 entries)

en: Name:
uz: Nomi:

en: File:
uz: Fayl:

en: Run
uz: Ishga tushirish

en: Stop
uz: Toʻxtatish

en: Remove
uz: Olib tashlash

en: Edit
uz: Tahrirlash
