kdelibs4 - en to uz@cyrillic translation catalogue (10 entries)

en: Name:
uz@cyrillic: Номи:

en: Icon:
uz@cyrillic: Нишонча:

en: File:
uz@cyrillic: Файл:

en: Run
uz@cyrillic: Ишга тушириш

en: Stop
uz@cyrillic: Тўхтатиш

en: Edit...
uz@cyrillic: Таҳрирлаш...

en: Add...
uz@cyrillic: Қўшиш...

en: Remove
uz@cyrillic: Олиб ташлаш

en: Edit
uz@cyrillic: Таҳрирлаш

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
uz@cyrillic: Умумий
